Първо ваканция, после "рантре", това го знае всяко дете - Франция 31

  • 39 797
  • 735
# 105
Честито и от мен за студентката! Това е страхотен успех!
Виж целия пост
# 106
Браво на бъдещата докторка !!!
Донке, шапка ви свалям за организацията и доброто възпитание  newsm20
Виж целия пост
# 107
Браво smile3501 това са страхотни оценки. Успех и приятни студентски години на бъдещата лекарка newsm10

Момичета приятно изкарване на индийския ресторант. Моля хапнете една вегетарианска самоса за мен Mr. Green Мария ще ти хареса Peace

Алекса, не грейна ли слънце и при вас newsm78. При нас сега вали, но иначе е хубаво цяла седмица. Дано се задържи така и през уикенда - ще ходим на ЗОО newsm68

А пък да ви кажа, че планувам една почивка през декември на Азорските острови - мъжа ми е бил там, сега пък там ще бъде за кратко моята най-добра приятелка и кръстница на Луи /че тя по корабите работи от години/ та решихме да си направим една почивка, макар и през декември Whistling Днес гледах в нета и доста ми хареса Peace

Я кажете като майки с по-голям опит - как се справяте с нрава на детето? Нашето гардже, така се тръшка понякога, че ляга насред улицата и не тръгва. А да го питаш защо се тръшка - ми не знам ooooh! Аз всячески се опитвам да остана спокойна, ама понякога даже пищи /в къщи де.../ и то така че ни изкарва извън равновесие с таткото. Та фаза ли е, или да се притеснявач че ще стане чудооооо #Crazy
Виж целия пост
# 108
АААА Юлия не сме залагали много на възпитанието,тя от две години живее сама.Оставихме я на 17 години.Повече на дисциплината сякаш наблягах от 15 година,че тогава беше калпазанка с 4,50 успех.Но в 10 клас се стегна и така.Голямо постижение да-дистанционно отглеждане на деца hahaha

Кюти,фаза е споко,май всички минават през нея.Опитват се да се налагат малките гадинки,нали и те са човечета и характер изграждат Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 109
Gogko, поздравления за студентката! Все така успешно да се справя с всички изпити и не само с тези в университета!

cutty , това е период през който преминават повечето деца. Май го наричат "бебешки пубертет"  Laughing  Ние още го караме, вече не пищи нашия, но си се тръшка и се опитва да се налага. Търпение и не отстъпвайте ! Пробват ни малчовците .

Ние вече сме си сами, баба си отпътува тази сутрин за БГ и много ни липсва, но няма начин, ще се справяме. Времето ми направо лети, не усетих кога дойде края на юли, още малко и пак есен и зима. Бебка ми е с много зачервено и изприщено дупе. Лекарката каза че са гъбички и сега се мажем с едно кремче та да видим ще има ли резултат.

Преди няколко вечери по М6 попаднахме на едно предаване за БГ, може би не се излъчва за първи път, защото е от 2011-та.  
http://www.m6replay.fr/#/info/enquete-exclusive/52462
Голяма антиреклама ни направиха, не че не е така де.  След това и този атентат.

Чакам да споделите как е минала срещата  Simple Smile ! Хубави почивни дни на всички и най-вече слънчеви  !
Виж целия пост
# 110
Веринка, моята дъщеря също беше с адски много зачервено дупе, като на маймунче! Оказа се, че беше направила алергия към памперсите и докато намерим подходящия за нея бая се поизмъчихме. Спаси ни и една възрастна лекарка, която ми даде рецепта за крем за дупето, който направихме в аптеката (нистатин, ланолин,вазелин ,витамин А,витамин Д и аква калцис),рецептата и точните пропорции пазя и до днес!. Мина и за два дена, а бях пробвала какво ли не! В този крем имаше много голямо количество нистатин , което е протъвогъбично средство и предполагам,че и ние сме имали. Успех с лечението!Бебчето ще се повлияе бързо , сега има много ефикасни мазила! На Марина и се зачервяваше страшно много дупето и когато вкарвах нещо ново в храната и,независимо плод или зеленчук. Но това отмина с времето, а и кремчето помагаше много.

Мамите от сбирката, защо нищо не казвате?! Как мина? Хареса ли ви храната?

Cutty, при нас днес са 25 градуса!!! Няма капка дъжд, но...да видим до кога?! Laughing Обожавам да ходя в зоологическа градина! Много харесвам Зоото на Антверпен! Имам страхотни спомени от там - загубих се  Laughing Laughing Laughing Laughing , но не знам защо бях много спокойна , че ще намеря нашите на входа - така и стана! Чакаха ме търпеливо и дори не ми се караха  Laughing Laughing Laughing , а аз бях тотално разочарована ,че няма да спя там!  Grinning Grinning Grinning Grinning
Весело изкарване на вас и хубаво време!!!
Виж целия пост
# 111
А добре мина сбирката Simple Smile Аз принципно мислех да правя снимки, но забравих. Бяхме по-малко от предвиденото, само Роца, Мария и моя милост. Но храната беше хубава, и заведението приятно.
Септември ще се организираме повече хора, надявам се.

Виж целия пост
# 112
Здравейте! Днес посетихме това прекрасно място - http://www.nausicaa.fr/ ! Ако имате път на север, се отбийте непременно!
Хубава вечер! А аз отивам на среднощна разходка по плажа! Ееееех, хубаво е да е лято!
Виж целия пост
# 113
Някой има ли идея във Франция намира ли се Инка и ако да в кой супермаркет е виждана. Мерси
Виж целия пост
# 114
И аз се надявам, да се сьберем през септември,че тая година нещо все ме няма по срещите.
От утре ще имаме вече официално студентка,утре сме в София да я записваме.После я пращам на море за няколко дена и се прибираме вьв Франция.Взела сьм и билет за 31.08.,да се прибира в БГ,и на 4 септември живот и здраве заминава в София.

Алекса,смятаме да дойдем за няколко дни кьм вас,така че ще ти пиша на лични.
Виж целия пост
# 115
ок,Gogko! Grinning
Виж целия пост
# 116
Skrekkelig, ако питаш за т.нар, кафе Инка, тук се казва La Chicorée   Имаше една марка май  Leroux се казваше, която ми се върти в главата от реклама, но трябва да има и други -  но общо взето всичко с подобно име може да се намери навсякъде
Виж целия пост
# 117
Skrekkelig, ако питаш за т.нар, кафе Инка, тук се казва La Chicorée   Имаше една марка май  Leroux се казваше, която ми се върти в главата от реклама, но трябва да има и други -  но общо взето всичко с подобно име може да се намери навсякъде
Да, тази марка е .Ето го и сайта.
http://www.leroux.com/
Виж целия пост
# 118
да, точно това ми трябва. Много благодаря
Виж целия пост
# 119
Здравейте и от мен! От няколко дни "изчезнах", но бяхме на малка екскурзия до Нормандия, на културно-образователна обиколка. Laughing Мъжът ми отдавна искаше да посетим плажовете, където са дебаркирали съюзническите войски през втората световна война. Това се пада на запад от известните Кабург и Улгат, ние обиколихме Колвил сюр Мер, Ароманш и района. Много красиво , а и времето беше с нас. На плаж не стигнехме, все пак 17 градуса вода+22 въздух , съчетано с постоянен режещ ветрец не е подходящо за балканските ни натури Joy Но сме доволни от малката разходка!
Та с една дума, не бях онлайн да пожелая ЧРД на порасналата Леа-Ерика!  Макар и на патерици и желая много здраве и безгрижно детство! Hug

ПС: Да кажа и аз , че женското сорти миналия четвъртък ми хареса много, а индийската кухня си я представях по-екзотична. hahaha Обаче храната беше добра и сладките приказки ефикасен начин да разнообразим работната седмица! А рьофер!+++ Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия