ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 217
  • 736
# 165
Из Фейсбук :

"Отчивото си е отчтиво!" - учтиво с една дума ....
Виж целия пост
# 166
Цитат
Моля да ме опътите
Виж целия пост
# 167
Цитат
Моля да ме опътите
прочетох моля да ме опънете  Embarassed  ooooh! Tired
Виж целия пост
# 168
Цитат
преинстакиране
Виж целия пост
# 169
Цитат
ще отлъгнат

Това не можах да си го преведа. За храна става дума.  newsm78
Виж целия пост
# 170
Цитат
ще отлъгнат

Това не можах да си го преведа. За храна става дума.  newsm78

Ще се овлажни храната, защото е престояла
някъде, неправилно съхранявана.
Виж целия пост
# 171
от Форума-пруст/пръст/,фурбол/футбол/,цена/жена/
Виж целия пост
# 172
Не е от този форум, но употребата на "съкращенията" 2-ойно и 3-ойно ме потресе току-що. Първо се затрудних да го прочета, а след това се замислих какво точно се пести при това изписване.
Виж целия пост
# 173
Sophia L., благодаря.   bouquet

Цитат
много ме разтрой
 преориентирват
 
Виж целия пост
# 174
Цитат
а се получават ероглифи
май съм за преинстакиране
Виж целия пост
# 175
Цитат
потготвям

Не съм виждала така да се пише тази Mr. Green
Цитат
Олиготетата

и тази също
Цитат
12-класници
Виж целия пост
# 176
Явно е от бързане, но вкарва в размисли  Peace
Цитат
процедурата по изважда е на среме на адресна регистрация
Виж целия пост
# 177
Цитат
Синът на Стефан Данайлов е пълно куку!
Правата за използването на Й трябва, със строг закон, да се дадат само на грамотните. ooooh!
Виж целия пост
# 178
По нетърпеливите нямат желание да дочакат законодателни промени за употребата на Й, ами направо за бран се готвят: Grinning

Цитат
Върло нетолерантна съм към педофилите и към съфорумците-изнасилвачи на буквата Й.
Даже мисля да им обявя война на вторите в най-скоро време, че не се трае вече. Множат се като хлебарки направо!
Виж целия пост
# 179
Цитат
Синът на Стефан Данайлов е пълно куку!
Правата за използването на Й трябва, със строг закон, да се дадат само на грамотните. ooooh!

Съгласна съм, но те всички се имат за такива.  Mr. Green И по този повод:

Цитат
бaтepиЙ
ceляниЙ
xaвлиЙ
ютиЙ
 #Crazy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия