Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 861
  • 721
# 555
Момичета, сега прегледах албумчетата- страхотни попадения Heart Eyes
Блеки, видях раирано жилетче с воланчета по раменете, в червено и бяло, може ли без бой да го получа Mr. Green
Виж целия пост
# 556
бейли, blackisback честити придобивки момичета  Hug

А това много ми хареса   Crazy много харесвам такъв тип кройка панталони  Heart Eyes





това го видях    търсех и на първа стр.  но имах предвид на каква цена/кг   започват кога намалят цените или са с фиксирана цена 
22 лв за тениска са много освен ако не е с етикета
Да с етикета е ама с техния етикет. Crazy Иначе пък стоката им е избрана, може би заради това са и високите цени!


Дори и с етикат да е .. не давам толкова за тениска от такъв магазин. Mr. Green Повече от 5 лв до сега не съм давала, а съм взимала такива с етикети /оригинални/  Heart Eyes


BE_YOU
каква я свърши днес, имаше ли много хора. Вчера беше фраш в стаичката, но имаше много сладурски неща, особено за момиченца  Crossing Arms Hug
Виж целия пост
# 557
Честито ви мацки страхотни неща! Аз вчера бях в Хуманата в Русе но много скъпо бе една тениска 22 лева, ,роклите по 15 до 25 лева и се отказах нищо не взех!!!
питах преди време за отзиви за ХУМАНА  като цяло и как са цените никой не ме отрази  Sad
та сега да питам пак в ,вие как е има ли много хора и цените как са колко е кг в две зали ли е или цяло   питам има ли смисъл да ходя чеми е далеко
    Хора като цяло няма, всичката стока е на цена, няма нищо на кг. Имаше два реда тениски за по 2лв. само, че за нищо не ставаха ( с тях и до тоалетната няма да отида) имаше хубави дамски чанти (GUESS, PUMA, VERSACE, PRADA) на цени 21лв. до 25лв. Най-евтината стока ми се стори домакинските потреби имаше и детско но не погледнах! Като цяло е скъпо но чат пат пускат промоция, и тогава си заслужава да пазаруваш!  Simple Smile

Писано е за Хумана, ама няма кой да чете.  Confused

Пускам отново сайта им http://www.humana-bulgaria.org/bg/, където в раздел "Промоции" може да се следи цената днес и утре за съответните градове /Сф, Варна и Бс/, само че точно днес не е попълнена цената  Laughing
Виж целия пост
# 558
Момичета, супер покупки сте направили. )

Аз мисля за последно да отида в понеделник преди морето и после малко почивка. )))
Виж целия пост
# 559
В Хумана днес имаше 10%намаление на всички дрехи,а новото им зареждане беше в понеделник,другата седмица сигурно ще е 15-20%,следващата 30% и ще има на обяд/около 13ч./и вечерта/18ч./ по 1 час на 50% и така всяка седмица намаляват цените докато стигнат по 1 лев/бройка.От там съм си взимала много хубави и нови дрешки,понякога на високи друг път на ниски цени.Хубавото е,че на 100 продадени,вадят 100 нови стоки.,дори и когато са на 1-2лв/бр.отново вадят...и така всеки ден има нещо различно
Виж целия пост
# 560
Ну,ако сериозно проявяваш интерес, я давам без бой. Тя ми е голяма и само си стои в гардероба. L-ка е.

А дрехите не знам защо излизат така. На живо повече ми харесват  Tired

Момичета, гледах в резюмето на новините на БТВ, че са събрани подписи за отмяна на забраната за продажба на обувки в нашите магазини.  Laughing Сега чакам целия репортаж.
Виж целия пост
# 561
Имаше такава подписка в Мания,но аз не я подписах...Много ме е гнус като видя някакви смачкани,скъсани и кални чепици,магазините от тях вонят  ooooh!...Ако са нови нямам нищо против
Виж целия пост
# 562
Имаше такава подписка в Мания,но аз не я подписах...Много ме е гнус като видя някакви смачкани,скъсани и кални чепици,магазините от тях вонят  ooooh!...

Права си, но, ако е легално, предполагам, че ще има някакви изисквания Rolling Eyes
Виж целия пост
# 563
Имаше такава подписка в Мания,но аз не я подписах...Много ме е гнус като видя някакви смачкани,скъсани и кални чепици,магазините от тях вонят  ooooh!...

Права си, но, ако е легално, предполагам, че ще има някакви изисквания Rolling Eyes

Всички обувки, които виждам в нашия ЗЗ са направо нови, да не казвам, че съм виждала и с етикети маратонки и обувки  Heart Eyes В Манията като съм ходила за тези два три пъти ... всички са били толкова износени и парцаливи ooooh!
Виж целия пост
# 564
Кой е този магазин,който излъчиха по Бтв току-що...
Виж целия пост
# 565
А това много ми хареса   Crazy много харесвам такъв тип кройка панталони  Heart Eyes
BE_YOU каква я свърши днес, имаше ли много хора. Вчера беше фраш в стаичката, но имаше много сладурски неща, особено за момиченца  Crossing Arms Hug
присъединявам се за панталона Peace
Доволна съм от бързата обиколка на ЗЗ. За мен потник, блузка на H&M.
За малката: рокличка, блузка, къси дънкови панталонки и бяла рокличка за питката (много съм доволна)
Днес беше спокойно.
Виж целия пост
# 566
Кой е този магазин,който излъчиха по Бтв току-що...

На мен на някоя Мания ми приличаше  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 567
Блеки, искам я Simple Smile Аз съм Л-ка hahaha
Виж целия пост
# 568
Кой е този магазин,който излъчиха по Бтв току-що...

На мен на някоя Мания ми приличаше  Rolling Eyes
Точно Мания-та е! Simple Smile
Виж целия пост
# 569
Много, много, много хубави неща сте си напазарували. Този петък и аз посетих Манията, отидохме в 10:20 и ми се щеше да се върна като погледнахме колко народ имаше вътре.
Прибрах се с 2 клинчета на малката, дънков къс гащеризон (страхотен), блузка с дълго ръкавче, една с късо, едно черно ту-ту, това всичкото за нея; една тениска като нова и пуловерче без ръкавки на Бенетон за племенника. За мен 2 нови тениски и една черна, интересна блуза тип "фрак" , много и се радвам. Снимки ще пусна тези дни.  Mr. Green
И една смешна случка от там...
Имаше много сладурско килимче с много нежни, бебешки цветове- страхотно щеше да пасне на детската ни стая. Викам си,ще отида в 10 на другия ден да го взема...
Е, не отидох, но отивам при продавачката ни и гледам в единия ъгъл МОЕТО килимче стои в една торба  Laughing. Викам и: "Оооооооооо искаааммм гоооо"  Joy, а тя" ооо аз казах на приятелка да ходи да варди и да ми го вземе" . Приятелката и стояла от 7 сутринта на стълбите, за да го вземе, голям панаир било - дърпали и го от ръцете някакви баби, най- накрая направила пирует с него и изблъскала назлобената тълпа, искаща да докопа килимчето и. Joy В петък излизаше 150 лв., а тя го е взела в събота за 12 лв. на парче.Сега ще и предлагал сделка, да ми го продаде за двойна цена, даже 30 ще и дам... само да се съгласи. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия