Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 933
  • 740
# 285
Мерси, Жаки  Hug Не се бях сетила за гланц. А севънтийн продават в аптеката до нас. И без друго отдавна се каня да пробвам някои техни неща  Mr. Green
Работата ще разбера дали я искам като ми кажат условията, засега не ги знам. Кандидатствах на общо основание  Laughing
Виж целия пост
# 286
да не казвам голяма дума....но според мене няма да ти харесат. Но е хубаво човек да се пробва, може пък да са по-атрактивни от МАC

С гланц става много лесно и изобщо не се размазва или пада. Почти винаги нося на Нова Година глитъри и издържат по цяла нощ
Пробвах веднъж и с DUO- пак не мръдна.
Виж целия пост
# 287
Може също, да пръснеш върху четка малко Fix+ и тогава да топнеш в глитера Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Жаки страхотни са особено първите два  Heart май ще се ходи до Инглот
а 24 го имам и седи страхотно на окото , онзи ден бях с него  Heart Eyes
току що ми падна пудрата от инглот и се натроши  newsm45
Виж целия пост
# 289

И да попитам нещо - има ли някакъв продукт, нещо като прозрачен гел или база, върху който да се поставят глитери? В смисъл, направила съм си грим със сенки и искам да сложа на определено място глитър върху сенките. Какво трябва да използвам за да залепне?

Такъв продукт има на ИНГЛОТ и на ЕЛФ Simple Smile Аз лично използвам ДУО-то  Peace
Ако използваш гланц няма ли да се събира в сгъвката на клепача?  newsm78
Виж целия пост
# 290
От къде и на каква цена си взе етажерката ?

Поръчах я от тук , синята част е метална, а чекмедженцата пластмасови. Вече я понапълних  Simple Smile Палитрата на Инглот обаче не ми се събра съвсем за малко, но я залепих с магнитите отгоре.

иска ми се да е малко по-синьо-петролено-зелено  Peace
Ето такава получих днес, още не съм я пробвала обаче. Точно синкаво петролено е. В момента е доста изгодна, с 89% намаление, пак в Амазона  Simple Smile Четката и ми се видя доста хубава, утре ще пробвам как стои.

мнооооого мерси за инфото  Heart Eyes  bouquet направо поръчах и двете, че е голяма драма и с пространството, кое къде да бутам, а искам да ми е подредено и да имам поглед  Heart Eyes да видим само как ще опазя "шкафчето" от малкия  Joy hahaha

и очната линия поръчах  Heart Eyes но пак ще разгледам инглостките (от любопитство  Mr. Green последния път, като ходих само взех черната  Mr. Green )



днес ми дойдоха - бялата база на NYX и боздугановата спирала на Лореал (Експлозия), за мой ужас съм поръчала кафява, но ще я пробвам - поне да видя харесва ли ми

Скрит текст:




днес пробвах спиралата на ейвън супершок с широката силиконова четка с къси косми, идеално разделя, след нея имам чувството, че имам милиони мигли, но да имаше поне маааааалко напластяване, ако гледам миглитер отблизо изглеждат с милион косми, но то далеч - все едно ги няма и накрая пак минах с шокинга  hahaha Joy
Виж целия пост
# 291
BH cosmetics правят разпродажба. Само да кажа, че палитрите им са с доста добро качество  Hug
http://www.bhcosmetics.com/red-white-and-beautiful/
Виж целия пост
# 292
аз имам една 120 цвята китайска, не съм обърнала внимание з амарка и не всички цветове са трайни  Rolling Eyes а много ми харесва да имам избор в цветовете  Rolling Eyes

от тези май тази с 88 цвята ми допада най-много, като разнообразие - да има и коралови и петролени ... и бяло и кафеви  newsm78

от 120 цветове - май 4 издание ми харесва, като цветове - жалко, че не са подредени  newsm78
Виж целия пост
# 293
BH Cosmetics  доколкото знам са немска фирма, с клон в Щатите (може и обратно). Като качество са далеч от китайските Simple Smile Знам ли....затова и цените са им малко по-високи.

Те заемат и активно участие в IMATS.
Виж целия пост
# 294


днес пробвах спиралата на ейвън супершок с широката силиконова четка с къси косми, идеално разделя, след нея имам чувството, че имам милиони мигли, но да имаше поне маааааалко напластяване, ако гледам миглитер отблизо изглеждат с милион косми, но то далеч - все едно ги няма и накрая пак минах с шокинга  hahaha Joy
На Ейвън са им хубави четките на спиралите,много добре разделят миглите.

Жаки° ,отново много хубави цветове,особено първите три много ми допаднаха Heart Eyes Pearl 446 сигурно седи жестоко за вечерен грим.
Виж целия пост
# 295
Защо в Инглот не ми споменаха за карта за намаление?  newsm78 Аз вече навъртях 200 лв и нацупената мацка не може да не ме е забелязала, че се въртя няколко дена по ред там.  Да взема да си потърся бележките или може би това не важи за всички магазини? Rolling Eyes Тя последния път даже не ми даде касова бележка, че се връщах да си я искам.
Виж целия пост
# 296
Тук ще питам, не че не съм пробвала почти всичко Confused
След едно скубане с пинсета и глупостта да посетя солариум се сдобих с пигментен черен мустак.
момичета вярвайте ми това чудо няма скриване с нищо, ни коректор, ни ФДТ
Някакви идеи? Отвратително се чувствам когато говоря с някой и ме зяпне там с един втренчен поглед Tired
Виж целия пост
# 297
а какво си пробвала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 298
Kasidy, трябва ти някакъв избелващ серум, който да слагаш локално, но какъв точно едва ли някой може да ти каже. Преди години след дълъг престой в топла слънчева страна и аз се сдобих с множество петна. Ходих по дерматолози включително и в чужбина, мазах с какво ли не, ходих на разни процедури, ефектът обаче беше само леко избелване на петната. След дълга борба се отървах от тях с един български серум на Талодерма. Направо ги изтри.  Shocked Само че не съм го виждала по аптеките отдавна пък и не се знае дали при тебе ще подейства.
Виж целия пост
# 299
но е проблем, ако по това време се прави избелване, защото се повишава фоточувствителността на кожата и да не стане по-зле  Confused

Kasidy, консултира ли се с дерматолог  Rolling Eyes (добър  Blush )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия