ДЕКУПАЖ_45 "Огледален свят"

  • 71 937
  • 730
# 540
Хриси страхотна идея, благодаря ти ще се пробва
Лек ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 541
Здравейте,
Didia, страхотни книжки. Чинията много ми хареса.
Лепенка, книгата също е много хубава. Сестра ми прави книга за подарък. Много е трудно. Аз няма да се престраша скоро.
Момичета, направих един комплект за 8 март, но нещо му липсва. Моля помогнете.

От тук нататък  http://kapchica.snimka.bg/other/razni.717447.29786064.

Извинете за качеството на снимките. Благодаря.

Виж целия пост
# 542
                 Капчица,комплекта е хубав,но можеш върху чинията и шишето там където свършва мотива да направиш орнаменти с контур или с точици.Като това:
http://content.foto.mail.ru/mail/tanuxa-59/2029/i-14775.jpg
Виж целия пост
# 543
Kapchica60, аз не че съм от много разбиращите, но много ми хареса чинията!
И бих наплескала и шишето с фон подобен на този на чинията - хем ще стане по като комплект, хем можеш да скриеш преходите на шишето по-добре  Peace
Виж целия пост
# 544
Здравейте!

Имам въпрос от спешен порядък - за рождения ден на дъщеря ми трябва да преправя едни обувки,като ги намажа със сребърен брокат да стане нещо такова http://mamita-bg.com/2012/05/26/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0- … %82-%D0%B2%D0%B8/

Този урок е хубав, но не казват какво лепило да се ползва, а това е адски важно.
Чела съм,че някои от вас правят декупаж върху обувки/ чехли, затова се обръщам към вас именно с такъв въпрос: какво лепило е удачно да използвам за нанасяне на броката върху обувки от изкуствена кожа?
Виж целия пост
# 545
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Виж целия пост
# 546
Честита Баба Марта,мили приятелки!!!
Бъдете усмихнати и здрави!


Виж целия пост
# 547
Честита Баба Марта  талантливки ! Бъдете здрави,усмихнати и продължавайте да творите !


Виж целия пост
# 548
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!
Виж целия пост
# 549
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ЖИВИ И ЗДРАВИ, РУМЕНИ ,ЗАСМЕНИ И ОТ .... ТАЛАНТ ОЗАРЕНИ  Wink !
Скрит текст:
Виж целия пост
# 550
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И ВСЕ ТАКА ТАЛАНТЛИВИ
Виж целия пост
# 551
Честит Трети Март работливки!   bouquet
Честита и Баба Марта малко със закъснение, но...сега успях Laughing
Виж целия пост
# 552
Здравейте момичета. Честит празник. За да не съм с празни ръце ето нещо то мен http://marsil.snimka.bg/hobby/made-by-me.651444.29823825
Хубав ден на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 553
Честит празник, момичета.След доста четене и разглеждане на красотите които създавате-най-после се престраших да покажа моите първи опити в декупажа  http://katq68.snimka.bg/hobby/1-vi-opiti.735176.29821950.Имам още мноого да уча, но вашите работи ме мотивират.Приятна неделан вечер !
Виж целия пост
# 554
колоритен браво smile3501много са хубави неща ти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия