Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са правилата на грим предизвикателството?
Какви са основните компоненти на пълния грим за очи?
Как се гримират различните видове очи и клепачи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са правилата на грим предизвикателството?
Предизвикателството за грим включва създаване на анкета с теми за грим, гласуване за тема, участие със снимка и списък с използвани продукти, срок от 2 седмици за изпълнение, изпращане на снимки до водещия, публикуване на обобщаващ пост със снимки и информация, обсъждане на резултатите и предложения за нови теми , пускане на нова анкета и обявяване на всеки етап от предизвикателството в темата от водещия.
-
Какви са основните компоненти на пълния грим за очи?
-
Как се гримират различните видове очи и клепачи?
-
Какви са някои предизвикателства при гримирането?
-
Какви са някои техники за снимане на грим и кои са най-добрите техники за снимане на грим?
Повечето от вас сигурно са ги виждали, но за тези, които не са
ще го сънувам
втората и третата снимка са просто убийствени
Всичко се вижда, като хората - и цветовете и всичките нюанси, всичко се вижда ясно.
Никога не съм пробвала сенки на Inglot, а тези на МАС много ми харесаха
Аз съм от хората, които не умеят много добре да се гримират и при мен качеството на продуктите е от огромно значение.
А празните палитри са от 20лв за 10 броя до към 40лв и нещо за 40бр. Не съм ползвала на МАС, така че не мога да сравня. Само ще кажа, че синьота на Адри е от Инглотски сенки
Само гледам снимки в нета и сравнявам


По 3 дни си ходя после с нея