ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 210
  • 736
# 270
Цитат
не искам никой да убидя
Цитат
аругантно
Виж целия пост
# 271
Цитат
копувам
Виж целия пост
# 272
Това май е за темата "Смешки от форума", ама не пиша там, само чета  Peace

Цитат
кой мехур се е пукнал околоплодния или пикучния

И отговора:
Цитат
Е, бебе не се износва в пикочния мехур!
Виж целия пост
# 273
Това май е за темата "Смешки от форума", ама не пиша там, само чета  Peace

Цитат
кой мехур се е пукнал околоплодния или пикучния

И отговора:
Цитат
Е, бебе не се износва в пикочния мехур!
 smile3544 smile3544 smile3544

Напиши го и там, Деси.  Peace
Виж целия пост
# 274
радос
Никнейм на потребителка! Crazy
Виж целия пост
# 275
Цитат
не потдържа връзка

Дали от жегите се лее тая пот, ама направо ми се  Sick като я видя вече тази дума, написана по този начин
Виж целия пост
# 276
От един друг форум, но не можах да се сдържа.
Цитат
1вата проба беше преди месец не( цял) доло горе само сатенената пола която е от доло беше готова,а аз си нямах и наидея как ще иглежда като се сложи шифона от горе как ще стой.на 2рата проба преди два дни я нямаше управителката били отпуска а само две жени продавачки имаше с тях говорих ще ида след отпуските им не съм пускала порачка за корекция защото бях сама ще ида с няколя приятелка която да ми даде съвет как е,бях с бели прашки нови без никакав ръб едни кото били рязани на машина и не прицвъкват мнго нежни и удобни подобни на безшевни но по красиви и менки като плат няма причина да е от белъото продавачката каза да си купя телесен цвят на 24 ще ида с телесен цват да видя но пак ще се коригира сигърно защото тази сатенена пола е по корема ми и ме очертава а шифона само е свободно падащ като и казах че искам по свободно да се коригира полата ми каза че щтяла да пада.....как ще пада рокля с презрамки ,и неразбирам защо ако доло е по сводно горе на бюста да е проблем да ми е по мярка...офф ще чакам 24 и отивам с кръсницата да видим кво ще решим
Виж целия пост
# 277
Цитат
уоупейпър
Виж целия пост
# 278
един бистър витамин Ц
меснтуални болки
до сега никога не ми беше закалявал цикъла


в един пост-може и вече да сте го публикували  Peace

куриоз -кувьоз

удър

тетаност-тетанус

подчти-няколко пъти,едва ли е случайност
Виж целия пост
# 279
Цитат
1вата проба беше преди месец не( цял) доло горе само сатенената пола която е от доло беше готова,а аз си нямах и наидея как ще иглежда като се сложи шифона от горе как ще стой.на 2рата проба преди два дни я нямаше управителката били отпуска а само две жени продавачки имаше с тях говорих ще ида след отпуските им не съм пускала порачка за корекция защото бях сама ще ида с няколя приятелка която да ми даде съвет как е,бях с бели прашки нови без никакав ръб едни кото били рязани на машина и не прицвъкват мнго нежни и удобни подобни на безшевни но по красиви и менки като плат няма причина да е от белъото продавачката каза да си купя телесен цвят на 24 ще ида с телесен цват да видя но пак ще се коригира сигърно защото тази сатенена пола е по корема ми и ме очертава а шифона само е свободно падащ като и казах че искам по свободно да се коригира полата ми каза че щтяла да пада.....как ще пада рокля с презрамки ,и неразбирам защо ако доло е по сводно горе на бюста да е проблем да ми е по мярка...офф ще чакам 24 и отивам с кръсницата да видим кво ще решим
Останах без дъх докато го прочета.
Виж целия пост
# 280
Цитат
сеедно
предцени
От последното ми се повдига вече.
Виж целия пост
# 281
А това  Mr. Green
Цитат
предстраши

Цитат
лятен
Виж целия пост
# 282
Цитат
сеедно
предцени
От последното ми се повдига вече.

От същата потребителка е и
Цитат
същност
което трябва да е "всъщност"
Виж целия пост
# 283
Цитат
И сега какво - да го обява за злоят и да го карам на сила да ги яде?
Виж целия пост
# 284
 hahaha
един бистър витамин Ц
меснтуални болки
до сега никога не ми беше закалявал цикъла



Как се закалява, като ходи бос и се облива със студена вода? А м... болките не мога да ги изговоря, опитах  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия