Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 522
  • 731
# 315
Самсара, а този - http://www.imdb.com/title/tt0117057/ - "О)гледало с две лица" Grinning
И аз много обичам "Принцът...", ама много ми е тъжен Cry  Отдавна се каня да го гледам пак, но трябва да уцеля някой ревлив ден, че да си порева на воля Grinning
Виж целия пост
# 316
Flypaper - http://www.imdb.com/title/tt1541160/
Защо ми се видя толкова тъп не знам. Грам не ми хареса!  Naughty
Ми щото си е тъп, единственото хубаво нещо в него е Патрик Демпси и то да му се наслаждаваш като картинка Mr. Green
А! Анджак!  Mr. Green

 Аз снощи гледах един споменаван вече тук филм-Dedemin insanlari (http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=77118).
 Единственото, което мога да напиша: Невероятен! Прекрасен филм. Всеки трябва да го гледа. Да не помислите, че съм пристрастна, не, не съм фен на турските сериали, но виж, турски филми-има доста хубави.
 Ако всеки 10ти....та дори и 100тен човек на Земята беше като дядото от филма, щяхме да живеем в един много добър и спокоен свят.
Виж целия пост
# 317
сега тегля "Принцът на приливте", все се каня да го гледам, благодаря, че напомни за него, Самсара   bouquet

от филмите, които гледах тази седмица, мога да препоръчам, макар че са стари и сигурно вече гледани:

Чай с Мусолини http://www.imdb.com/title/tt0120857/... не успях да го намеря из торентите и го гледах, качен на части в ютюб  Rolling Eyes не знам до каква степен е автобиографичен за Франко Дзефирели, но е прекрасен, много емоционален филм, направен с много любов и английско чувство за хумор  Laughing

Да бъдеш Джулия http://www.imdb.com/title/tt0340012/, Анет Бенинг е великолепна, толкова ми хареса, че реших да изгледам и

Американски прелести http://www.imdb.com/title/tt0169547/ ... този незнайно защо го бърках досега с Американски пай и отказвах да го гледам... е, наваксах този пропуск, адски много ми хареса... и двата от Замунда...
Виж целия пост
# 318
Да се отчета, че гледах Weekend по ваша препоръка  и ми хареса, евала на актьорите, успяха да ме убедят. Връщам жеста с  един уникален руски филм
Siberie, monamour  http://www.imdb.com/title/tt1823202/
Виж целия пост
# 319
Най-накрая и аз гледах Rock of Ages - добре че ме бяха предупредили да не очаквам нещо особено и че това е филмова версия на бродуейски мюзикъл. Допадна ми предимно заради осемдесeтарската атмосфера и музиката, и особено заради факта, че подходих с много занижени очаквания  Laughing

Том Круз определено направи добра роля и той беше единственият в целия филм. Двамата главни герои ми дойдоха доста сладникави, а Мери Джей Блайдж определено си изглеждаше като маман, без да се напъва особено  Wink

Препоръчвам само на заклетите рок фенове и то не тези, които обичат наистина твърдия звук  Laughing
Виж целия пост
# 320
Гледах Without Limits. Като почитател на леката атлетика ми достави наслада (винаги съм се възхищавала на мисълта и планирането, които стоят зад всяко едно тактическо бягане). Като човек ме развълнува и трогна. Освен това ми беше интересно да науча нещо ново за произхода на бранд, с който ни облъчват всеки ден от телевизии и списания Grinning.
В заключение- силно препоръчвам Simple Smile

п.п. Доналд Съдърланд и Били Крадъп бяха повече от великолепни, страхотно партньорство на двама наистина забележителни актьори Heart Eyes.
Виж целия пост
# 321
Добро неделно утро, момичета! Бързам да напиша това, преди да съм се засрамила  Simple Smile Преди години бях активен ползвател на Бг-мама и често поглеждах тази тема, защото вашите препоръки бяха гаранция, че ще гледам хубав филм. По различни причини не съм отваряла темата и сайта от дълго време. Напоследък разполагам с време за филми /най-после  Simple Smile/ и изведнъж се оказа, че нямам представа какво да гледам, че отдавна не зная кои са интересните режисьори, сценаристи, актьори. Пробвах да гледам наред филми от фестивални програми, най-популярни в момента филми и т.н. Почти се бях отчаяла, когато се сетих за темата и отново "надникнах". Резултатът - за два дни цели пет хубави филма. С две думи - Благодаря! Благодаря! За нестихващия ви интерес към киното, за добрия вкус и за споделянето! Наталия
Виж целия пост
# 322
А, кои филми са ти се харесали ще ни споделиш ли вси пак?
Виж целия пост
# 323
He loves me, he loves me not беше страхотен  Hug

http://www.imdb.com/title/tt0291579/
Виж целия пост
# 324
Вчера изгледах Saving grace. Единственото, което ми хареса е селцето,  в което се развиваше действието и британския, разбира се. Не ми беше смешен, но съм доста поизнервена напоследък, така че повредата най-вероятно е в моя телевизор.
Гледах и дългоочаквания Fishing salmon in the Yemen. Може би заради дългото чакане, но определено очаквах повече.
Дръпнах He loves me,, he loves me not, но не ми тръгват субтитрите, а френския ми не е толкова добър, за да гледам без субтитри.
Миналата седмица гледах The help. Отдавна филм не ме беше трогвал така.
Ще търся някаква ром-ком ( много ме кефи това съкращение  Mr. Green ) по възможност действието да се развива край морския бряг.  Mr. Green

п.с. гледах и wanderlust. баси простотията  ooooh! обаче Дженифър Анистън е страхотна! какви крака има тази жена! абе цялата е супер!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 325
снощи гледах  Cleanskin, мноооого ми хареса и не само заради Шон Бийн  Heart Eyes историята не е нищо ново и неокачвано, но начина по който беше показана и личната история ме впечатлиха. Ако някой не обича да има екшън във филма ще се разочарова , но иначе препоръчвам с две ръце  Joy
Виж целия пост
# 326
Днес изгледах (500) Days of Summer. Хареса ми - интересно представена история за любовта, надеждата и провалените очаквания.

Току-що приключих Mientras duermes. Много добър, препоръчвам за любителите на жанра  Peace

И двата гледах по препоръки от темата, за което благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 327
Днес гледах Дневниците на Чернобил,пълна боза и загуба на време,НЕ препоръчвам.
Виж целия пост
# 328
Наминавам да изразя възхищението си от 360- прекрасен, много тъжен и много човешки филм. В сюжета са вплетени няколко истории, всяка трогваща по свой, специфичен начин, а кастът е повече от великолепен, начело с достолепния Антъни Хопкинс, прекрасно меланхоличния Джъд Лоу (много му отиват такива замислено замечтани герои, още от времето на Антъни Мингела и Cold Mountain и Breaking And Entering Heart Eyes) и уникално красивата и объркана Рейчъл Уайз. От всички съжетни линии най-много ме докосна тази на Хопкинс, преплетена с младата бразилка и рецидивиста. Като цяло- филм-наслада за всички сетива, не пропускайте Peace

Гледах също така и The Art Of Getting By- неочавано приятно тийнейджърско филмче. Фреди Хаймор израства от сладко хлапе в сладък младеж с прекрасни сини очи и чаровна усмивка, а Ема Робъртс е взела най-доброто от прочутите си роднини Heart Eyes.
Виж целия пост
# 329
Алоха, аз идвам да препоръчам един филм от 'романтичната' тема, който вече изгледах: Пять невест / Пет невести (2011).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия