ПрЪвУписТен спОсИк на магЙЙ с каИйсиЙ, еГографи и клоЛн в чорБогащник-71

  • 30 218
  • 736
# 390
"подходящност" е малко като "заедност"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 391
Цитат
ЗНАЕ ТЕ ЛИ?КАТО ПРОЧЕТОХ,КАКВИ КОМЕНТАРИ ИМА ТУК,СЕ УБЕДИХ,КОЛКО НЕГРАМОТНИ ХОРА ИМА.

Беше дълъг цитат, но и само началото е достатъчно Mr. Green
Виж целия пост
# 392
Мел, ти пък. Не издребнявай така за глупости - препинателни знаци, интервали... Още малко и ще искаш да е написано грамотно...

Ама че съм и аз - засрамвам се  Mr. Green Хората може наистина да нямат пари за такива екстри  hahaha
Виж целия пост
# 393
То в тая криза няма пари за хляп, ти за пръвупист и понктоация искаш да имат...
Виж целия пост
# 394
Стига ма, Розо, нали се засрамих вече  Crossing Arms  Laughing `Ми да си изтеглят кредит  Mr. Green
Виж целия пост
# 395
[quote link=topic=662412.msg22487793#msg22487793 date=1342216936]
Свекър откакто сме женени - 2 г. ни е дал едно агне и две прасета за общо 300 лева. Всъщност прасето беше само едно и то глистиво  и кльощаво..... [/quote]

А сега де  newsm78

Е 10 пъти пробвах, не става с тия цитати...
Виж целия пост
# 396
Не става викаш с пустите цитати? JoyМамка му и прасе...
Виж целия пост
# 397
Nansen, махни "http://" и в първите скоби
остави само quоtе, така ще ти се получи цитатът.  Hug
Виж целия пост
# 398
- Цъкаш на тази иконка над полето за писане и пишеш между двете [quote/]
Виж целия пост
# 399
Цитат
Спрях цигарите от-веднъж.  Не беше лесно.  Симулираха ме думите на мъжът ми.

Всички представки под ножа.  Tired
Не знам за представките, на мен ми хареса симулацията Simple Smile
Виж целия пост
# 400
И тя е добра, да.  Mr. Green

Цитат
кувиос
Виж целия пост
# 401
като Египедския едва ли
Виж целия пост
# 402
Цитат
оредих въпроса
Поне ще се повдига този въпрос по-рядко Wink
Виж целия пост
# 403
Днес чета как едни хора "преценят", "оценят" и се сетих за тази тема. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 404
Цитат
здравейте мили дами идвам с въпрос при вас ,мия от години косата си всеки ден и все не мога да попадна на нещо свясно ще ми препоръчате ли нещо всекидневно и много леко . Косата ми е мн мека чуплива и мн изрусена милата стана като плява мн измъчен вид Sad(( но за мен е мн важно да си я мия всеки ден ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет как да я подхраня и с какво да я мия мерси много

Дъх не ми остана  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия