Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 858
  • 721
# 690
Здравейте.
Извинявам се, че така нахълтвам в темата.
Никога не съм пазарувала от магазин ВУ.
Сега много искам да си купя някакво такова перде и ми казаха да търся в такива магазини. За София става въпрос - някой виждал ли е нещо подобно? Може ли да ме насочите.  Praynig Може и на лични за да не товаря темата.
Благодаря и успешни покупки на всички ви   bouquet
В София на площад Възраждане-Шик Шик, в понеделник, на зареждане има много пердета и чаршафи и покривки!След вторник всичко се обира, но все нещичко се понамирва!!
Виж целия пост
# 691
Мира, къде ходиш, страхотни неща.
Сега апарата не е в мен, но искам да покажа някой любими неща от последните 2 години за дъщеря ми.
Скрит текст:



бански-рокля на точки
и почти същия на сърца



всичко без ботушите


роклята, закачена на гардероба, и шалтето
Виж целия пост
# 692
Силви, ааааа, от къде изкара този гардероб?. )))))
Ходя във ВУ под офиса ни (където е първа инвестиционна, до нея) и в този в уличката на кукления театър. ) Преди не стъпвах по такива магазини, докато не минавах всяка сутрин на път за офиса покрай единия. )))) Започнах с по 1шал, после ризки, и от януари до сега, напълних 1гардероб само с дрехи от тези 2та магазина. )))

Виж целия пост
# 693
Силви - манекенката е очарователна, всяка дрешка и стои страхотно. Всичко много ми хареса.
Виж целия пост
# 694
Силви, ааааа, от къде изкара този гардероб?. )))))
Ходя във ВУ под офиса ни (където е първа инвестиционна, до нея) и в този в уличката на кукления театър. ) Преди не стъпвах по такива магазини, докато не минавах всяка сутрин на път за офиса покрай единия. )))) Започнах с по 1шал, после ризки, и от януари до сега, напълних 1гардероб само с дрехи от тези 2та магазина. )))


Мира, роклите на манекенката са над 20, просто нямам снимки.   Simple Smile Аз основно в Манията ходя.
Виж целия пост
# 695
Силви, Манията ми е далеч. Само веднъж съм стъпвала и доста парцаливи ми се видяха дрехите.
Виж целия пост
# 696
Добър ден на всички мами!
От скоро се интересувам от отварянето на магазин за дрехи втора употреба и искам да се допитам до вашето мнение по един въпрос - Дали ще имам достатъчно клиенти за такъв магазин,само че само бебешки и детски дрешки ? Simple Smile Благодаря за вниманието

И аз съм тръгнала по този път. Само бебешки и детски дрешки. Даже намерих магазинче и вече предплатих наема от септември. Ще се радвам да си даваме съвети Simple Smile
Защо не харесвате Мания? Аз предимно от там пазарувам и има страхотни неща. Искам да споделя за бебешките и детски дрешки на Картърс Sad Отдавна само плакнех очи по сайта им, но за съжаление нямат доставка до БГ, а пък в магазините за ВУ откривам доста такива. Прекрасни са.

За бутона "извести" не знаех Simple Smile Благодаря !
Виж целия пост
# 697
Silvipl, много красиво детенце имаш, да ти е жива и здрава!

Имахме като първата рокличка, но ни омаля и сега се носи от децата на братовчедка ми. Всички дрешки, които вече не стават на моето дете, ги давам на нейните момиченца.  Simple Smile
Виж целия пост
# 698
Хехе, и ние имахме същата рокличка, като първата. На H&M е, размер 4-5 години е нашата. Носи я още, въпреки че й е доста къса, но много си я харесва.
Виж целия пост
# 699
Добър ден на всички мами!
От скоро се интересувам от отварянето на магазин за дрехи втора употреба и искам да се допитам до вашето мнение по един въпрос - Дали ще имам достатъчно клиенти за такъв магазин,само че само бебешки и детски дрешки ? Simple Smile Благодаря за вниманието

И аз съм тръгнала по този път. Само бебешки и детски дрешки. Даже намерих магазинче и вече предплатих наема от септември. Ще се радвам да си даваме съвети Simple Smile
Защо не харесвате Мания? Аз предимно от там пазарувам и има страхотни неща. Искам да споделя за бебешките и детски дрешки на Картърс Sad Отдавна само плакнех очи по сайта им, но за съжаление нямат доставка до БГ, а пък в магазините за ВУ откривам доста такива. Прекрасни са. .

Аз също пазарувам за бебка дрехи ВУ. Имаме бодита на Картърс, подарени от друго детенце - страхотни са! Като се разрасне бизнеса ви чакаме и в Пловдив Simple Smile
Между другото имаше такова магазинче до училище Душо Хаджидеков, но видях че са го затворили - някакво инфо?
Виж целия пост
# 700
Някой знае ли кога е зареждането на софийските ЗЗ в младост и дружба?
Виж целия пост
# 701
Според мен бодитата на Carters са най-хубави, като цяло памука им е страхотен, плътен, не се отпуска...Бебешките им дрешки( и др. останали) са много качествени. Моя позната си накупи от ВУ за новороденото си бебче една торба с дрешки, голяма част от тях нови и на carters. Когато се роди племенника ми, отидох до Мания в деня, когато вадеха бебешките дрешки и му накупих уникални неща за около 30 лв, цяла торба с прекрасни зимни дрешки- гащеризони, космонавти, все на тaзи марка и все нови.
По темата... днес се прибрах само с едни нови дънки за малката, едно коланче и две блузки за едно бебе, едната нова на HM  с етикета.
Виж целия пост
# 702
Някой знае ли кога е зареждането на софийските ЗЗ в младост и дружба?

Мила, това е календарът

Цитат
27,99 лв./кг.
21,99 лв./кг.
15,99 лв./кг.
  9,99 лв./кг.
  5,99 лв./кг.
- последната седмица са падащи 4,99 лв./кг.  3,99 лв./кг.  2,99 лв./кг. и т.н 

От вчера е станало 15,99лв., сметни си  Hug
Виж целия пост
# 703
Някой знае ли кога е зареждането на софийските ЗЗ в младост и дружба?

Мила, това е календарът

Цитат
27,99 лв./кг.
21,99 лв./кг.
15,99 лв./кг.
  9,99 лв./кг.
  5,99 лв./кг.
- последната седмица са падащи 4,99 лв./кг.  3,99 лв./кг.  2,99 лв./кг. и т.н 

От вчера е станало 15,99лв., сметни си  Hug

Нйе е тъй  Mr. Green ... от вчера е 21,99 лв./кг. ... защото е втора седмица от зареждането Mr. Green
Казаха, че за август вече ще имат и есенно-зимни неща вече, както и за бебешките  Party
Виж целия пост
# 704
Най-много на Картърс ми харесва материята, след това уникалните обшивки по ръкавчетата и вратлето и не на последно място всичките им дрешки са бродирани, а не с щампи Simple Smile Но за съжаление предимно New Born серии намирам.
При мен сега проблема ми е, че детето е на година и 3 месеца и не успявам да открия хубави неща за нея. Бебешките са й малки, а детските са й големи. Аз още като цяло не съм се и разтърсила като хората, но като започна да правя зареждане за магазинчето се надявам да открия и за нея.
Да кажа на софийските мами : На ул. Неофит Рилски /като тръгнете от Витошка към Ботев/ има прекрасен магазин с бебешки и детски дрешки - повечето са ВУ, но има и нови. Цените са малко завишени от тези на килограм, но са много добре подбрани и има страхотни неща. Миналия месец купих непромокаемо яке на name It на малката за 10 лева. На етикета му има до колко мл дъжд издържа, на какъв вятър и т.н. Но все още й е голямо. Надявам се есента да стане. Ако не, ще отиде при друго детенце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия