Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 923
  • 740
# 690
Адри, на едното място буквите приличат на арабски/израелски нещо подобно, а и съдейки по украсата на самите моливчета... Ровила съм по блогове заради забражданията в Близкия Изток - имат страхотни гримове...  Heart Eyes жалко, че не всичко е на английски  Confused
Виж целия пост
# 691
Благодаря   bouquet

струва ми се, че са тези  newsm78

 
Скрит текст:


Май наистина са тези. Има ли ги в и-бей отделно  Rolling Eyes


Страхотниии!!! Защо не си показвала тези красоти до сега  Flutter Какви са ти миглите /нали сега съм на тази вълна  Mr. Green/
Кажи и твоите трикове, за да ти се получават така добре снимките и какви са ти сенките - много наситени и плътни цветове  Grinning
Виж целия пост
# 692
да, аз ги поръчах вече - цената им е около 5-6 долара с безплатна доставка   Peace



Shide  Peace последните две гримчета много ми харесаха  Peace и принцесата ти беше много хубава, надявам се да ни зарадваш и в новите предизвикателства  Peace

ти какви мигли ползваш? какво лепило?
Виж целия пост
# 693
Shide много идейни гримчета,харесват ми много.  bouquetМомичета с каква четка размазвате молива на очите,опитах с няколко различни четки и различни моливи,но нещо не ми допада.До сега съм ползвала само очна линия и то прецизно нанесена,но нещо ме отвя тези дни на опушен грим.Ще се радвам ако ми препоръчате молив и четка за опушен грим-благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 694
на гърба на един молив имам нещо, като гумичка за размазване и с нея  Peace
Виж целия пост
# 695
Алена,благодаря ти  bouquetИмам страшно много моливи за очи(неизползвани),незнам защо съм ги купувала.От много твърди до много мазни и наситени,всички ли се размазват с гумичка?И още нещо,под или над сенките размазвате молива newsm78Бях купувала такъв молив с гумичка,но го подарих на свекървата...ще потърся пак.
Виж целия пост
# 696
Аз размазвам с една четка на Сигма, която е направена точно за това, но всяка прецизна четка с по-твърд и плътен косъм би трябвало да ти свърши работа. С гумичкта нищо не ми се получава.
Виж целия пост
# 697
Алена,благодаря ти  bouquetИмам страшно много моливи за очи(неизползвани),незнам защо съм ги купувала.От много твърди до много мазни и наситени,всички ли се размазват с гумичка?И още нещо,под или над сенките размазвате молива newsm78Бях купувала такъв молив с гумичка,но го подарих на свекървата...ще потърся пак.
аз харесвам по-меките, нанасям под водната линия и то става леко размазано - още с нанасянето, после с леко влажна клечка за уши - обирам излишното и фикирам линията

ако моливът е на горния клепач си се размазва с нанасянето, но съм виждала дами да доразсейват с четка - един вид преливане  Peace зависи и моливът какъв е  Peace
Виж целия пост
# 698
Аз имам няколко варианта - ползвам и скосена четка на Екотуурс, и гумичка от една четка на Ейвън, и четка-молив на Екотуулс /доста по-твърда е от Сигма/

Алена, пиши после отзиви за моливите  Hug
Виж целия пост
# 699
Алена, може ли линк към моливите в Ибей?
Много сте зарибяващи Heart Eyes
Виж целия пост
# 700
ето резултати с търсачнака  Peace http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l2736& … p+Eye+Liner+Set+B



Веси  Peace ще споделя  Peace аз от няколко месеца - напълно пренебрегвам долния клепач - никакво очертаване или друг грим, нещо ми прещрака и ми идва прекалено някак (субективно възприятие), но предполагам скоро ще ми мине, особено, каот гледах как Адри е очертала по водната линия  Heart Eyes пък и са доста цветове, което широко отвързва ръцете

понеже първо играх на един търг ... после от друг търговец взех моливите с директна покупка - може да се сдобия с два комплекта (без да искам - пораи това, че пазарува м в късните часове и съм разсеяна  Blush ), ако се случи - ще пиша, ако някой иска да се сдобие с комплект Peace
Виж целия пост
# 701
Момичета с каква четка размазвате молива на очите,опитах с няколко различни четки и различни моливи,но нещо не ми допада.До сега съм ползвала само очна линия и то прецизно нанесена,но нещо ме отвя тези дни на опушен грим.Ще се радвам ако ми препоръчате молив и четка за опушен грим-благодаря ви  bouquet

с 4-тата от ляво на дясно
Но понякога го правя и с апликатор (oт по-заострените)
Виж целия пост
# 702
Жаки°   bouquet
Виж целия пост
# 703
Shide Много ми харесаха и трите  Heart Eyes. Цикламено-зеления с Флормарските неони ли е правен?
Виж целия пост
# 704
аз влизам да покажа малко снимки от ежедневен тренировъчен грим, т.е никакви претензии за майсторство, по-скоро напредване в обучението

снимах зад щорите без светкавица, но имам още да експериментирам; цветовете са бяло, наситено оранжево и тъмно кафяво (от вътрешната част на окото - към външната)

Скрит текст:





също днес ликувах в Инглот, ще споделя за покупките в темата за завоеванията; някои от избраните продукти липсваха  Cry Cry Cry

Скрит текст:
отново съм много, много, много доволна от обслужването, явно имам късмет и макар да мe прихващат различни консултанти - винаги съм оставала очарована   bouquet

записаха ме за карта  Mr. Green  (доброволно) и включиха и миналите ми покуопки, за които не пазя бон  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия