"ТАТЯНИН ДЕН" - руски сериал

  • 39 421
  • 337
# 105
Изгледала съм много филми и сериали ,но да се обявя за познавач на руското кино ми е доста трудно.
Не съм гледала Татянин ден защото за мен толкова много серии са си изпитание.
Но се опитах да проследя развитието на тримата актьори Снаткина,Рудакова и Сафонов.
Покрай филмите ,които гледах с тяхно участие попаднах на актьори,които ме заинтригуваха.
И така списъкът стана много дълъг.
В момента гледам филми с участието на Константин Соловев,с интересни лична и творческа биография.


Ето го Соловев. Участва в "Телохранител 3"



Виж целия пост
# 106
Пети епизод:


Виж целия пост
# 107
Шести епизод:


Виж целия пост
# 108
 HugКали Hug
В предишен пост написах едно изречение : Не винаги един актьор може да покаже голямото си дарование. Зависим е и  от сценаристите,режисьора и оператора.
В потвърждение на тези мои думи искам да приведа един пример.
Харесвам много филма "Еще один шанс".В него Кирил Сафонов изпълнява ролята на  първия съпруг на главната героиня,който загива при автомобилна катастрофа.Ролята не е голяма но и той почти не се запомни с нищо.Мария Аниканова, изпълнителката на главната женска роля ,според мен не успя да покаже чувствата ,които бушуваха в нея.Сценарият беше благосклонен към Юрий Батурин и той успя да се възползва от дадената му възможност.Според мен той беше най-добрия/впрочем интересен актьор с още по-невероятна творческа биография/
Интересен филм ,с удоволствие го изгледах.
Еще один шанс"http://ruskino.ru/mov/12148

Приятно гледане с един клип ,със сцени от филма

Виж целия пост
# 109
 Hug Hug Hug Hug

О, разбира се. Дори и големите актьори (и чуждестранни и български) имат такива продукции.
Понякога са като гост-актьори - за някоя и друга минута.
Според мен е необходимо, актьорите да приемат и малки роли.
В "Още един шанс" на Сафонов ролята му е точно такава. Взе детето от детска градина и по пътя стана катастрофата. Това е едната сцена. Няма нищо запомнящо се. Но при втората сцена, в която той и се яви... и поговориха - за мен беше много добре изиграна. С три реплики и три действия.
Като цяло сериалът е с хубав сценарий, но недотам добра игра. За съжаление това се получава при мини сериалите. И не защото актьорите не са добри. Просто няма време да се покаже потенциалът им.  

(Едно отклонение ще направя. В сериалът "Хранимые судбой", Армен Джигарханян играе ролята на известен режисьор, който има син също режисьор и една от репликите нагероят на  Джигарханян бяха възмущение от това, че синът му за 3 месеца е заснел сериал 100 серии. За 3 месеца могат да се снимат 100 серии за сметка само и единствено на качеството им, смята старият режисьор).



И въпреки всичко го изгледах с удоволствие. Нищо, че го започнах заради Сафонов.
Рекламата е голяма работа - яко ме подведе, че в сериалът участва и Сафонов.  Laughing Laughing Laughing

п.п. Аз по принцип не спестявам критики най-вече на актьор когото харесвам.
Виж целия пост
# 110
Колкото до другите две участнички в Татянин ден ,Ана Снаткина и Наталия Рудова ,не мога да бъда много обективна защото съм гледала някои филми и нямам пълна представа.
И двете актриси са на една възраст но Снаткина снима повече ,има и повече главни роли.
От това което съм видяла а то не е много може би най-силно впечатление ми направи ролята и в   "Когда на юг улетят журавли ",много различна от образите,които изгражда.
Очаквам новата и роля на Нора по драмата на Ибсен "Куклен дом"
Колкото до Наталия Рудова може би в "Свидетельница",прави по-добра роля.
Но като заключение и двете актриси не се открояват от общата маса красиви актриси  ,може и да бъркам но не са ме развълнували с нищо поне до сега.
Бъдещето ще покаже.
Виж целия пост
# 111
Колкото до другите две участнички в Татянин ден ,Ана Снаткина и Наталия Рудова ,не мога да бъда много обективна защото съм гледала някои филми и нямам пълна представа.
И двете актриси са на една възраст но Снаткина снима повече ,има и повече главни роли.
От това което съм видяла а то не е много може би най-силно впечатление ми направи ролята и в   "Когда на юг улетят журавли ",много различна от образите,които изгражда.
Очаквам новата и роля на Нора по драмата на Ибсен "Куклен дом"
Колкото до Наталия Рудова може би в "Свидетельница",прави по-добра роля.
Но като заключение и двете актриси не се открояват от общата маса красиви актриси  ,може и да бъркам но не са ме развълнували с нищо поне до сега.
Бъдещето ще покаже.

А, аз си признавам. Не съм ги гледала в други продукции. В този сериал се справят отлично. Тримата главни герои, съм ги възпрела и усетила, така, както  са ги изиграли актьорите.
Снаткина и Сафоноф много добър тандем, много добре се допълват на екран.
За Рудова - ами щом на моменти я ненавиждам, значи се е справила страхотно.
И тримата ме убедиха в героите си, в тяхната психология.
В интерес на истината и трите образа ги приех категорично, защото не ги показаха (по сценарий), само положителни и само отрицателни. Някак реални са. Има ги между нас.
Виж целия пост
# 112
Кали хубаво е,че я има тази тема.Тук спокойно мога да дам полет на мисълта си.Ние хората сме различни,всеки по свой начин възприема една разказана история или филм.Различни сме в чувствата си ,харесваме различни актьори, защото те със своята игра са ни докоснали лично по някакъв начин
Настройката да гледаме един или друг филм ,зависи и от моментното настроение,колко е близък сюжета до нашия вътрешен мир,начин на живот и ако щеш има значение и възрастта .
Затова един филм се харесва на едни а на други не.Затова се правят много филми ,и не е необходимо да си голям познавач,за да  харесваш даден филм или сериал .

Приятна вечер с изпълнението на един млад актьор от Санкт Петербург,
Кирил Жандаров.

Виж целия пост
# 113
Кали хубаво е,че я има тази тема.Тук спокойно мога да дам полет на мисълта си.Ние хората сме различни,всеки по свой начин възприема една разказана история или филм.Различни сме в чувствата си ,харесваме различни актьори, защото те със своята игра са ни докоснали лично по някакъв начин
Настройката да гледаме един или друг филм ,зависи и от моментното настроение,колко е близък сюжета до нашия вътрешен мир,начин на живот и ако щеш има значение и възрастта .
Затова един филм се харесва на едни а на други не.Затова се правят много филми ,и не е необходимо да си голям познавач,за да  харесваш даден филм или сериал .



Много точно си го написала.
Напълно съм съгласна с теб.
И не трябва да се отхвърля нито един жанр - филми, сериали, мини сериали... Абсолютно си права - за всеки има по нещо. Понякога и в сапунката може да се види/усети красотата , понякога и във филм може да се види посредственост.
Жанрове различни, сюжети - също. Актьори много, с различна игра. За всеки, дори и за най-претенциозния ще се намери нещичко.
Защото всичко това се прави от хората за хората.

Благодаря за поздрава.


И аз ще пусна един поздрав.
В сериалът Хранимые судбой, героят Георги Толер говори за руският романс "Ямщик не гони лошадей" (Коларю/каруцарю не гони/не пришпорвай конете).


Виж целия пост
# 114
Кукумбер, браво на младия актьор.


Сафонов също пее. Може и да съм пристрастна, но на мен много ми харесва.


Виж целия пост
# 115
"Хранимые судьбой"  

Седма серия:

Виж целия пост
# 116
Осма серия:


Виж целия пост
# 117

Кирилл Сафонов в ролята на доктор Георги Толер - "Хранимые судбой"







Виж целия пост
# 118



Хубава вечер !!!
Виж целия пост
# 119
Хубава вечер и на теб!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия