Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 240
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?
Виж целия пост
# 241
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?
Май не пише имената им а името на страницата на сериала в туитър
Виж целия пост
# 242
Това май е адреса в Туитър. Wink
Виж целия пост
# 243
Керим в работилницата говореше съшо като Мустафа Булут-малко отсечено...
Виж целия пост
# 244
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?
Подканват хората, които имат туитър да го напишат.  Peace И така ако доста хора го направят ще стане топ тема в туитър.
Виж целия пост
# 245
Може би това, което ни показват са онагледените показания на всички по време на разпита в съда, спомените им за събитията преди изнасилването. Мустафа също беше дал показания, докато беше в затвора.
Виж целия пост
# 246
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 247
Ако Мюмтяз беше умрял,ей сега му беше мястото да го дадат в ректоспекцията,ама не е ! Joy  Joy  Joy
Тази вечер му отделиха достатъчно внимание,ама по БТВ! Аз поглеждах с едно око,признавам си!
Виж целия пост
# 248
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?

Да изпратиш съобщение в туитър за да са най - споменаванотро име днес там. Така беше за Енгин в 20..
Виж целия пост
# 249
Може би това, което ни показват са онагледените показания на всички по време на разпита в съда, спомените им за събитията преди изнасилването. Мустафа също беше дал показания, докато беше в затвора.
интересна гледна точка- май наистина всеки ще разкаже това, което помни от деня
и ще запълни празнотите.
Виж целия пост
# 250
въй, въй, взимам си думите обратно, много ми е интересно да гледам Муки как разтоварва стоката от камиона.
Па и гонят, новаците му с новаци несмаслени.... , на тейко си от имота....
Виж целия пост
# 251
Виж целия пост
# 252
     Обаче всички артисти доста добре са се забавлявали на плажа  Peace  До тук до един са със загар, дори Ердоанчо има малко  Joy

Ей... стигнахме до кривата круша, започна да става интересно. Дано излезе нещо, което да смекчи вината на Керим   Praynig
Виж целия пост
# 253
Ето ни Керим по шорти Joy Joy Joy Joy Joy Толкова зор беше Joy Joy
Виж целия пост
# 254
Мустафа иска да заминава в чужбина, защото им трябвали пари, щял да се ожени и ФГ щяла да стои при родителите му, а ФГ нямало къде да иде, ще бъдела принудена да го приеме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия