Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 963
  • 740
# 180
Значи:
От миналата тема се пренася Рок звезда . Папагала и лятната тема се вливат в амазонската, а футболната отпада поради неактуалност.

За сега са фаворити от предложенията
Амазония
Грим вдъхновен от герой

Ера - уточнение за конкретна!

Други:
Неонов (пак малко по-ограничен заради специфичните цветове)
Калър блок
Мулен Руж

Гейша и Клеопатра засега отпадат поради ограниченост/близост до предната тема.

Моля коментирайте. Опитвам се да следя общия уклон като реакции в темата при избора. Анкета пускам утре.
Ако някой иска да оформи следващия пост, нека се обади. Аз се нагърбих, защото ми е интересно да видя резулата а обикновено като стане въпрос за такива неща никой не му се пуска/обощава, побутваме се няколко стр и пак аз пускам  Laughing

Виж целия пост
# 181
ауууу  ooooh! Whistling тази снимка ме хвърли в оркестъра  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 182
Аз пък съм си нахална и побутвам "темата" за среща. Whistling Mr. Green Няколко човека се съгласиха за петък 13-ти. Аз бих се заела с организацията,стига да измислим дата. bowuu
Виж целия пост
# 183
Aз предложих като ера 80-те. Ако някой иска друга да пише Peace
Мене ме устройват всичките теми, към всяка мога да направя нещо
амазонската може би ми е най-интересна за сега Flutter (измислила съм тотално шантави работи Smile)
Виж целия пост
# 184
Аз на 13и планувам да съм на море, но няма да ви се сърдя ако се съберете без мен, при условие, че направите много снимки  Mr. Green
Аз съм най-ентусиазирана за любимия герой, но и амазонският грим би бил интересен Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Аз нямам претенции.И без това нямам хубави сенки,та пак ще съм измита  Laughing .Имам една палитра червила.Може да вкарам и тях в употреба върху очите,може пък да стане интересно  Joy
Виж целия пост
# 186
Относно ерата - аз също съм за 80-те Peace

Друго интересно предложение беше "Приятелят ми ме гримира", та повдигам отново номинацията Crazy
Виж целия пост
# 187
Аз също за 13-ти не мога. Около и след 20-ти става

"Приятелят ми ме гримира" ще стане комедийна галерия. Дори да му казвам какво и как да слага пак ще стане страшно Joy
Виж целия пост
# 188
аз бих гласувала за амазонската  Blush
Виж целия пост
# 189
Значи:
От миналата тема се пренася Рок звезда . Папагала и лятната тема се вливат в амазонската, а футболната отпада поради неактуалност.

За сега са фаворити от предложенията
Амазония
Грим вдъхновен от герой

Ера - уточнение за конкретна!

Други:
Неонов (пак малко по-ограничен заради специфичните цветове)
Калър блок
Мулен Руж

Ако някой иска да оформи следващия пост, нека се обади. Аз се нагърбих, защото ми е интересно да видя резулата а обикновено като стане въпрос за такива неща никой не му се пуска/обощава, побутваме се няколко стр и пак аз пускам  Laughing

Значи ще имаме Рок звезда, амазония и геройски грим  Mr. Green На мен ми допада идеята за неонов, все пак е лято и сега е момента да сме ярки  Laughing Калър блок също звучи много добре. А ще определим ли цветовете предварително?  Rolling Eyes

А, относно кой да оформя поста, според мен ще стане голяма лудница, ако всеки път пращаме на различен човек снимките. Пък и нали на 1-вата страница пише да се пращат на автора на темата. Но все пак ако МисНели няма възможност, може да измислим някаква схема.  Rolling Eyes

И аз съм много "за" среща. Но както някой спомена преди по-добре да насрочим дата по-натам, за да може всеки да си направи плановете. Ако Жаки и Адри са на линия след 25-ти, може да насрочим дата към края на месеца.  Примерно 27-ми (петък) или 28-ми (събота)Party
Виж целия пост
# 190
27-28 са супер за среща  Hug
Виж целия пост
# 191
27-28 са супер за среща  Hug
и аз съм ЗА
Виж целия пост
# 192

+1  newsm10
Виж целия пост
# 193
Харесват ми предложенията за сега. Ще се съглася и на 80-те, и на калър блок, а неона да си остане за по-натам. Не мисля, че има смисъл да са в една анкета последните две.
Виж целия пост
# 194
Все по-забавна започва да става темичката, благодарение на желанието и усилията на арабските принцеси и разбира се на Missnellie.
Бях много впечатлена от визията на Жаки, Новембър. Shide наистина беше най-автентична.
Но със сигурност всички са вложили много старание, а отделно и снимането не е никак лесна работа и предполагам, че доста красиви гримове загубиха част от очарованието си заради тази тънкост.
Елфи, хич недей се кри. Следващия път те искам на първа линия. Със или без очна линия. Както се вижда, освен, че си безспорно красива, умееш да постигаш максимален резултат с минимум средства Simple Smile
Може би ако знаех как да се заснема както трябва, бих се пробвала със грима а'ла 80-те или особено с гейшенския, тъй като аз съм достатъчно бяла и с достатъчно тъмна коса, за да се получи нещо от сорта, а и неведнъж без да искам съм се докарвала така Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия