Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 944
  • 740
# 570
Aз мислех, че го знаете този грим. Той е доста стар, миналата година съм го показвала в инглотската  тема. Така популяризирахме кораловият цвят! Heart Eyes
Mацата, няма светлокафяво. Използвала съм само корала и тъмното. Просто исках да ти покажа един пример какво можеш да направиш с цветовете. Защото не мога особено добре да обяснявам грим, поне не и така виртуално като човека и продуктите не са при мен Blush
Не е задължително да слагаш тъмният цвят над кораловото ако не ти харесва. Може да пробваш как ще седи със светлият цвят или направо да си остане само корал.

За това ако някой иска да знае какъв грим може да се направи с дадени цветове ще трябва да го направя на себе си и после да ви го покажа. Ако имате заявки може да казвате (каквото мога ще се опитам да го направя)
Виж целия пост
# 571
Жаки, много мило предложение  Hug
Имам толкова цветове, които съм сигурна, че не оползотворявам на макс. Непременно ще се възползвам когато прегледам за кои точно се чудех  Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Момичета, един странен въпрос,но- с какви дрехи слагате кораловите сенки? Blush
Виж целия пост
# 573
Тюркоазени, зелени, черни, жълти, бели... даже тоуп. Почти на всичките ми дрехи отиват. Не бих ги носила на червено (но и аз нямам такива дрехи)
Виж целия пост
# 574
Значи утре си слагам тоуп топа ( леле че словосъчетание стана  Crazy ) и си мацам смело коралките на Инглот. Mr. Green
Виж целия пост
# 575
Жаки°  Blush това ти предложение ми напомни да се замисля какво не съм ползвала - сиво и оранжево и понеже харесвам оранжево - утре ще си изпльоскам такъв грим - даже вече измислих какво да комбинирам, като цветове  Peace
Виж целия пост
# 576
И аз съм ги носила с кафяво, черно, бяло, мътно синьо също, жълто.....май почти всичко.
И с керемидено червени дънки съм ги носила и с изчистен бял топ-туника, нещо такова:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 577
Момичета,препоръчайте ми мекичка кабуки четка  Praynig За препоръчване да се упува от магазин,но на краен случай може и онлайн  Simple Smile
Виж целия пост
# 578
може да пробваш кабукито на eco tools - има в лили

иначе аз съм доволна от кабукитата на е.л.ф. - има 2 размера



 offtopic offtopic
Скрит текст:
Мишчица, стахотен цвят дънки, обожавам този цвят  Blush
Виж целия пост
# 579
Флат кабукито на Елф и аз го имам ,но ми се иска тази на Сигма,значи ми препоръчвате 80-ката,направо пускам поръчка.Аз имам кабуки на АртДеко,не мога да сравня с друго,но не е много кораво,ползвам го само за прахообразен фон дьо тен и ако съм прекалила с ружа минавам с него.
Виж целия пост
# 580
Аз имам Кабуки на Инглот и е много мекичко. Toва на Исадора също си спомням, че беше много меко и приятно на допир http://beautycosmetic.biz/isadora-isadora-bronzing-body-brush-ka … hetka-p-4655.html
Ето и едно на Артдеко http://shopthebest.eu/product/2676/artdeco-chetka-za-pudra-fon-d … erali-kabuki.html
Виж целия пост
# 581
от мен един любим ежедневем грим от нейкед палитрата

Виж целия пост
# 582
Лепидоптерия, очите ти ме омагьосват Crazy
Виж целия пост
# 583
много хубаво, Лепи  Peace браво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 584
lepidopteria, имаш страхотни очи  Shocked
Аз съм готова с предизвикателството Любим герой. Мисля да направя и Амазония. Само не разбрах, какво решихме в крайна сметка? И двете ли ще може да правим?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия