Тема за размяна на книги 3

  • 87 139
  • 744
# 75
Джери,разчисти си кутията ,не мога да ти пиша. Peace
Виж целия пост
# 76
Джери,разчисти си кутията ,не мога да ти пиша. Peace
Готово! Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Продължавам да търся

Трохи от трапезата - Людмила Неделчева
Железният син на професора  -  Ема Йончева
Виж целия пост
# 78
  Здравейте!

 Не съм се включвала в темата. Участвах в старата.
 Ще актуализирам списъка си, но не знам кога.

 Ако бях видяла, че Киф предлага  Библията преразказана от Пърл Бък,  щях да я помоля да я заменим за нещо, или дори срещу заплащане. От месеци я търся за едно момченце, но не я намирам. Confused

 Аз търся:

 Оризовата майка. - Не съм се отказала, макар да знам, че е почти напразно.
 Слепота - Жозе Сарамаго също искам да имам. Много бяха положителните отзиви за нея в последните дни.
 И други книги искам да имам. Ще погледна в старата тема какво съм писала и ще направя корекции ако се налага.

 Радвам се, че ви има!  Hug

   Ето и моите книги за размяна:

"Годината на девствениците" Кетрин Куксън
 "Измамно щастие" Елизабет Меру - преживяно
 "Една мормонка обвинява" Дебора Лак - преживяно
 "Всички реки текат" Нанси Кейто
 
 "Над всичко" Джон Голзуърди
  
  "Аз съм най-добрата в ранчото на мустангите" Норма Дж. Смит
 "Хотел "Рай" "Щефан Хол
 "Блатното цвете" В. И. Крижановская
 "Фактите зад семейство Рокаматио от Хелзинки" Ян Мартел
 "Изгубена любов" Даниел Стийл
 "Хубави неща" Даниел Стийл
 "Веднъж в живота" Даниел Стийл
 "Обречена любов" Даниел Стийл
 " Десет малки негърчета" Агата Кристи
Виж целия пост
# 79
Нели ,момичето ,на което бях обещала Библията се съгласи да я преостъпи за теб.
Когато можеш ми напиши на лични адрес ,за да ти я изпратя Wink
Виж целия пост
# 80
Момичета, какво ще кажете да си отворим тема за размяна на книги за прочит само?
Или да ползваме тази?

Може да пишем кой какво търси за прочит и така ...  Thinking
Виж целия пост
# 81
Момичета, какво ще кажете да си отворим тема за размяна на книги за прочит само?
Или да ползваме тази?

Може да пишем кой какво търси за прочит и така ...  Thinking

Абсолютно съм "за" подобна тема   Hug
Аз лично имам книги, които бих дала с удоволствие за прочит, но не съм склонна да се разделя с тях завинаги  Simple Smile
П.П. Въпреки че, като се замисля, може би най-добре би проработила такава система за размяна по градове в лични срещи. На мен например не ми е удобно (освен в специални случаи) да ходя често до пощата поради липса на време   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 82
 Най-удобни са срещите с момиче от твоя град. Но като гледам от Шумен няма друго участие освен моето.  Confused
Виж целия пост
# 83
Най-удобни са срещите с момиче от твоя град. Но като гледам от Шумен няма друго участие освен моето.  Confused

Аз просто споделих своето мнение  Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Момичета, какво ще кажете да си отворим тема за размяна на книги за прочит само?
Аз съм ЗА ,мисля ,че ще бъде по- лесно .
Ако видя какво се търси за прочит само ,временно бих дала ,но да изброявам какво предлагам.... Crazyдълга и широка .
Мисля ,че едва ли ще има някой против такава тема, Вив пускай смело Hug
Виж целия пост
# 85
аз на първа страничка съм упоменала, че става въпрос и за временна размяна. не е задължително да е во веки веков. но ако така се бъркате, направете  Peace
Виж целия пост
# 86
Моите книги за размяна:
Горчаков,Овидий - Американският синдром
Кинг,Стивън – Годината на върколака
Кобилянска,Олга - В неделя рано билки брала
Крайтън,Майкъл - Юрски парк
Кронин,Арчибълд - Цитаделата
Лермонтов - Стихотворения и поеми,Проза и драматургия
Льоблан,Морис - Кухата игла,Графиня дьо Калистро/Арсен Люпен
Мопосан,Ги дьо - Обикновена драма(Разкази и новели),Огърлицата,Нормандска шега
Пузо,Марио - Сицилианецът
Родев,Цончо - Наричаха ме Желязната ръка
Шулиг,Р.Й. - Централата мълчи
Абашидзе,Григор - Лашарела
Фойхтвангер,Лион - Испанска балада
Форсайт,Фредерик – Денят на чакала (твърди корици)
Остин,Джейн - Гордост и предрасъдъци






Виж целия пост
# 87
Аз малко импулсивно предложих, извинете  Blush
Не държа да пускам такава тема, просто ей така написах.
Понеже тук основно за постоянна размяна говорим, та затова.
Даже не бях и наясно, че може и за прочитна размяна, а следя темата от съществуването и и ми е много полезна.

Хайде, оставяме нещата такива каквито са, пък то, ако си има нужда от подобна тема, то ще си покаже.

Извинете за спама   bouquet

Виж целия пост
# 88
Пак да си кажа:

Разменям

Лий Чайлд - "Утре ме няма" и "Лесни за убиване"

Търся - всичко останало на Лий Чайлд, без горепосочените две и "Труден за убиване".
Съгласна съм както на постоянна размяна, така и за прочит.
Виж целия пост
# 89
За мен е по-удачно да има и друга тема, която да е специално за временна размяна. По-прилежно ще е и лесно намиряемо  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия