Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 315
Виж целия пост
# 316
Ето тази сцена не са давали от 1 еп. - ха сега става интересно..
Виж целия пост
# 317
Керим с мениджърката пак .Само Берен е с Кенан ами той е част от екипът/възглавницата много важна що поразии направи/
Виж целия пост
# 318
Кои ли са тези всичките жени около Енгин на партито- нещо не ги разпознавам
тези срещу него и тази от дясно на него newsm78
Виж целия пост
# 319
Комай ни изпитват колко добре сме наизустили първи епизод.
Виж целия пост
# 320

наистина голяма изненада - почти час и половина - първта серия, дано поне продължи до 11.30, че да има малко време за настоящето, явно бъдеще няма да дадат
Виж целия пост
# 321
Много странна финална серия. Те на практика повтарят първи епизод. А честно казано Керим, колкото и да ми е симпатичен, в тази серия ме дразни също толкова много както в началото. Даже ми е леко противен.
Виж целия пост
# 322
Кои ли са тези всичките жени около Енгин на партито- нещо не ги разпознавам
тези срещу него и тази от дясно на него newsm78
Едната е Хилал а другата агенкат му
Виж целия пост
# 323
Само Берен е с външен човек май. Кенан е като ремарке, сакън да не я изпусне..
Виж целия пост
# 324
Мука каза на ФГ да не ходи да гледа тортата, но тя искала, Мука каза, че някой щял да я види, а тя каза че ще се скрие и никой няма да я види.
Виж целия пост
# 325
Репортаж 10/Финал

Спукаха се да ги рекламират тия люти чушки  ooooh! И на суджук вървели и на салам.
Ердо раздаде дрогата. Фати гледа как украсяват тортата и примигва. Аркадашите, т.е сервитьорите я изнесоха и Фати попита Мука дали може да иде да гледа. Мука не я пусна, ама Фати се тръшна и отиде. Вурал показа Мерием на Керим и той отиде да й каже чао. Тя му махна с ръка, че си отива. Той я настигна, тя му каза да внимава - той обеща с едно тамам. Керим и каза, че е ще остане да спи у Вурал. Подариха на Фати гривна и тя си я слага. Гостите пляскат, Селим и мелтем май срязаха тортата. Керим фиксира червената рокля на Фати и се промъкна да я поздрави. Мислел, че я познава.  Айде Мустафа се появи и я извика. ТЯ тръгна ситно и воновно към него. Помните я сцената - сащата като в първи епизод. Той пита, тя лъже.
Керим се върна и Вурал го пита добре ли е, той отвръща чок.
Сцената в колата. Мустафа се цупи, Фати го успокоява. Тя му взе кърпата.
Керим хич не е добре. Подпира се на червения джип и залита. Ердо изглежда долу горе като него. Пиян-залян и дрогиран. Керим си крие лицето в шепи. Излиза и Селим с един куп кикотещи се шаферки. И той заваля. С Мелтем изпратиха шаферките и той я награби да я целува, ама му прилоша нещо. ТЯ го пита какво ще правят, къде ще ходят. Селим я излъга че ще ходят да спят у Вурал и тя се прибра. Пратиха си въздушни целувки и той тръгна. Обаче Селим върви доста добре, в смисъл не залита.
Ердо се изнервя, че чакат останалите. Вади от джоба си още дрога и иска да даде на Керим. Той не иска обаче Ердо го поощтрява и Керим с пияната си кратуна се съгласи и изпи още едно хапче.
Виж целия пост
# 326
Мелтем в еп.1 не беше ли руса  newsm78
Виж целия пост
# 327
Ердо май забърква някаква каша newsm78 newsm78, май не е дрогиран

Ето това вярно са показанията им
Виж целия пост
# 328
Кой позна, че това са показанията  на някой от тях да  си признае бързо
Виж целия пост
# 329
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия