Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 17 870
  • 346
# 285
Покрай футбола и жегите, напоследък с приятелки имаме все повече време да "клюкарим " по женски, та вчера занищихме вечната тема " Що е туй моногамен мъж и има ли той почва у нас" , лично мое мнение че такова животно нема,но ще ми е интересно да чуя какво мислите и вие.

Моят мъж е не само моногамен, но и не гледа футбол  Wink

А сега, завиждайте

 smile3534
Виж целия пост
# 286
Покрай футбола и жегите, напоследък с приятелки имаме все повече време да "клюкарим " по женски, та вчера занищихме вечната тема " Що е туй моногамен мъж и има ли той почва у нас" , лично мое мнение че такова животно нема,но ще ми е интересно да чуя какво мислите и вие.

Моят мъж е не само моногамен, но и не гледа футбол  Wink

А сега, завиждайте

 smile3534

Защо си мислиш, че си единствена  smile3532
Виж целия пост
# 287
Хаха, моят мъж също не гледа футбол. Щом полегне пред телевизора, по който дават мач, на часа заспива! Mr. Green

Колкото до моногамността му... Каокво да ви кажа?! Whistling Споменавайки тук, че е треньор по плуване, получих на ЛС въпрос с молба да свържа една съфорумка с него, щото на тези години искала да се научи да плува. Свързах я. Тя пък се пробвала да се свърже с мъж ми. Тясно да се свърже, така да се каже.  Mr. Green Пък той не рачил.  Crossing Arms Че ми и разказа през смях за приятното отношение на "колежката". Crazy hahaha
Всички нормативи за моногамност покрива момчето ми, аз съм му пре-достатъчна. Joy
Виж целия пост
# 288

Колкото до моногамността му... Какво да ви кажа?! Whistling Споменавайки тук, че е ...
Стига бе! Юркаш ни нещо.  Crazy  Laughing Да не би просто да е била любезна.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 289
Аз не съм женена за тъп мъж, Пас! Wink Пък и тийнейджър, който се е объркал не е. Laughing
След като беше... неразбрана, така да се каже, тя всъщност спря да ходи на плуване...
Виж целия пост
# 290
Не, аз защото си спомням случая за плуването и направо останах като гръмната.  Crazy
Виж целия пост
# 291
Не знам точно какво си спомняш, но аз няколко ЛС с молба за желаещи да плуват получих Crazy та може да не е конкретно за случай, който ти помниш. Hug
Виж целия пост
# 292
Хаха, моят мъж също не гледа футбол. Щом полегне пред телевизора, по който дават мач, на часа заспива! Mr. Green

Колкото до моногамността му... Каокво да ви кажа?! Whistling Споменавайки тук, че е треньор по плуване, получих на ЛС въпрос с молба да свържа една съфорумка с него, щото на тези години искала да се научи да плува. Свързах я. Тя пък се пробвала да се свърже с мъж ми. Тясно да се свърже, така да се каже.  Mr. Green Пък той не рачил.  Crossing Arms Че ми и разказа през смях за приятното отношение на "колежката". Crazy hahaha
Всички нормативи за моногамност покрива момчето ми, аз съм му пре-достатъчна. Joy
Имайки предвид, че пишеш тук, нищо чудно да е решил, че му правиш проверка....затова да не се е вързал...    Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Имайки предвид, че пишеш тук, нищо чудно да е решил, че му правиш проверка....затова да не се е вързал...    Mr. Green

Имайки предвид, че в момента докато пиша, той лежи до мен и зяпа през монитора на лаптопа ми към телевизора, ако искаш да го накарам лично той да ти отговори? Twisted Evil
Виж целия пост
# 294
Смяташ, че ще каже :"Да, подозирах жена си , че ме проверява и се държах като истински мъж!" Twisted Evil
Виж целия пост
# 295
Не, смятам, че познавам собствения си мъж малко повече, отколкото ти го познаваш! Mr. Green
Виж целия пост
# 296
Не, смятам, че познавам собствения си мъж малко повече, отколкото ти го познаваш! Mr. Green
въобразяваш си:) това не е възможно, в този форум няма по голям познавач на мъжката психика ( и стомах) от красимира.
Виж целия пост
# 297
E, добре, че е само психиката и стомаха.   Laughing
Виж целия пост
# 298
Верно е, въобразявам си! Joy Няма да споря повече. smile3538
Виж целия пост
# 299
Ах, каква форумска драма! Поименно, поименно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия