Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 944
  • 740
# 255
Правенето на снимки и на мен ми е проблем. Дори си купих фотоапарат единствено със цел да си снимамам гримчета. Толкова съм се ровила в интернет, направо си е цяло изкуство  Mr. Green
Ето две статии (за съжаление на английски) как да правим хубави снимки и какъв фотоапарат да си изберем:
http://www.makeupgeek.com/articles/how-to-take-amazing-pictures- … our-makeup-looks/
http://www.makeupgeek.com/articles/how-to-choose-the-right-camer … keup-photography/

Моят Канон дори го има в препоръчаната техника, но това не пречи да не ми стават снимките  Mr. Green Проблема е в задтехничното устройство  Crazy
Лошото е, че нямам удобно място, на което да мога да сложа фотото за самоснимачка. Такова, че да е с подходящо осветление, фон, огледало за да виждам какво става  Rolling Eyes Към заглавието май трябва да прибавим и фотоуроци, които се вихрят тук  Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Удобно място се прави. Стол, върху него книги до нужната височина. Няма нужда от огледало - правиш  една тестова снимка, виждаш какво хваща, и заставаш така, че да си в кадър. Ще отнеме няколко проби, но веднъж отработено, ще работи и завбъдеще.
Виж целия пост
# 257
E, MissNellie!  bouquet
Освен да се гримираме, ще ни научиш и да снимаме! Hug
Виж целия пост
# 258
Мда, явно ще трябва да се приспособи нещо...
Виж целия пост
# 259
Момичета, разорявам се покрай вас!  Mr. Green Що пари дадох само последните няколко дни за бази, сенки, пигменти и четки ...  ooooh! Обаче има ефект, то нищо общо нямало да се гримираш с хубави четки и другото с апликаторите.  Blush

Да похваля сенките на Артдеко. Не са толкова пигментирани и блестящи, колкото изглеждат на щендера, но са много трайни. В големите жеги стана няколко дена се гримирам с тях и нищо им няма по цял ден.  Simple Smile Тези цветове, които взех са супер за дневен грим.

Днес се издокарах с много светли минерални сенки на целия клепач и cut crease с хамелеонския инглотски пигмент, който показах в другата тема. Снимки просто няма смисъл да правя, то най-интересното на пигмента е, че от всеки ъгъл е различен цвят. Взех да хващам цаката и на гел очната линия, но все така проблемно ми остава свалянето й. Сега ще забъркам розова вода с масло от жожоба да видя дали няма да е по-лесно.
Виж целия пост
# 260
Имам две от гел очните линии на Есенс. Свалям ги без проблем с мицеларната вода на Кауфланд за два и нещо. И спиралата чисти и де що има по лицето.
Ако са ти чувствителни очите, обаче незнам дали ще ти е подходяща. На някои съфорумки им люти на очите.
Аз буквално си завирам тампоните в очите и нито щипе, нито люти. Но като 2 и нещо лв, може да се пробва.

На Есенс очните линии гел са водоустойчиви.
Виж целия пост
# 261
Момичета, разорявам се покрай вас!  Mr. Green Що пари дадох последите само последните няколко дни за бази, сенки, пигменти и четки ...  ooooh!

И аз така  Laughing Вчера си взех черния молив на Импала и едни мигли  Flutter , а предните дни поръчах единични сенки и спирала. Вече се снабдих и с една етажерка с много чекмедженца, за да има къде да си съхранявам придобивките  Party
За анкетата гласувах за Амазония (свързвам я с любимия ми зелен цвят) и Половинката/детето ме гримира (на малкия му харесва да ме цапоти, вече знае и кое къде се слага  Mr. Green).
Мис Нели, много добри съвети за снимането, ще ги приложа  Hug
Виж целия пост
# 262
Check Please, водоустойчива ли е очната линия; ползвах една водоустойчива, която с обикновен дегримьор не падаше, но с добавено масло е супер лесно и ефективно  Peace
Виж целия пост
# 263
Имам две от гел очните линии на Есенс. Свалям ги без проблем с мицеларната вода на Кауфланд за два и нещо. И спиралата чисти и де що има по лицето.


Вчера и аз се сдобих най-накрая с тази мицеларна вода,но не съм сигурна дали е същата.Не пише Кауфланд на нея ,а нещо друго,но сега не е пред мен да цитирам.Гледах,взирах се...друга мицеларна не видях и грабнах тази,2 и нещо беше  Crazy
Още не съм я ползвала,тази вечер ще я пробвам.

Скрит текст:
Невъзможният ми син вече успя да излее половината от нея върху себе си  ooooh! fight
Виж целия пост
# 264
a.l.e.n.a., и на Есенс и на Инглот са водоустойчиви. Инглотската като че ли по-лесно я свалям. От другата много чернилка, много нещо излиза, като почна с дегримьора. Накрая влизам да се къпя и пак  излизам от банята с очи на ракун.  Mr. Green Обаче саможертвата си заслужава.  Laughing
Виж целия пост
# 265
Четката за гел очна линия след всяко ползване ли се мие? Blush
И вярно ли е, че трябва да се държат надолу /на обратно/ гел линиите, за да се удължи максимално животът им?
Виж целия пост
# 266

Цитат
И аз така  Laughing Вчера си взех черния молив на Импала и едни мигли  Flutter , а предните дни поръчах единични сенки и спирала. Вече се снабдих и с една етажерка с много чекмедженца, за да има къде да си съхранявам придобивките  Party
За анкетата гласувах за Амазония (свързвам я с любимия ми зелен цвят) и Половинката/детето ме гримира (на малкия му харесва да ме цапоти, вече знае и кое къде се слага  Mr. Green).
Мис Нели, много добри съвети за снимането, ще ги приложа  Hug
От къде и на каква цена си взе етажерката ?
Виж целия пост
# 267
a.l.e.n.a., и на Есенс и на Инглот са водоустойчиви. Инглотската като че ли по-лесно я свалям. От другата много чернилка, много нещо излиза, като почна с дегримьора. Накрая влизам да се къпя и пак  излизам от банята с очи на ракун.  Mr. Green Обаче саможертвата си заслужава.  Laughing


задължително с масло в дегримьора  Peace и като напоиш тмпоните - остави ги за мъничко на очите

аз си взех инглотска гел очна линия - не си спомням дали я пробвах и ао да как съм я свалила  newsm78 но не си спомням да съм имала проблеми; по-скоро май-не съм я ползвала още, но пък водоустойчивата на мейбълин я свалях така, с вода изобщо не пада, не се и размазва

мейбълинската си я бях мацнала на ръката (обртното на дланта - между пръстите и китата), заедно с една тяхна брокатена и не-водоустийчива

е, втората се изми с вода - веднага, другата ми стоя над 1 денонощия (мия се, ъо асе 0 стои) и накрая я обелих със стъргане  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Четката за гел очна линия след всяко ползване ли се мие? Blush
И вярно ли е, че трябва да се държат надолу /на обратно/ гел линиите, за да се удължи максимално животът им?

Четките попринцип се почистват след всяко ползване  Peace Дали ще ги миеш или с препарат, както прецениш.
Това за гел линиите го чувам за сефте.

Аз днес се сдобих с петорка палитра на нова за мен евтина марка. Цветовете са кафяво и зелено и един в бледо жълто. На проба ми се сториха много добре, но ще видим как са за грим  Wink

Този път има голяма активност в гласуването  Crazy Ще видим колко момичета ще се включат в предизвикателството.
Виж целия пост
# 269
не бих си държала гел линията надолу  Rolling Eyes , но я държъ добре затворена и колото се може за по-кратко отворена  Peace  да не изсъхва

мисля си, че ми трябва петролена и леко перлена  newsm78 есенс нямаха ли зелена  newsm78

може би инглот имаха богата гама  newsm78

идеи  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия