Но отказва да се изпишка в гърнето,нито веднъж,не ще и не ще.Вчера стана от сън и седна на гърне,по едно време започна силна струя ,тя като стресната спря и стана ,отиди до хола,аз още я поздравявам ,а тя ооогромна локва направи.Чвно много й се е пишкало,а не иска в гърнето.

)
) Иначе с пясък най-редовно залива децата и тя ... какъв е този кеф не знам,колко пъти съм се червила и извинявала по площадките .... най-накрая спрях да я водя по пясъчниците и нещата се оправиха.Има друго нещо,което ме притеснява... безстрашна е .... тръгне ли да ходи напред,няма връщане,постоянно я гоня и търча след нея,катери се по опасни катерушки,по стръмни склончета и къде ли не .... направо изпитвам ужас,като знам че трябва да ходим на игра
) Смешно е обаче,че когато иска да суче,започва неистово да вика:Мамооооооооооооооо,дай цицеееееееее !!!(хахаха) Не един път са се обръщали да ме гледат
) Сутрин си седи по дупе,ако успея да я излъжа да се изпишка,ок(ако не прави локвички).... но като цяло не харесва гърнето и отказва да сяда .... и тя като Симонка стиска, и сложа ли и памперс се изпишква с облекчение ... малко ми е притеснително
( За сън без памперс и дума не може да става,докато заспива сучейки .....
И до скоро

пика,ака по земята,а аз бърша.Не иска в тоалетна,не дава в банята да го водя,но когато се изчишка идва и ми каза"Мамо,чиш еййй там
" и показва локвичката.
.
Ако е това бавно минава, но не боли. На мен преди време ми се беше получило такова синьо петно и такова обяснение ми дадоха, но не ми стана ясно от какво се получава



.
Обади се да се видим някой ден
Ето до преди малко се тръшка за един тиган и че не му отварям хладилника да гледа вътре. Мен не ме притеснява готварския интерес, ами това че просто много ми пречи
Еха, как е отбила Марвелката направо ми звучи като приказка, браво.


(ей, винаги знам, че сте насреща, благодаря ви момичета
, радвам се, че ви има
)
! Приятелката ми си е намерила столче

Ще се отпуши и Симонка, не се филмирай. Мишел не казваше нищо до скоро, дори и животните. Изведнъж за две седмици се отпуши. Сега *пее* и танцува тази песен Кокошка на Бонбон, а ние не сме я пускали от поне половин година, защото имам алегрия, като беше по-малка я слушахме денонощно. Но явно си я помни и сега като почна да се изразява веднага е в програмата, за мой ужас Препоръчани теми