Спамо-чат /25.06-01.07/ - July morning или изгрев след синя нощ

  • 12 099
  • 267
# 225
Ним, всичко разбрах  Mr. Green
...........................  Hug Hug Heart Eyes

Ние сглобихме гардероба, по-точно аз гледах и давах инструкции кое къде да отиде  Mr. Green
Изчистих, подредих, отивам да извадя бирата от фризера  Mr. Green
Наздраве  Mr. Green

Славена, мерси за биричката  Hug И  Hug за очите.
Виж целия пост
# 226
  Момичета, благодаря ви за прегръдките!  Hug Hug Hug

 Аз продължавам да се търкалям, заспивам, чувствам се уморена. Другите екстри преминаха. Значи са били само за през нощта.

 Чудя се да ви кажа ли наздраве. Така ми се пие една биричка. От изпотена чаша... Wink
 Ама съм на препечени филийки със сирене.

Скрит текст:
днес мъжът ми продаде старата кола. Ще ни купува някаква по-малка да караме с щерката. Ама аз страдам за старата...Много ми докривя.

 И...,нещо синичко!  Wink

 

 Лека нощ!
Виж целия пост
# 227
Ето на Симона стаичката, долните правоъгълници тя ги оцветява.  Heart Eyes  Вижда се и част от прословутото й легло, на което още ме е страх, като се качвам Crazy

Наздраве първи път! Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 228
Славена, в какво се изразява очната ти алергия и само там ли се локализира или обхваща и нос, уши и т.н.?
Виж целия пост
# 229
Чак сега успявам да се включа. Цял ден бяхме на басейн, а след това ходих в кръчмата на моите родители да помагам, че имаше празнуващи рожден ден. Капнах, грохнах и се скапах. #Silly

Ним, много хубаво измислено с тези квадрати по стените. Hug Как се катериш да оправяш това "нисичко" легло? Rolling Eyes
Нели, оздравявай бързо!
Сънчо, Бубс, Мон, Славена! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 230
 ku-ku
Виж целия пост
# 231


Е сега си лягам, само още 5 минути  Whistling
Виж целия пост
# 232
Сладки сънища   Mr. Green

  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Синьо-лилаво, за който го влече:

Виж целия пост
# 233
Лека нощ  Mr. Green

Виж целия пост
# 234

Виж целия пост
# 235

   Whistling Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 236
И разбира се:

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
Край, отидЕ пак коня у рЯката  Whistling

Последно уж...

Виж целия пост
# 238
 Whistling

Виж целия пост
# 239
И ako има такива, които недолюбват този стил музика, нещо и за тях за "Лека нощ":

  Mr. Green  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия