ХИТОВИ романтични РУСКИ сериали и филми

  • 153 823
  • 739
# 540
На кинофестивала в Кайро ,Татяна Лютаева получава първа награда за женска роля за изпълнението си във филма
Полное дыхание   

http://new-kino.net/dramy/678-polnoe-dykhanie-2007.html
[/color]
Виж целия пост
# 541



 Гардемарины вперед

Татяна Лютаева и Сергей Жигунов

Виж целия пост
# 542


    Артистите   Агния Дитковските и Алексей Чадов  - дъщерята и зетят на Татяна Лютаева
Виж целия пост
# 543
Привет!
Тъй като сме на вълна "добре забравено старо" ето нещо и отмен

Виж целия пост
# 544
Здравейте,




Потап и Настя - Если вдруг ("Премия RU.TV")
Виж целия пост
# 545
И една новина за почитателите на Данила Козловский
"ДухLess",втора седмица остава лидер по касов успех на руския пазар.
Филмът е екранизация по романа на Сергей Минаев , режисьор е Роман Прыгунов("Одиночество крови", "Индиго").Във филма са се снимали Данила Козловский,Михаил Ефремов,Мария Андреева, Сергей Белоголовцев и Артур Смольянинов. За периода от 11 до 14 октомври ,филмът е спечелил повече от 3 милиона долара., а общата сума до сега е около 10 милиона долари.




,



Виж целия пост
# 546
Здравейте! Фен съм на руското кино,а тук имате интересна тема. Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Скоро гледах реклама за филма "Орда" и ми стана интересно.Някой, дали го е гледал и ако да, би ли споделил мнение?
Виж целия пост
# 548
Здравейте сержант,
За филмът "Орда" ,мненията са от Осанна до Разпни го.Лично аз не съм го гледала но непременно след ,като го изгледам  ще споделя  впечатленията си.
Виж целия пост
# 549
    Добър вечер !

Сержант, добре дошъл в темата. Аз също не съм гледала филма " Орда ", сега видях анонса - впечатляващ е.Включвам го в списъка за гледане.
Виж целия пост
# 550
Здравей и благодаря!
Виж целия пост
# 551

Виж целия пост
# 552
Скоро гледах реклама за филма "Орда" и ми стана интересно.Някой, дали го е гледал и ако да, би ли споделил мнение?

Сержант,
Ето линк за Орда http://onkuno.net/news/orda_2012_film_smotret_onlajn/2012-10-16-8880 и аз не съм го гледала, но сега ще.

А това е поздрав за добре дошла

Скрит текст:

Виж целия пост
# 553
Скоро гледах реклама за филма "Орда" и ми стана интересно.Някой, дали го е гледал и ако да, би ли споделил мнение?

Сержант,
Ето линк за Орда http://onkuno.net/news/orda_2012_film_smotret_onlajn/2012-10-16-8880 и аз не съм го гледала, но сега ще.

А това е поздрав за добре дошла

Скрит текст:

                                                                                                                                                                           По-добре звучи-добре дошъл! Песента е готина-благодаря!
Виж целия пост
# 554
                                                                                                                                                                           По-добре звучи-добре дошъл! Песента е готина-благодаря!
Е, добре дошъл! Чак сега видях, че си мъж  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия