
дет се вика :вen de,вen de


Ако го показват по-често само по боксерки и по него ще си паднем

Да се посмея докато
Най-малкото защото свърши.

Това е изкуството, там всичко е позволено., то няма граници и правила. И на мен ми хареса, че ни поднасят различни неща от клишето. Клишета в този живот и във филмите бол. Хубаво е , когато човек има възможност да види нещо различно.
Пък и в неговия край на масата има по-голямо струпване на дами сякаш.


!
.
.А и да ви кажа не съм вярвала,че ще го мисля,но бях забравила как изглежда Фърат Челик първите епизоди ,спомням си го като брадатия пич Измирския Шекспир
,та сега кат го видях без тая огромна брада и рунтава коса,ами хареса ми бе,не бил лош човека!
с бърза стъпка към някое такси,това го може тя добре.Радвам се,че наказаха и нея,че беше засрамена публично!
..но здраве да е и на това съм доволна!
! 
Препоръчани теми