ХИТОВИ романтични РУСКИ сериали и филми

  • 153 821
  • 739
# 75
Виж целия пост
# 76
Привет  Hug Фенче, Женската интуиция 1 я бях гледала вече, но 2 не съм. Сега ще го изгледам  Peace Хареса ми Красавицата и звяра, макар че Татяна Арнголц я виждах по-добре в ролята  Laughing

Вчера гледах Невеста моего друга , много лека филмче с много красиви артисти. Който има желание да го гледа ето линк


http://www.youtube.com/watch?v=ARya9EQAGS8


Здравейте и от мен, любителки на руските романтични филми и сериали!  Hug
Фенче,  Hug мерси за темата, ще се включвам...

Злати  Hug ама как го откри този филм, бе!  Joy Много прилича на нашата „Пленителка...“  Joy :
Гледам го в момента с голямо удоволствие! Благодаря ти, че го откри за нас!  Hug

И да не е съвсем без нищо, една хубав клип от Женская интуиция-2

Виж целия пост
# 77
Май само аз давам отчет какво гледам  Joy Joy Изгледах 1 и 2 на Леший. Дяченко ми хареса  Wink ама артистката не ми стоеше много добре. Утре ще гледам третата, а сега изгледах ето този

                            Не торопи любовь; Don't Rush into Love



http://www.youtube.com/watch?v=Z5fNojuSBkw

Хареса ми, много леко и приятно филмче  Peace
Виж целия пост
# 78
И аз съм тук!Изгледах Наследница с Дяченко.Филма ми хареса ,4 части е!Така се запалих по Дяченко,в момента търся филми с негово участие за да ги гледам!Лека нощ на всички!
Виж целия пост
# 79
И аз съм тук!Изгледах Наследница с Дяченко.Филма ми хареса ,4 части е!Така се запалих по Дяченко,в момента търся филми с негово участие за да ги гледам!Лека нощ на всички!
Ха-ха, още една почитателка на Дьяченко. Laughing
Май взехме да се увеличаваме почитателките му Joy
Soi4e, в предните страници има няколко предложения с Дьяченко,
а когато със Злати ви писне от него, изгледайте Зойкина любов,
че има много готина музика от група ВЕЛЬВЕТ
/ Линк към филмчето има назад в темата. /
Злате, този филм, който предлагаш сега все го оставям за после,
незнам защо..., но сега ще го изгледам вече щом го предлагаш. Peace
Каня се също довечера да изгледам и

КАМЕНЬ - екшън трилър.

http://www.youtube.com/watch?v=yqNF0zK5Y6o&feature=plcp

А сега поздравче с ВЕЛЬВЕТ -  Все забудется / СУПЕР група !
Автор музыки и слов - Катя Белоконь (солистка группы "Вельвет")





Виж целия пост
# 80
Още един сериал с Александр Дьяченко - бивш корабен инженер и
бивш мениджър на хокейни отбори в Америка, а в наши дни вече известен актьор.
Laughing

Была любовь - 2010г - 16 серии общо

Резюме :
Дьяченко е в ролята на Андрей - продуцент и втори съпруг на певицата.
Сер. е по автобиографията на известната певица Валерия.

Скрит текст:
По мотивам автобиографической повести Валерии "И жизнь, и слёзы, и любовь…"
Непридуманная история певицы Валерии. Кулуары шоу-бизнеса, секреты, благодаря которым люди становятся богатыми и знаменитыми, и драматическая история двух десятилетий жизни знаменитой певицы. Это история жизни провинциальной девушки, достигшей фантастических вершин эстрадной карьеры.




Можете да гледате всички серии онлайн тук:

http://seasonvar.ru/serial-1592-Bila_lyubov_.html
Виж целия пост
# 81
Чудя и се мая,де ще му излезе края?
Уважаеми дами
Досега се хапахте в темите за Пленителката и Лъжовната пролет.Сега създадохте две нови теми посветени на руското кино и продължавате още по-ожесточено да се хапете.
Темата за руското кино/като част от руската култура/е толкова голяма че с вашите бледи напъни показвате колко ви е ограничен капацитета.Захващайки се /с изгледани 10 - 15  филми и сериали/
да правите подбор на хитови продукции ,показва само едно -пълно надценяване на възможностите .
Не разбирате а и не ви бива ,по-добре се ограничете с турските сериали.
Виж целия пост
# 82
Чудя и се мая,де ще му излезе края?
Уважаеми дами
Досега се хапахте в темите за Пленителката и Лъжовната пролет.Сега създадохте две нови теми посветени на руското кино и продължавате още по-ожесточено да се хапете.
Темата за руското кино/като част от руската култура/е толкова голяма че с вашите бледи напъни показвате колко ви е ограничен капацитета.Захващайки се /с изгледани 10 - 15  филми и сериали/
да правите подбор на хитови продукции ,показва само едно -пълно надценяване на възможностите .
Не разбирате а и не ви бива ,по-добре се ограничете с турските сериали.

Заповядай този подбор да го направиш ти!
Оставам с впечатлението, че явно имаш познания по въпроса
и ще е удоволствие за няколкото зрители, ако ги споделиш.
Опасявам се обаче, че никой не е имал намерението да прави такъв подбор
тип Енциклопедия, а става въпрос за споделяне кой какво е гледал,
при това САМО за романтични такива.
Е, повечето от тях наистина са били или са хитови за зрителите си навремето.
Поне такива са коментарите за тях в нета...
С удоволствие ще чакам да споделиш няколко поне!
Peace
Виж целия пост
# 83
Чудя и се мая,де ще му излезе края?
Уважаеми дами
Досега се хапахте в темите за Пленителката и Лъжовната пролет.Сега създадохте две нови теми посветени на руското кино и продължавате още по-ожесточено да се хапете.
Темата за руското кино/като част от руската култура/е толкова голяма че с вашите бледи напъни показвате колко ви е ограничен капацитета.Захващайки се /с изгледани 10 - 15  филми и сериали/
да правите подбор на хитови продукции ,показва само едно -пълно надценяване на възможностите .
Не разбирате а и не ви бива ,по-добре се ограничете с турските сериали.


Аз пък се чудя на теб какъв ти е проблема с темата  newsm78 Като ти поразгледах профилът и установих, че цялото ти присъствие във форума се състои от назидаване и поучаване  Naughty Не е културно да ти отговоря както заслужаваш, та ще се задоволя само  да си го помисля  Laughing Зарежи ни нас , турските фенове и ходи да си общуваш с русофилите, ние сме ти под нивото  Mr. Green   Laughing

Сега да си дойда на думата  Laughing Тука май се оформя фен клуб на Дяченко  Wink  soi4e  Hug

Вижте аз какво си намерих  newsm68

http://ruskino.ru/art/249

http://oko-kino.ru/publ/otechestvennye_aktery/djachenko_aleksandr/2-1-0-217

всички филми и сериали на Дяченко  newsm44 Има да си гледааааам  Grinning


Виж целия пост
# 84
Здравейте,дами,почитателки на руското кино!Фан,благодаря за информацията  bouquetЗлати,благодаря и на теб,ще се възползвам!Пепита,нито те познавам,нито желая да дискутирам с теб,но това,което си писала е обидно и некоректно!Темата е нова,следя е отначало,но не виждам някой да се заяжда с теб или сХубав ден мили дами някои друг!Колкото за ограничения капацитет,въздържай се,моля те от такива епитети,нито ме познаваш,нито ме знаеш каква съм и коя съм и колко са ми познанията за руското кино!Хубав ден мили дами и приятно гледане!
Виж целия пост
# 85
Дамата с големите претенции pepita333 нищо не иска да ни предлага, Rolling Eyes
затова аз да ви предложа един различен и много трогателен филм.
Доста обсъждан по разни сайтове и почти не срещнах лоши отзиви
за него. Може пък и един от хитовете за 2012г да стане - личните ни. Laughing

НАРОЧНО няма да ви напиша резюмето, за да ви е любопитно. Laughing
Злате, Soi4e,
Скрит текст:
с молба да го изгледате и да споделите впечатления!
Мен лично ме хвана за гърлото по едно време.



Удиви меня

/ Премиера на 22 януари 2012г /



http://www.youtube.com/watch?v=-Br2GWof9Wk
Виж целия пост
# 86
Фен Hug Hug,филма е страхотен!Даже малко си поплаках накрая!Голяма романтичка съм!В къщи всички ми се смеят! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 87
Лека и прохладна вечер!
Виж целия пост
# 88
Току що влезох във форума и видях филма. Фенче, не знам дали ще успея тази вечер да го изгледам, но в най-лошият случай ще го направя утре и ще  пиша  Hug Напоследък нещо не успява да ме впечатли никой филм  Rolling Eyes, бая прерових в Тубето, ама нищо не ме грабна. Дано този успее  Peace
Виж целия пост
# 89
Soi4e, и аз така Embarassed
Злате, ами доста от филмите си приличат по сюжет,
с предвидим край са, ама пак ровя и гледам по някой вечер
с надеждата да попадна на нещо по-така, като този например.
Нещо не ми се захваща пак някой дълъг турски сериал, че
и те разтеглени та разтеглени, а и не съм от тези хора, дето
могат да гледат едно и също по 100 пъти, не че съм против, разбира се.
Ровя също в този сайт и гледам с руски дублаж разни филми тип Джейн Остин,
защото има доста качени такива в жанровете "Мелодрама" и "Исторически".
Ето линк, ако искаш да поровиш и ти, пък ако попаднеш на нещо
интересно - свиркай: Laughing

http://filmin.ru/online/melodramatic/

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия