Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 932
  • 740
# 660
Идеята на Мак Фикс, доколкото разбирам, е да запечата грима. Колко часа "действа" запечатката? С мазна кожа съм и себумът доста бързо ми "изяжда" грима като цяло... Има ли смисъл от  този фикс в случая? Инглот имат ли аналог, който да си заслужава, че Дъ Мол ми е доста далече, пък го и недолюбвам като цяло...

Виж целия пост
# 661
За мазна кожа не е най-удачния вариант. УД или Скиндинейвия.
Виж целия пост
# 662
Да пусна и аз няколко снимки Simple Smile Повечето от вас сигурно са ги виждали, но за тези, които не са  Mr. Green
http://3.bp.blogspot.com/-_2OahiNaM8w/T_ypwpFI4aI/AAAAAAAACOk/E2 … 120708_183344.jpg - гримът ми за концерта на Гънс. Имах доста по-хубави идеи, но нямах нито време, нито сили да ги осъществя.
http://3.bp.blogspot.com/-DWFshoQpwdw/T_TiKxYTTzI/AAAAAAAACMo/WQ … Q/s1600/final.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-cN9G3YeLrP8/T_TiLkY_CzI/AAAAAAAACM0/6T … /s1600/final2.jpg

Кожата около очите е фотошопната, да не си помислите, че съм от пластмаса  Laughing
Виж целия пост
# 663
страшно синьо  Peace ще го сънувам  Blush Heart Eyes втората и третата снимка са просто убийствени  Blush
Виж целия пост
# 664
Божествено... Нямам думи...
Виж целия пост
# 665


Кожата около очите е фотошопната, да не си помислите, че съм от пластмаса  Laughing

Лъже Mr. Green точно толкова хубава и е кожата! И на живо е още по-хубава от на снимки Peace  Hug
Виж целия пост
# 666
Никога няма да докарам такива страхотни снимки  Tired Всичко се вижда, като хората - и цветовете и всичките нюанси, всичко се  вижда ясно.
Виж целия пост
# 667
при теб пак се вижда хубаво  Peace и е по-важно, че на живо е хубаво  Peace



NovemberRain, може би си споменавала много пъти, но .... каква очна линия ползваш и с каква четка, каква техника ползваш при полагането й  Peace много ми хареса  Peace

и с арделските мигли ли си?
Виж целия пост
# 668
NovemberRain, какви сенки си използвала?

Може ли да ми кажете на каква цена са сенките на Inglot? Много се чудя и не знам какво да направя...да продължавам ли да купувам сенки на МАС или да изчакам докато се прибера в България и да си купя палитра на Inglot  newsm78 Никога не съм пробвала сенки на Inglot, а тези на МАС много ми харесаха  Crazy Аз съм от хората, които не умеят много добре да се гримират и при мен качеството на продуктите е от огромно значение.

Обещавам тази събота или неделя да ви покажа новите ми сенки, а и ще се опитам да си сложа миглите  Mr. Green
Виж целия пост
# 669
NovemberRain, какви сенки си използвала?

Може ли да ми кажете на каква цена са сенките на Inglot?
8,5 лв. за един брой
Заслужават си на 100% Peace
В коя държава живееш? На много места Инглот продават онлайн
Виж целия пост
# 670
Една сянка на Инглот е 8,50лв  Wink А празните палитри са от 20лв за 10 броя до към 40лв и нещо за 40бр. Не съм ползвала на МАС, така че не мога да сравня. Само ще кажа, че синьота на Адри е от Инглотски сенки  Wink

Аз докато се начудя какви точно мигли да си поръчам на Ардел, май няма да стигнат до мен преди предизвикателството  Crazy Сто път си променях мнението кои да си поръчам  Crazy ooooh! Само гледам снимки в нета и сравнявам  Laughing
Виж целия пост
# 671
Инглотско е синьото на Адри. Има го на снимка в шарената ми палитра DS 473 (говоря за това светлото)
Виж целия пост
# 672
Никога няма да докарам такива страхотни снимки  Tired Всичко се вижда, като хората - и цветовете и всичките нюанси, всичко се  вижда ясно.

Много са ти добре снимките. При мен си личи всяка луничка, за разлика от сенките, които изчезват някъде между кадъра и лицето ми.
Виж целия пост
# 673
Мерси, момичета  Hug
Жаки   bouquet
Снимките са правени с телефон  Laughing Установих, че колкото по-хубав е апарата, толкова по-отвратителни снимки правя (вече пробвах 3 - две маймунки и един полу-професионален). Просто не ставам аз за употреба на качествена техника  Joy
На първата снимка съм само с моите си мигли, но съм наплескала яко от водоустойчивата спирала на МаксФактор 24 Falce Lash Effect. Прави хубави миглите, но няма миене после. Не е като да не съм ползвала и други водоустойчиви спирали, но това е страшно чудо  #Crazy По 3 дни си ходя после с нея  Laughing
Сенките са черното на Инглот, черното на Мода I-shine, и малко сиво и телесно (под веждата) на Флормар.

Вторият грим е с DS 473 на Инглот (тюркоазеното) и 017 на Флормар (бронзовото). Отгоре съм преляла под веждата с най-светлия цвят от кафявата четворка на Алверде. С половинки на Ардел съм №318

Очната ми линия е гел на Есенс и я ползвам със скосената четка от Джъмбо или скосената на Сигма. И двете с ами много удобни, но първата малко повече  Laughing
На снимката с тюркоазения грим обаче съм с някакъв молив, който се нанася като крем. Супер интересен е като консистенция, но не съм го виждала в БГ, а надписите му са на йероглифи  и нито знам каква марка е, нито какво има в него Laughing

B&C, много са хубави инглотските сенки. Щом този месец смятам да си запълня докрай палитрата с 40 цвята и дори не знам дали ще ми стигне...

Веси, виж ако има Ардел на някой израелски продавач. Два пъти поръчвах от такъв и първия път дойдоха за два!!! дни, а втория за 4  #Crazy
Виж целия пост
# 674
ооо, точно за молива щях да питам, но сама си каза  Blush

а колко ти издържа  newsm78

помниш ли от къде е вземан  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия