Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 75
На мен ми се приспа от чакане  ooooh! Едва гледам.

Днес имам нещо като юбилей. На днешната дата точно преди 5 месеца, паднах от балкона. Наздраве beer, за всички паднали в един или друг момент.
Виж целия пост
# 76
Хриси, Бебо, Зорничка, къде сте?


Виж целия пост
# 77



За Хриси
Скрит текст:
Виж целия пост
# 78
И така...
10 минути преди началото...

* Дъга, *¨*morski_briz*¨*, ...:::Кокетка:::..., 4ita, ananova, ANI56, april07, bluepearl, borovinka123, cercinova, cveteto_123, daizy_g, danitoo12, deasita, diksi72, Dilemi, dimana-nova, Dimony, dinachervenk, Dinah, e;r.rs, evai96, gabi_totevska, geri iv, hrissi_sz, ivva, kef4eto, lizincety, mal4eva1984, maria_m, mireto, monika73, mp42, nikol55, nitka, pilcho57, poli68531, qamidala, redroze74, Reyna_07, serenata, skica, svetleto_miteva, vaniabratanova, vesinka1, vichom, zdragolova, Аnista, Дани_Tekatoki, Л_Дани, РАДОСТ НИКОЛОВА, Татянa СЗ (+ 10 Скрит/и) и 123 Гости преглежда(т) тази тема.

Дилеми,Зорничка е запазена за друг филм!
Лека вечер от мен и безпроблемен нет! Аз отивам да работя! Peace
Виж целия пост
# 79
Привет, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Благодаря ви, че ви има!!!  newsm18 newsm18 newsm18
Няма да пиша заключителни думи. Рано ни е. След последната серия, ще имаме парти, което вероятно ще приключи след превода!!!
Хайде сега приятна вечер и свобода на емоциите!!!
Виж целия пост
# 80
Момичета,последният от линковете не ми се отваря и при вас ли е така? А аз на него разчитах най - много!Става дума за пепел от рози на живо.

Те го пускат точно в 20 часа..
Виж целия пост
# 81
Уф яяя, пак грозната муцуна на Кенан

 Еееми, няма да го гледаме, или ще си представяме физиономията на..... Вие си знаете, няма да подсказвам! Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 82
Здравейте финалистки!

Приятна вечер с любимия сериал и дано нетът бъде наш съюзник!
Очаквам неочакваното с трепет и голяма тъга.
Има бира и мезе има. Мъжете са на мач. У нас е кеф, че няма никой и  аз на спокойствие ще си рева  и пийкам. Пълна идилия!
След малко ще започне нощната смяна.  Да е хаирлия!
Виж целия пост
# 83
Приятно гледане, момичета! Спорна работа на преводачките и репортерките! Хриси, честит юбилей и наздраве! Misc Baby Bottle
Виж целия пост
# 84
При мен канал Д никъде не тръгва и туитър не мога да отворя, колко ли човека има в момента пред компютрите, ще побъркаме интернета newsm78
Виж целия пост
# 85
Момичета,последният от линковете не ми се отваря и при вас ли е така? А аз на него разчитах най - много!Става дума за пепел от рози на живо.
Отваря се при мен, но още няма връзка. Плейъра го няма и не излъчват, само чата работи Laughing
Аз гледам тук от 1 час, няма засечка за сега:
http://x video7.com/watch:e9e62836a  /тук триете интервала между x и video/
Виж целия пост
# 86
Момичета,последният от линковете не ми се отваря и при вас ли е така? А аз на него разчитах най - много!Става дума за пепел от рози на живо.

Те го пускат точно в 20 часа..
Въййй тъй ли? newsm78
Чок тешекюр,Миленче Hug
Виж целия пост
# 87
И така...
10 минути преди началото...

* Дъга, *¨*morski_briz*¨*, ...:::Кокетка:::..., 4ita, ananova, ANI56, april07, bluepearl, borovinka123, cercinova, cveteto_123, daizy_g, danitoo12, deasita, diksi72, Dilemi, dimana-nova, Dimony, dinachervenk, Dinah, e;r.rs, evai96, gabi_totevska, geri iv, hrissi_sz, ivva, kef4eto, lizincety, mal4eva1984, maria_m, mireto, monika73, mp42, nikol55, nitka, pilcho57, poli68531, qamidala, redroze74, Reyna_07, serenata, skica, svetleto_miteva, vaniabratanova, vesinka1, vichom, zdragolova, Аnista, Дани_Tekatoki, Л_Дани, РАДОСТ НИКОЛОВА, Татянa СЗ (+ 10 Скрит/и) и 123 Гости преглежда(т) тази тема.

Дилеми,Зорничка е запазена за друг филм!
Лека вечер от мен и безпроблемен нет! Аз отивам да работя! Peace


Ееее, аз пак съм се врътнала нанякъде, но съм тук! Peace Не, че е от значение, де , но така за протокола!
Виж целия пост
# 88
Татяна, благодаря  cheers

Бебо,  Hug обади се, че си тук, че да се успокоя.
Виж целия пост
# 89
Добър вечер   love001
Приятно гледане и безпроблемен интернет
Тук съм Хриси, на къде без мен  Laughing
Ще ме изтърпите за последно онлайн  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия