САМО за фенове на Стивън Кинг! - 8 част

  • 48 692
  • 739
# 120
Здравейте! Записвам се и аз в темата  Wink

До сега не съм чела нищо на Стивън Кинг, само съм чела мнения за неговите книги. И днес отидох да си вземе книги, но не бях видяла темата и не знаех изобщо коя книга да си взема като за начало, затова си взех първите две които видях - "Живата факла" и "Торба с кости". Сега ще започна някоя, дано да ми допаднат...  Rolling Eyes

Започни с "Живата факла"  Peace .
Виж целия пост
# 121
Здравейте, нова съм тук Simple Smile Сега чета "Сияние", на 100 страница съм, но честно да си кажа малко ми  е скучна.. дано да стане по интересна нататък Simple Smile

Аз започнах точно със "Сияние"  Crazy Незнам дали ми е била скучна,на мен обикновено в началото всички книги са ми скучни  Laughing ,но я прочетох за 2-3 дена и ми остана сред любимите книги  изобщо  Heart Eyes Нататък е по-интересна  Peace
Виж целия пост
# 122
http://youtu.be/G9rQIuKZS5g

http://popwatch.ew.com/2012/08/06/stephen-king-late-late-show-ro … ottom-remainders/
Виж целия пост
# 123

Интервюто е страхотно! Мерси.  beer2
Виж целия пост
# 124
И аз я почнах 11/22/63, но я зарязах поради липса на време. Ще поправя грешката, дори да не спя, доста ми е домъчняло за батко Кинг.
Виж целия пост
# 125
И аз съм на Кинг в момента - " Тъмната половина" Grinning
Виж целия пост
# 126
Влизам само да кажа, че прочетох 11/22/1963 и просто нямам думи да я опиша - уникална е.  Heart Eyes
Почвам пак да мъча Сблъсък.
Виж целия пост
# 127
Виж целия пост
# 128
Почвам пак да мъча Сблъсък.

 newsm53
Виж целия пост
# 129
http://www.stephenking.com/promo/face_in_the_crowd/
Откъс от "A Face in The Crowd", новата новела на Кинг

Междувременно стана ясно, че романът му "Joyland" ще излезе преди "Doctor Sleep". "Joyland" е обявен за юни 2013, а "Doctor Sleep", който Кинг продължава да редактира, засега остава без конкретна дата.
Виж целия пост
# 130
айде честито на тези които все още нямат "Неизживени спомени" в колекцията Simple Smile



http://pleiadbooks.com/books/13-/91-
Виж целия пост
# 131
Аз дочетох "Сблъсък" и ми хареса. Не можа да влезе в топ 5 на любимите на Кинг, но все пак ми допадна. Сега се чудя дали да почна "Торба с кости" или "11/22/1963".
Докато се начудя коя да почна се боря геройски със Стиг Ларшон и "Милениум".  Как пък не попаднах на един скандинавски автор, който да пише увлекателно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 132
Аз дочетох "Сблъсък" и ми хареса. Не можа да влезе в топ 5 на любимите на Кинг, но все пак ми допадна. Сега се чудя дали да почна "Торба с кости" или "11/22/1963".
"Tорба с кости", според мен. Не съм чела "11/22/1963" все още, макар че я имам на компа, но пък и не ми звучи особено интересно като цяло.  Peace
Виж целия пост
# 133

 newsm47 welcome към клуба на Кали  Joy

Виж целия пост
# 134
айде честито на тези които все още нямат "Неизживени спомени" в колекцията Simple Smile



http://pleiadbooks.com/books/13-/91-
Урааааааа! Аз нямам почти нищо на Кинг, защото като тийнейджърка прочетох всичко негово от библиотеката, а и тогава нямах възможност да си купувам. Та сега си взимам всичко ново, което излезе, а и което преиздадат.  Peace
А за Сблъсък - пак я почнах и ми е интересно, но пусто нямам време от малката да чета.... Може би затова не ми върви - 5 пъти я почвам и оставям, и следващия път трябва да я почна отначало, щото не помня съвсем, но като чета ми е познато и скучно.  Laughing Но този път се заинатявам и ще чета всяка секунда, в която бебка спи (а те не са много  Mr. Green).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия