Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 511
  • 731
# 345
Няма, търсих уж основно Peace. Ако това ще ти помогне, където има английски, говорят ясно и отчетливо, а при другите езици (словашки, френски, руски, португалски) има вградени английски субтитри.
Виж целия пост
# 346
Revolutionary Road :
http://www.imdb.com/title/tt0959337/

Много ми хареса. Не очаквах. Всъщност очаквах да е някакъв скучноват филм и в началото реших да го гледам най-вече заради актьорите - Леонардо Ди Каприо и Кейт Уинслет - любими са ми, а се оказа страхотен филм. Перфектна актьорска игра /както винаги от тях двамата/, много добър замисъл на филма, двама души, на които им се случва...животът.
Виж целия пост
# 347
Revolutionary Road :
http://www.imdb.com/title/tt0959337/
много добър замисъл на филма, двама души, на които им се случва...животът.
Бих казала, че въпреки всички предпоставки за обратното, живота така и Не им случва.... Rolling Eyes

 joy_r, благодаря! Peace
Виж целия пост
# 348
Случи им се, случи им се. Много се стремяха да започнат живот в някаква паралелна мечтана вселена, но си останаха в настоящия живот. Но това ни учи как не трябва нещата да се случват с цената на всичко. Не знам кой беще наказан - тя или той. Може би по - скоро той, защото остана да живее със случилото се. и всичко това, защото не успяха да оценят какво имат...
Виж целия пост
# 349
Това е един от малкото филми, които спрях и изтрих, преди да стигна и до половината. Убийствена скука smile3507
Виж целия пост
# 350
 hahaha (съжалявам не се стърпях  Blush )
Виж целия пост
# 351
Па смей се колкото искаш, за мен филмът не струва Laughing.
Виж целия пост
# 352
а, не. смея се заради един много любим твой мълчалив филм, който гледах скоро  Mr. Green
и да ти кажа няма как да намериш смисъл без гранде финалето...  Hug
Виж целия пост
# 353
Ааа, от мълчаливо до мудно и скучно има разлика (това последното на всекиму според вкуса Laughing). А всъщност според синопсис и отзиви очаквах много да ми хареса въпросният, ама не би Tired
Виж целия пост
# 354
А бе да ти кажа... някой филми просто трябва да изгледа човек до края.
Ако "твоят" филм не го бях изгледала до края още повече щях да го оплюя... (не, че не ти намекнах докато гледах)
Виж целия пост
# 355
На мен ми беше интересен от началото до края, защото виждах себе си и личната си драма през цялото време. И понеже съм се чувствала често самотна в мечтите си, някак покрай филма намерих утеха, че не съм само аз. За съжаление не ми донесе удовлетворение.
Виж целия пост
# 356
Така е, Ване, аз обикновено се мъча докрай, мазохистично, но с този просто не се разбрахме, и това е. Както вече казах- учудващо беше за самата мен дори Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Пина, изобщо не си сама. Мвого семейства преминават през тези моменти. И аз мога да се сложа там, някъде. Всъщност и много малко хора могат да се преборят, да намерят начин да се приспособят. Хубав, хубав филм.
Виж целия пост
# 358
Хм, аз съм се дълбоко заблуждисала, като съм си мислела, че съм го гледала този филм. Благодарение на вашите съждения, се оказа, че въобще не съм. Свалям го  Peace
Виж целия пост
# 359
Дано ти хареса  Simple Smile Защото се замислих, че наистина е муден и в крайна сметка нищо не се случва  Laughing то тъкмо това е и драмата. Но ако си неспокоен, авантюристично- мечтателски дух, а партньора ти е практичен човек... както и обкръжението ви от роднини и приятели... ох  Sad  И все пак все повече са хората, които се осмеляват да надскочат битовизмите и печелят от това. При тях е малко по- друга епоха, сякаш сегашната е доста различна, но ето, че пак не е за всеки  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия