Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 964
  • 740
# 120
Аз под въздействието на една реплика от снощния филм която гласеше:
"...не си истинска гейша ако не можеш с един поглед да привлечеш вниманието на който и да е мъж...",
си помислих че някой път може да се измисли предизвикателство в стил
"Мемоарите на една гейша".

 Laughing И аз го гледах за кой ли път вече  Crazy
Добра идея ,но тези с русите коси какво ще правим  Laughing
Виж целия пост
# 121
Лелеее, спряхте ми тока със снимките! Поразяващо красиви момичета! Браво!
Виж целия пост
# 122
Цитат
А спирата на Пупа не случайно толкова я хвалят - с едно движение се постига пова, което с други спирали с 2-3 слоя  Wink Определено ми измести фаворита Мастърпийс. Страхотен туш и четка  Peace
-Би ли качила снимка на коя по-точно  bouquet

Ето тази:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 123
и на мен ми допада идеята за гейшата , само незнам как ще си избеля лицето , че бронзови гейши няма  Mr. Green
Виж целия пост
# 124
Веси,благодаря ти  bouquetВ търсене съм на хубава спирала,миглите ми са редки,къси и прави(незнам дали са измислили такава,която да покрие тези ми изисквания) JoyАко някоя от другите дами има впечатления от добра спирала ще бъда благодарна ако споделите.Колебая се между лаш куин на Хелена и Хипноуз на Ланком,но съм отворена за още предложения.П.с-след блога на Адри издирвам спиралите на Голдън роуз(според мен трябва да ти изкарат карти с намаления фирмите чиито гримове коментираш в блога:)след всяка твоя публикация се започват масови покупки на продуктите Hug)Най-малкото подаръци трябва да ти пращат Heart Eyes
Виж целия пост
# 125
Пробвала ли си YSL Mascara Volume Effet Faux Cils



за мен си остава най-добрата спирала - и моите мигли са прави, посгъстиха се, не са много къси, но не и като на Малвинка  Heart Eyes

освен спиралата да е добра - ми прави впечатление, че е нужна и подходящата техника на нанасяне  Rolling Eyes

лично за себе си съм забелязала кои четки ми сработват добре (като гъстота и дължина на космите), гъстота на туша и ... в основата на миглите - да ги притискаш леко към клепача, да не стърчат напред, а да се вдигнат нагоре  Peace

като че ли малко туш остава и по клепача - около миглите и става леко ефект на очна линия (по линията на миглите) - някак още повече се подчертават и миглите  Peace
Виж целия пост
# 126
Веси,благодаря ти  bouquetВ търсене съм на хубава спирала,миглите ми са редки,къси и прави(незнам дали са измислили такава,която да покрие тези ми изисквания) JoyАко някоя от другите дами има впечатления от добра спирала ще бъда благодарна ако споделите.Колебая се между лаш куин на Хелена и Хипноуз на Ланком,но съм отворена за още предложения.П.с-след блога на Адри издирвам спиралите на Голдън роуз(според мен трябва да ти изкарат карти с намаления фирмите чиито гримове коментираш в блога:)след всяка твоя публикация се започват масови покупки на продуктите Hug)Най-малкото подаръци трябва да ти пращат Heart Eyes
Мога да ти кажа че спиралите на Голдън Роуз /две съм пробвала/ са наистина доста добри. За 3.50 не отстъпват по нищо от тези за 53 лв. Аз не харесвам иначе нищо на бранда, но спиларите са добри. Сега ползвам едновременно огледалцето спирала на Герлен и Голдън роуз. Тази на Голдън роуз наслоява и дава огромен обем, а Герленската е по-семпла, за по-ежедневен грим, но няма мърдане. Един месец да не я сваля няма да разрони или да пусне черно някъде. Мигли бетон с естествен вид.
За спиралите зависи и какъв точно вид искаш да постигнеш. Моя приятелка от години търсела това с естествения вид и въпреки убийствената цена на Герленската спирала не я заменя за нищо от както я проба. Тя е със сменяем пълнител и само вътре рефила се сменя, а красивата опаковка с огледалцето остава и поне за нея не се дават излишни пари.
Виж целия пост
# 127
Много красота видях в снимките от първото предизвикателство - браво на момичетата.  bouquet
Най-силно впечатление ми  направиха lepidopteria - истинска египетска принцеса, Жаки° - тежките мигли са перфектното допълнение и цялостната визия на Shide -   максимално автентична  Hug
А Елфичка си е красавица Heart Eyes
Виж целия пост
# 128
... Тази на Голдън роуз наслоява и дава огромен обем...

Коя е тази спирала?
Виж целия пост
# 129
а аз да попитам - как правите наслояването - чакате ли положение слой да изсъхне и после пак .... или наслагвате - докато долният слой е влажен на миглите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 130
Момичета, два дни катеря чукарите и чак сега се върнах в цивилизацията. Laughing
Страхотни снимки сте показали, чак се засрамвам, че и аз не се включих, но другия път обещавам, че няма да пропусна! Simple Smile
Виж целия пост
# 131
При мен се получава средно положение. Нанасям един слой на едното око, после на другото и после повтарям по още веднъж в същия ред. Първия слой е започнал да изсъхва, но не напълно.
Виж целия пост
# 132
аз съм пробвала няколко пъти на засъхнала спирала и нищо не става  Blush

като напластявам на мокра - ми се случва да се изпусна и да стане слепване; при мен най-деликатно е да "дозирам" количеството туш на четката  Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
При мен се получава средно положение. Нанасям един слой на едното око, после на другото и после повтарям по още веднъж в същия ред. Първия слой е започнал да изсъхва, но не напълно.

И аз действам така.  Peace
Но понякога втория пласт го слагам само на върха на миглите,а не от основата както на първия.
Виж целия пост
# 134
Това е интересна идея за предизвикателство  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия