Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е целта на анкетата, спомената в публикациите?
Кои са препоръчителните шампоани за дълбоко почистване на косата?
Как се прилага ботокс ампула за коса?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е целта на анкетата, спомената в публикациите?
-
Кои са препоръчителните шампоани за дълбоко почистване на косата?
-
Как се прилага ботокс ампула за коса?
-
Какви са препоръчителните продукти за почистване на жълтата коса след излагане на басейн?
-
Какво е мнението за маската McAdamia и с кой шампоан е по-добре да се използва?

Дано ти е харесал резултатът! 
Корените ми са мазни, дължините ми са страшно сухи и толкова frizzy, че не знам какви хидратиращи продукти да ползвам. Намалих обработката с преса и сешоар до минимум. Мия с оранжевата серия, маската държа под душа 5 мин и оставям косата сама да изсъхне. Ако излизам - мажа някой от термик кремовете и изправям леко връхчетата с преса, тъй като къдриците ми са :X И въпреки това, не усещам косата ми по-мека, а вече 2 седмици карам така. Преди това правих Кератинова терапия на Пол Мичъл при фризьорката - имаше ефект, тъй като косата ми изглеждаше малко по-пригладена и оформена. Понякога сменям шампоана с комбинираният на Керастаз, балсам и маска Макадамия и като финиш пръскам спрей Макадамия. Някой може ли да сподели оформящ (може би много леко втвърдяващ) крем, спрей, олио за къдрици, който да има силно възстановяващо действие и който мога да оставя да изсъхне в косата?
според мен е от рпеди време - третиране, което е оставило следи, които с времето са задълбавали ....
. а са абсолютно същите.