Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 938
  • 740
# 630
и в ибей ги има  Peace http://www.ebay.com/itm/Medusas-Make-Up-Flamingo-eye-dust-pink-b … 5df#ht_2163wt_932
Виж целия пост
# 631


Мерси.  Peace
Виж целия пост
# 632
В този ред на мисли приемам предложения за това какъв грим да си направя на абсолвентската вечер в събота. Ще бъда с рокля в 2 цвята. Това е моделът, но вместо бежовото е нещо средно между динено и цикламено. Ще я комбинирам със розовите сандали на висок ток.
Скрит текст:



Знам, че никой не ми обърна внимание като го постнах това и сигурно е нарочно, но може ли само да ме насочите с 1 изречение дали да търся грим в цветовете на роклята + черно или да сложа и някакъв друг цвят?  Praynig Мислех и за неонов грим тип този на Жаки, но сигурно ще дойде в повече розовото ooooh! Питам понеже нали коментирахте по-рано, че не съчетавате много грима с дрехите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 633
Аз не написах коментар,не защото не искам,а защото повечето момичета във форума смятат нюд грима за скучен LaughingНе знам по принцип какъв тип човек си,как се гримираш в ежедневието и прочие дет се вика GrinningСтрува ми се много изчистена и в същото време елегантна по своему и някакъв крещящ грим би отвлякъл вниманието от нея,а другия вариант е да стане много динено.Ако ще слагаш и бижута в същия цвят,аз бих заложила на грим в естествени тонове с които ще подчертая красотата на очите си и ще мина за естествено красива Joy.Макар,че ако имаш опитна ръка може да вмъкнеш и цветовете от роклята на очите.Ако имаш и изкуствени мигли ще бъдеш зашеметяваща  bouquet
Виж целия пост
# 634
В този ред на мисли приемам предложения за това какъв грим да си направя на абсолвентската вечер в събота. Ще бъда с рокля в 2 цвята. Това е моделът, но вместо бежовото е нещо средно между динено и цикламено. Ще я комбинирам със розовите сандали на висок ток.
Скрит текст:



Знам, че никой не ми обърна внимание като го постнах това и сигурно е нарочно, но може ли само да ме насочите с 1 изречение дали да търся грим в цветовете на роклята + черно или да сложа и някакъв друг цвят?  Praynig Мислех и за неонов грим тип този на Жаки, но сигурно ще дойде в повече розовото ooooh! Питам понеже нали коментирахте по-рано, че не съчетавате много грима с дрехите  Rolling Eyes

Като видях модела и сандалите, венднага си представих един pin-up look. Аз бих заложила на черна очна линия (ако можеш да си слагаш), или черен молив по реда на ресниците, който после ще опушиш леко, спирала, изкуствени половинки мигли и едно червило в този цикламен цват. Ако се страхуваш от по-смели цветове, червилото може да е в по-убит розов нюанс (има един цвят, който е между розово и червено, а защо не и нещо меко коралово с розови подтонове)
 Flutter
Виж целия пост
# 635
В този ред на мисли приемам предложения за това какъв грим да си направя на абсолвентската вечер в събота. Ще бъда с рокля в 2 цвята. Това е моделът, но вместо бежовото е нещо средно между динено и цикламено. Ще я комбинирам със розовите сандали на висок ток.
Скрит текст:



Знам, че никой не ми обърна внимание като го постнах това и сигурно е нарочно, но може ли само да ме насочите с 1 изречение дали да търся грим в цветовете на роклята + черно или да сложа и някакъв друг цвят?  Praynig Мислех и за неонов грим тип този на Жаки, но сигурно ще дойде в повече розовото ooooh! Питам понеже нали коментирахте по-рано, че не съчетавате много грима с дрехите  Rolling Eyes

Изобщо не съм го видяла този пост, иначе щях да отговоря.
Ако роклята е много ярък динено-цикламен цвят + сандалите имаш 2 опции: или грим пак в същите цветове или нещо неутрално (в това чисто и черно)
Аз лично не обичам грима, дрехите, обувките и аксесоарите да са в един цвят. Да, понякога нося едновременно тюркоазен грим, лак и блуза....но това по-скоро са инцидентни случаи.
Харесвам например син грим и към него да има един акцент пак в този цвят (примерно висулка на Сваровски, гривна, чанта), но не и всичко.

И пак казвам, това си важи за мене. Аз съм малко шантава в гримирането и обличането. Не ми пука да съм и по неонов грим и анцуг например. Важно е, човек да се чувства себе си.
Виж целия пост
# 636
Banana_Moon Аз бих избрала нещо такова 1 2 3, но като цяло аз не съчетавам грим/лак/чанта с дрехите. Внимавам, но не съчетавам  Laughing. Освен ако цвета на дрехата не е някакъв мега изискващ. Например червено близо до лицето /имам червен блейзер, който нося много рядко точно поради тази причина  ooooh!/, внимавам с грима  Peace. Незнам дали съм полезна  Laughing.

В тази връзка Джой, аз близо година се опитвах да се харесам със светло кестенява коса. Не успях, точно защото грима не ми седеше като на тъмно-кестеняво-черната ми коса, червила, моливи, дори определени цветове дрехи не успях да харесам. Върнах се към старият си цвят  Laughing, така че те разбирам сега в каква дилема си  Laughing. И аз мисля, че зелено, бронзово ще седят добре. Пожелавам ти бързо да откриеш комбинациите  Hug.
Виж целия пост
# 637
tamar, SilviaZone, Жаки, Мишчица, благодаря за съветите  Hug
Може би наистина черна очна линия и ярко червило (например Ники на МАС) би отивало най-много, но проблемът е, че често ходя така и ми се иска нещо по-различно. В началото мислех за розов грим, опушен в края с тъмно сиво, но като че ли се отказах вече, защото ще стана много розова.  Confused Като видях предложението на Мишчица, ми хрумна същото, но да заменя бялото във вътрешния ъгъл с розово/динено. Дано да имам време да направя пробен  newsm56

А, какво мислите за тези?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 638
Бих ти казала със сигурност без розово, ама никакво розово, абсолютно никакво розово и цветове близки и сходни до роклята и обувките. както и задължително аксесоар с друг цвят, различен от диня, циклама и подобни. гримът - в цвета на аксесоара, сходен цвят и на лака за нокти.

лично аз на динена рокля не бих сложила сандали в същия или подобен цвят.
Виж целия пост
# 639
Ще се запиша, ако може и аз при вас. Голямо сте ми вдъхновение.

Виж целия пост
# 640
Vanya, цветовете на дрехите са само 2 - бяло и цикламено. Деколтето не предполага носене на гердан, така че ще нося обици, гривна и пръстен. Засега съм си избрала гривна на цветя и бели седефени обици и пръстен. Така че, ако изпусна розовото в грима, не знам какъв цвят да включа на негово място  newsm78

Arhinora, направо се присъединявай към предизвикателствата  Grinning
Виж целия пост
# 641
ами аз бих сложила и жълто, и зелено да ти кажа, но не знам какви нюанси маш. Все пак важно е да си отват нюансите... Виж дали имаш някой цвят сенки от гривната.
Мисълта ми е че този тип цветове за дрехи са доста силни.

Ако в крайна сметка нямаш подходящи нюанси нюдът нигога не излиза от мода. Очна линия с нюд сенки, червило в по - силен цвят и си готова. може да добавиш дискретно и малко фин блясък, който да отразява осветлението (но това само ако имаш много фин, за да не си личи)
Виж целия пост
# 642
Благодаря много за съветите, Ваня  Hug Ще помисля какви цветове да избера  Rolling Eyes


Ето едно гримче от вчера, когато бях на лилава вълна заради новите ми къси панталонки  Laughing На живо беше една идея по-наситен.

Скрит текст:

Жалко, че нямам изкуствени мигли. Сигурно ще изглежда доста по-добре.
Виж целия пост
# 643
С изкуствени мигли всичко изглежда по-добре  Laughing А доскоро бях толкова против тях...
Banana_Moon, аз лично бих заложила на неутрално или нюд червило и силно опушени очи в тоуп (студено ,сивкаво кафяво) и шампанско. Това беше първото нещо, което си представих като видях роклята.
Виж целия пост
# 644
Banana_Moon,
Ако държиш да добавиш розово, аз бих направила нещо такова:
Скрит текст:

Иначе гласувам за черната очна линия + каквото си искаш червило.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия