http://see-filmik.net/news/leshij_prodolzhenie_istorii_leshij_3_ … 4/2011-06-15-2945
Фенче, Женската интуиция 1 я бях гледала вече, но 2 не съм. Сега ще го изгледам
Хареса ми Красавицата и звяра, макар че Татяна Арнголц я виждах по-добре в ролята 
мерси за темата, ще се включвам...
ама как го откри този филм, бе!
Много прилича на нашата „Пленителка...“
:
Изгледах 1 и 2 на Леший. Дяченко ми хареса
ама артистката не ми стоеше много добре. Утре ще гледам третата, а сега изгледах ето този



Като ти поразгледах профилът и установих, че цялото ти присъствие във форума се състои от назидаване и поучаване
Не е културно да ти отговоря както заслужаваш, та ще се задоволя само да си го помисля
soi4e 

Има да си гледааааам 
Злати,благодаря и на теб,ще се възползвам!Пепита,нито те познавам,нито желая да дискутирам с теб,но това,което си писала е обидно и некоректно!Темата е нова,следя е отначало,но не виждам някой да се заяжда с теб или сХубав ден мили дами някои друг!Колкото за ограничения капацитет,въздържай се,моля те от такива епитети,нито ме познаваш,нито ме знаеш каква съм и коя съм и колко са ми познанията за руското кино!Хубав ден мили дами и приятно гледане!
,филма е страхотен!Даже малко си поплаках накрая!Голяма романтичка съм!В къщи всички ми се смеят!
Напоследък нещо не успява да ме впечатли никой филм
Препоръчани теми