Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 957
  • 740
# 345
Пигментация над горната устна! Става още по-лесно ако се пие и ОК
Аз за това съм върл противник на солариума
Ужасно трудно се маха, а някои даже не успяват Sad
Аз си се пекох докато пиех ОК,за щастие нищо не ми стана,но това си е много индивидуално и без хапчета можеш да си пигментираш от солариум,винаги трябва много да се внимава.Отказах солариума много бързо и лесно,след като усетих че си изтормозвам кожата си казах,по-добре бяла с хубава,мека и подхранена кожа,отколкото с тен и кожа на гущер,точно в това беше тръгнала да се превръща кожата ми след около година посещения на солариум.Иии някой сега ще си рече че не съм ползвала козметика-ползвах и то най-известната и уж качествена.
 
Весе,много хубав е станал грима,браво!Коралчето ли си използвала?
Виж целия пост
# 346
Утре и аз ще пусна един неонов грим със сенките на Флормар. Като ги гледам до неоните на Криолан тези на Флормар не са никакви неони. Но за 5 лева толкова

Абе и аз преди няколко дена ги разглеждах бавно и внимателно и бях сигурна, че не виждам нищо неоново.  Laughing Особено пък има едно тъмно оранжево-златисто, което не знам изобщо защо е в тази колекция.
Виж целия пост
# 347
Искам този цвят за моретоооооо  Heart Eyes

Ама тук никой не ходи така.  Laughing
Виж целия пост
# 348
То и при мене петната не станаха веднага, а след 3-4 годишно печене. Пак добре, че не стана след повече. Кожата си я оправях поне година докато си възвърне предишната гладкост и мекота.
За десетките бенки, които ми излезнаха да не споменавам. Преди имах едва 2-3 по ръцете.
Признавам си обичах да ходя на солариум, добре изглеждах с малко тен. Но предпочитам да съм брашнено бяла и кожата ми да е хубава, а не да трябва да ме е срам от бенки и пигментни петна, които съм си докарала съвсем сама! Лошото е, че кожата има памет и след години пак ще ми отмъсти.
С това петно на носа не исках да се погледна в огледалото дори.... това за мене си беше пълен ад.
Сега съм се навила да си махам 2 безцветни бенки (от тези, които се напипват) на лицето. За няколко години размера им се увеличава. С грим горе долу се скриват, но искам да се махнат напълно. Добре, че вече си имам бронзанта на Флормар....така се напудрям хубаво- все едно съм била на море Flutter Лошото е, че от деколтето надолу бялото си остава Grinning
И въпреки, че за мене това си е мега тен пак нон стоп хора ми казват "оооооо колко си беличка" Joy как беличка? имам 2 тона BRO4 на кожата newsm62

Lepi, и аз го искам това UV RED! Уникално е! По-хубав неон от това не съм виждала. Всеки ден бих ходила с него Heart Eyes
Виж целия пост
# 349
дали го има при дистрибуторите
Check Please ние ще отворим новата мода на морето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 350
неоновата морска мода ще е само за туристи  Heart Eyes

аз имам няколко крещящи корала - близки до точно това, вече имам и бяла база - ще се пробвам утре, ако мъжете (дребния и татко му) ме оставят на мира за малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 351

Сега съм се навила да си махам 2 безцветни бенки (от тези, които се напипват) на лицето. За няколко години размера им се увеличава. С грим горе долу се скриват, но искам да се махнат напълно. Добре, че вече си имам бронзанта на Флормар....така се напудрям хубаво- все едно съм била на море Flutter Лошото е, че от деколтето надолу бялото си остава Grinning
И въпреки, че за мене това си е мега тен пак нон стоп хора ми казват "оооооо колко си беличка" Joy как беличка? имам 2 тона BRO4 на кожата newsm62


За щастие и с бенки не успях да се сдобия,но права си-кожата помни.Аз след година печене за няколко месеца оправих състоянието на кожата.
 Хич и не се впечатлявам като ми кажат че съм беличка,нищо не слагам за тен,сега разчитам на летните слънчеви лъчи,като с тях го карам умерено,особено пък за лицето Simple Smile Нещо с бронзантите не мога да се спогодя,а и предпочитам максимално до естествения си тен да се придържам.
Виж целия пост
# 352
Мake up pro го няма. А при г-жа Бакърджиева не знам. Намира се по разни сайтове, и дори не е скъпо
http://www.amazon.com/Aquacolor-Palette-KRYOLAN-Day-Glow-Eyeshadow/dp/B0038LDXKC
тука цяла палитра е само 24 долара
Виж целия пост
# 353
а тук светло-зеленото име жестоко (но липсва ув-червеното)





на мен ми харесва да съм бяла, особено зимата, харесва ми и да имам загар, всякак се само-възприемам, а важното е да се чувствам добре в кожата си  Mr. Green
Виж целия пост
# 354
Вадят Flutter А да знаете това UV RED как стои. Само хвърлете един поглед на това
http://www.youtube.com/watch?v=dUtvdJegqNY

Такъв грим мислех да си направя с неоновото розаво на Флормар. Дори се чудех дали да не се изтипосам така утре на концерта  Mr. Green
Тези сенки наистина вадят очите  Flutter Гледах в ибей при глитерите подобни цветове. Мислех да ги пробвам и тях

Весе,много хубав е станал грима,браво!Коралчето ли си използвала?

Мерси  Wink Ползвах оранжевото/корала на Флормар и аз не знам как да го нарека този цвят.
Виж целия пост
# 355
на снимката изглежда съвсем оранжево, но ти си знаеш реално как е  Rolling Eyes

с бяла база пробвала ли си  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 356
Аз не мога да разбера обаче дали Dayglow и UV са една и съща серия или са различни. Това UV RED от клипчето е в черна опаковка. Dayglow са опаковани по различен начин. UV са прахообразни сенки, Dayglow като ги гледам не са: май се активират с вода
Виж целия пост
# 357


А ето и една УНИКАЛНА визия:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 358
И тук го използват този прословут Джъмбо Милк на Никс. Каква е разликата между него и ако се сложи бялата им база  newsm78 До сега навсякъде съм виждала да ползват молива им, не базата.
Виж целия пост
# 359
Имам молива Милк на Никс и с две ръце го препоръчвам. Той e MUST HAVE за всеки ,който обича грима. Базата не я хвалят много по форумите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия