Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 375
Са да не свърши така епизода
Виж целия пост
# 376
Май да
Виж целия пост
# 377
Това след като тр от гробищата какво беше К и Ф се срещат в ноща и все едно нищо не се е случило нищо не схванах
Виж целия пост
# 378
Репортаж 15
Дават някакъв спомен или паралелна реалност.
Фати е стигнала на брега през нощта и се ядосва, че е изтървала корабчето и Мустафа. Керим я настига и я пита какво прави тук. Тя го гони и му казва, че е сгодена.
Втурва се да бяга а той гледа след нея.
Нашата реалност.
Фати Керим и Рахми вървят по улицата, прибират се след гробището.
Друга сцена. Фати и Керим вървят по същата  улица хванати за ръка. Т е в понапреднала бременност и са с други дрехи. Вероятно второто ходене до Ълдър през есента - септември. Може да е на 16-ти, когато се случи изнасилването.
Синем я пита нещо и тя разказва. Казва, че при нея всичко е приключило, но има много като нея, за които не щата не са свършили така и виновните са останали ненаказани. Нещо подобно.
Реклами.
Виж целия пост
# 379
Е ся ако свърши така камион с домати ще им е малко на белите птици..... #Cussing out
Виж целия пост
# 380
Няма няма така да свърши - май почнах и аз като Рахмито да повтарям. Гледах някакво промо за епизода, дето плачеше бебе и питаха таткото как ще се казва...ся да видим какво ще покажат.
Виж целия пост
# 381
Ако свърши така епизода голямо разочарование..нали уж трябваше да ни ИЗНЕНАДА с нещо, да ни остави без думи..а то само ме разочарова до тук - нищо неочаквано..ще видим, ама най-вероятно това е краят.... Sad
Виж целия пост
# 382
Рахми каза, че вече са спокойни родителите им.
ФГ май пак се опитва да убеди Р. да се върнат в Истанбул.
Керим каза, че й бил казал на майка си, че ще дойде като й прости, виж дойдох каза.
Керим каза, че всички били щастливи, а той не можел да си прости, престъпниците си получили наказанието.
Виж целия пост
# 383
Вече разбирам защо са били учудени Берен и Енгин за финала - ами то нови интересни сцени с тях почти нямаше.
Сега ще дадат раждането сигурно, щастливите им лица и КРАЙ!
Виж целия пост
# 384
очаквах друг финал
Виж целия пост
# 385
Изненадата е паралелната реалност. Съвсем се обърках с нея  ooooh!
Виж целия пост
# 386
Хриси   bouquet  bouquet
Чакаме сцена и от 78 еп недовършената
Виж целия пост
# 387
Това беше финалът!
Виж целия пост
# 388
Да но не не са дали много от обещаните ни меща
Виж целия пост
# 389
Уф, с риск да ме олеете с домати, много тъп финал. Краят на "Забраненият плот" макар и трагичен беше много по-завладяващ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия