Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 859
  • 721
# 645
 В Манията Дружба обувки не са пускали скоро. Вчера бях на зареждане и дата 25-ти -25%намаление ,днес е 26 % и
така до 29-ти.
 Пазарувах от зала Б на 16лв кг но с намалението става . За 20лв-3 поли ,две черни и една на цветя,2 потника ,една бяла риза ,4 тениски и това само за мен. За внуците имаше тениски с Мики и Мини маус,панталонки,рокля. Когато се науча да качвам снимки ,ще споделя моите съкровища,ама толкова пълен гардероб и хубав не съм имала никога досега,трябва да си сложа спирачки.
 До зала А така ине стигнах,но имаше доста добри находки и някои с етикетите ,а и продължаваха да зареждат докато пазарувах.
 Честити покупки на всички,няма такъв кеф.
Виж целия пост
# 646
mimito_mimito,
Няма нов календар ... вървят като предния месец цените  Peace

27,99 лв./кг.
21,99 лв./кг.
15,99 лв./кг.
  9,99 лв./кг.
  5,99 лв./кг.
- последната седмица са падащи 4,99 лв./кг.  3,99 лв./кг.  2,99 лв./кг. и т.н  Heart Eyes

Стоките за бита - чаршафи, пердета и други за на 15 лв./кг. първите три седмици  Heart Eyes
Зареждането беше на 20-ти
Виж целия пост
# 647
Момичета, малко хелп. )
Взех онзи ден една пола на Веро Мода, чистак нова. Сега като тръгнах да я пера видях, че още и стои това пластмасовото, което слагат за защита от кражби.
Как изобщо се маха това чудо? По магазините имат едни машинки, ама аз как да го разкарам сега?
Виж целия пост
# 648
Някоя позната,която да работи в магазин и да имат машинка?
А,аз само да споделя,че зимата влизаме в Метро семейно и още на входа се разпищяха алармите.....и след обстоен преглед,се оказа,че е от етикета на марковото му якенце/което познайте откъде беше Embarassed/..та се наложи да го резнем,нищо че нямаха точно толкова маркови вътре,като асортимент.....ама да не пищим на всяко минаване.... Mr. GreenТа,Мирама-внимавай,ако не успееш да го махнеш,да не вземе да ти пищи някъде полата..... Wink
Виж целия пост
# 649
*Люба*, то трябва да го махна по някакъв начин, че иначе няма как да я сложа и в пералнята. То е голямо бая, пластмасово, черно.
Виж целия пост
# 650
Не може ли да се изреже?/аз,само да уточня,че на етикета-платнен-на мъжовото яке имаше някаква защита,нямаше пластмасово,но пак пищя и събрахме охраната и ги вкарахме в размисъл/
Виж целия пост
# 651
*Люба*, то е на средата на полата. ))) Как да я изрежа тази пластмаса. ) Със сигурност не става.
Ще търся из къщи магнит, да пробвам с него.
Виж целия пост
# 652
Е,така е-не е лесно да си марков Mr. Green....И да не спамя,само,да споделя,че тая година на морето  се носих предимно с ВУ шикозни тоалети.......хеле една туника на Веро Мода,за плажа как ми се вързваше на цялостния стайлинг/банските ми бяха нови,но от Ла Редутски-те разпродажби/.....и да си призная,за догодина съм намислила следния план/поради вечния спор за обема на багажа,като тръгваме на море....и значително по-големия му размер,като се прибираме-тоя номер незнам как става,но е факт/-та обмислям да мина през ЗЗ на ниската цена,да облека фамилията,да изкараме морето и после хич и да не ги връщам/не е екологично,но пък е практично решението ми,нали/......
Виж целия пост
# 653
Люба, просто си търсиш оправдание да си начешеш крастата... Mr. Green
Иначе идеята ти направо ми лепна на сърце. Ама ще ме изгонят от вкъщи, ако я приложа. Щото после ще ми дожалее да изхвърля дрехите, ще реша да си оставя поне половината и ще трябва и куфар да купуваме...
Виж целия пост
# 654
Ами,да...виж как сродната душа,веднага ме разконспирира..... Joy Joy Joy
Но,определено поне част от дрехите ще гледам да "позагубя" на прибиране,че да отворя малко място за нови..щото,ей на-есен идва,аз място в гардеробите нямам хич/пък да не кажа,колко дрехи още сефте обличане не са видели/.
Виж целия пост
# 655
Успях да разкарам пластмасовото чудо. )))) Направо му разказах играта с една отвертка. )
А сега, малко снимки. )

едно сакенце   отблизо   още веднъж

риза-туника   отблизо

пола

пола Депт  отблизо   детайл

туника-рокля (на френската марка, която споменах)   отблизо   още веднъж   материята прилича на коприна, но го няма етикета с материята, за да видя

бански Триумф (на който отрязах чашките, защото бяха В, бива и без)   отблизо   емблемата

бански танкини   отблизо  пак

Останаха още няколко неща, но като изсъхнат. )
Виж целия пост
# 656
Mirama честито, супер находки но благородно ти завидях за сакото!
Виж целия пост
# 657
Мирама, честити покупки!  Flutter

Само не разбрах защо не си снимала етикетите?   Joy
Виж целия пост
# 658
Мирама, честити покупки!  Flutter

Само не разбрах защо не си снимала етикетите?   Joy

Хаха, щото тъмно, а няколко неща са и без етикети. )
Виж целия пост
# 659
Мирама, честити находки Heart Eyes
Всичко е в много мой стил, но ризата туника ми лепна на сърцето. Направо на ум я съчетах, че и бижута добавих Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия