Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 600
цитат:да мислят мъжете преди да вършат глупости
Мисията невъзможна:)
Виж целия пост
# 601
Керим наистина ли не е хванал Фатмагюл или така му се искаше да бъде,не разбрах!Разбрах,че не съм дорасла да гледам турски сериали!  Joy Joy Joy
И аз,оттук насетне само хамерикански екшъни-реални действия в реално време и с реални персонажи:)
Joy Joy дет се вика :вen de,вen de Joy Joy
Виж целия пост
# 602

Някой преведе - когато Керим беше на гроба, че е казал на майка си, че не може да си прости, искаше ми се ФГ да му изрече прошката гласно, но все пак това е филм за ФГ и нейните преживявания и чувства, а Керим с времето ще притъпи болката от своята вина, като я прави ежедневно щастлива - ох - като в 79 еп  Laughing


Тя Фатма за какво да му прощава...ми то май нищо не се е случило.
Тя преживявания май няма. Мука сигур е най страхотната енге на света. Съдията и той си фантазирал...и си е викал..."ей да ми падне едно такова делце...ехееее, пък като се прочуя, кат издам едни присъдиии"....абе, изтрескала работа.
Виж целия пост
# 603
Момичета дали ще има интервюта от партито. Не знам дали е имало журналисти???  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 604
И книгата е със същия финал! Peace
Фатмагюл и Керим,ръка за ръка,вървят към своето бъдеще! Hug
Какъв по-добър финал от този Laughing

Абсолютно е така Детелинко!

За мен този финал беше епилогът на сериала. Напълно логично развитие. И отново обикновено поднесена тази необикновена съдба. Какво по-вярно от това виновниците да си спомнят това, което прикриваха. Зародените противоречия между братя Яшаран чрез децата им Селим и Ердоан. Вечно манипулиращият Мюнир, който винаги е настройвал всичко срещу всеки.  Хитрата сврака с двата крака наречена Мукадес - тя си получи общественото освиркване. Големият виновник Решат и неговите големи машинации. Останалите виновници, поради липса на властова сила живътът им бе прекъснат - това са Вурал и родители, Мустафа и  родители. Прошката на Керим към майка му и синовната му любов.Любовта към родителите на осиротелите деца Фатма и Рахми.  Майчинство и бащинство, зародило се в порока, но стъпило на човешката потребност за семейство и добро бъдеще , олицетворявано от Хаджер и  Сами.И накрая една  съдба между две млади  същества и искристализиралата любов между Фатмагюл и Керим. Какво по-хубаво и вярно от това? Чудесет завършек на една завладяваща съдбовна любов.
Доволна съм от края. Той не може да бъде драматичен при това ,че целият сериал беше такъв.
Дойде време и за спокойствие и то бе точно навреме - в края. И заживели щастливо.......!
Димана,общо-взето това е и моето виждане за финала,но ти си го казала много красиво и обосновано Hug.
И както и Детелинка спомена финала и на филма от 86 година е такъв.Двамата се връщат в родното си място ръка за ръка  bouquet
Виж целия пост
# 605
Керим наистина ли не е хванал Фатмагюл или така му се искаше да бъде,не разбрах!Разбрах,че не съм дорасла да гледам турски сериали!  Joy Joy Joy
и аз съм от недораслите. Добре, че прочетох разсъжденията на някой от
момичетата, че сега се опитвам да се надъхвам, че това са искали да ни кажат белите
птици, че лично на мен паралелната реалност нищо не ми говореше.
За себе си приемам за финал 79 еп.- искам така да запомня Фатма и Керим.
Бях се настроила за 3 часа рев и че  цяла нощ  няма да мога да заспя от вълненията по финала, а то благодарение на днешният епизод емоция в мене йок.
Опитвам се да съм позитивна и все пак благодаря на сценаристките, че не убиха никой от главните герой.
Надявам се да няма трети сезон за да не превърнат любимият ми сериал в боза.
Виж целия пост
# 606
Керим наистина ли не е хванал Фатмагюл или така му се искаше да бъде,не разбрах!Разбрах,че не съм дорасла да гледам турски сериали!  Joy Joy Joy
И аз,оттук насетне само хамерикански екшъни-реални действия в реално време и с реални персонажи:)
Joy Joy дет се вика :вen de,вen de Joy Joy
Тъй като един филм (дори и американски) пак не е реално действие в реално време, предлагам да продължим с гледане на Фред Флинстоун - там всички знаем, че не е реално действие и не е в реално време (най-малкото е в каменната епоха)  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 607
След финала на филма се замислям кое ми се е повишило повече EQ или IQ  или и двете са "сан шанжман" "без изменение",на френски! Хем проста,хем емоционална!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 608
Момичета дали ще има интервюта от партито. Не знам дали е имало журналисти???  newsm78 newsm78
Ако запазят традицията от снимките-не.
Виж целия пост
# 609
Аз не видях вратичка за трети сезон, освен ако не ни дават делата, които Фатмагюл изреди. На бас се хващам, че трети сезон няма да има.
Виж целия пост
# 610
След финала на филма се замислям кое ми се е повишило повече EQ или IQ  или и двете са "сан шанжман" "без изменение",на френски! Хем проста,хем емоционална!  Joy Joy Joy

Hug Но все пак на френски!
Виж целия пост
# 611
Аз не видях вратичка за трети сезон, освен ако не ни дават делата, които Фатмагюл изреди. На бас се хващам, че трети сезон няма да има.
То само това оставаше!
Виж целия пост
# 612
Аз пък се чудя, с коя девойка ще си тръгне тихомълком Енгин от партито  newsm78 Доста имаше около него.

п.п. Трети сезон няма да има. Нали още преди един месец им казахме, че не щем.
Виж целия пост
# 613
А според мен не е представа на Фатмагюл, защото преди тази сцена
дават друга сцена как Керим я вижда, но не казва на другите и хуква след нея.
Нещо като 2 паралелни варианта са показани -
Какво би се случило Ако...или Ако...
Така дори финала ми се струва доста хитър, пък и поучителен.
Има един филм с Гуинет Полтроу "Sliding doors", който е направен
пак така паралелно и доста ме беше впечатлил навремето.
Вече не съм толкова разочарована  Heart Eyes ,
а след превода, надявам се да не бъдете и вие.
bouquet
Да, ама там развиха добре двата варианта, накрая ги събраха и оставиха единия...а при нас...тука има,тука нема newsm78 newsm78 newsm78
Права си напълно. Тук са се сетили да вкарат малко късничко варианта, ама нейсе. Laughing
Нали пишат само няколко серии напред и явно скоро са решили да вкарат зрителите
в размисли. Laughing
Всъщност пак оставят вратичка за зрителите - случила ли се е реално тази история
или би могла да се случи, ако еди как си се бяха стекли обстоятелствата...
Който както го чувства, така ще си го възприеме финала. Hug
Виж целия пост
# 614
След финала на филма се замислям кое ми се е повишило повече EQ или IQ  или и двете са "сан шанжман" "без изменение",на френски! Хем проста,хем емоционална!  Joy Joy Joy
И аз си задавах същия въпрос, но и аз не намирам отговор. Май станах по-проста и по-емоционална след този сериал  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия