САМО за фенове на Стивън Кинг! - 8 част

  • 48 673
  • 739
# 30
Dahlia много ти благодаря  Hug Започвам да я търся  Flutter
Виж целия пост
# 31
Аз да се оплача - наскоро прочетох "Торба с кости" - много ми хареса Peace
Снощи случайно попаднах на филма по някакъв канал (въобще не знаех, че има филм по книгата) и бях много разочарована от избора на актьорския състав - Джеймс Бонд в главната роля ooooh! А и останалите също не бяха подходящо подбрани Naughty
Не ми хареса филмът - с яд го изгледах Crossing Arms
Виж целия пост
# 32
Здравейте отново!
А измежду тези заглавия кое си заслужава освен "Гробище за домашни любимци"?

Тъмната кула
Стрелецът
Проклятието
Тъмната половина
Гробище за домашни любимци,
Мъртвата зона
Гняв,
Сейлъмс лот
Кери

"Тъмната половина" съм я започвала,но доникъде не стигнах,че бях на гости  Laughing
"Проклятието" съм го гледала на филм,така че то отпада.
Виж целия пост
# 33
Аз да кажа, по мой вкус  Heart Eyes

- Тъмната половина  Peace
- Гробището
- Сейлъмс лот


Любима тройка!

Оттук нататък - Стрелецът е 1ва част (книга) от поредицата Тъмната кула .
Започвай само ако имаш и останалите 6.

Мъртвата зона - средна хубаст, но не и лоша. Но в сравнение с челната тройка на мен ми бледнее.

Гняв - лично на мен ми е сред най -тъпите на Кинг. Едвам я изтраях.

Кери - не ми е любима, слабичка ми беше.


Приветствам те с невероятното удоволствие да откриеш този прекрасен любим автор! Крал!   bouquet

Препоръки от мен за четене:

Дума Ки
Град Отчаяние
Сияние
Мизъри
Дългата разходка
Под купола
Мъглата
Тъмната Кула
Виж целия пост
# 34
Виван...безкрайно ти благодаря за изчерпателния отговор и приветствието  Hug

Сега уговярам "челната тройка"  Crazy

"Сияние" беше първата книга,която прочетох и тя ми е просто фаворит сред всичко,което съм чела/не на Кинг/."Факлата" ми беше доста по-слабичка от "Сияние"  Crazy

Сега ще видим "Гробището...." и другите две  Heart Eyes А след като ги прочета ще посегна и към тези,които си изброила най-отдолу   bouquet
Виж целия пост
# 35
Здравейте отново!
А измежду тези заглавия кое си заслужава освен "Гробище за домашни любимци"?

Тъмната кула
Стрелецът
Проклятието
Тъмната половина
Гробище за домашни любимци,
Мъртвата зона
Гняв,
Сейлъмс лот
Кери

"Тъмната половина" съм я започвала,но доникъде не стигнах,че бях на гости  Laughing
"Проклятието" съм го гледала на филм,така че то отпада.


"Тъмната кула"е поредица - 8 книги са "Стрелецът" е 1-вата книга ,7-та част е в 2 книги.(Кали да изкаже мнение  Hug)
"Проклятието" ми беше много интересна ,лесна за четене  Peace,"Тъмната половина"- също
За гробището какво да напиша - страхотна е книгата,но майките я изживяват по- тежко като че ли...силно въздействаща ,може да си поплачеш.
"Мъртва зона" ми е в топ 10  Peace,една от първите на Кинг ,които съм чела
"Гняв" е повест ,на мен много ми допадна ,прочетох я на един дъх ,но май съм една от малкото  Rolling Eyes
"Сайлъмс лот" също ми е от първите прочетени ,вампирска история ,не на всички им допада (особенно на фона на прекрасните,благородни и великодушни Crazy Crazy Crazy вампири ,които ни предлагат сериалите),но въпреки това си е екстра книгата
"Кери" е един от първите романи на Кинг ,казват ,че е доста слабичък ,мен пък ме кефи Heart Eyes


Та исках да кажа Елфичка,добре дошла в темата  Hug
Аз силно ти препоръчвам: "Зеленият път" , "То" и "Четири след полунощ" - точно тези  Peace
Редактирам се - добавям и "Дългата разходка " и "Куджо" Peace
Виж целия пост
# 36
Киф ...много ти благодаря,много   bouquet

Допълвам си веднага списъка,че много станаха  Crazy
Притеснявам се като съм гледала филмите да не ми се развали удоволствието/ "То","Куджо","Зеленият път"  Thinking
Виж целия пост
# 37
Има такъв момент с развалянето на удоволствието.
Лично за мен "Зеленият път" е най - добрата екранизация по Кинг (от всичко,което съм гледала ),но книгата си е друго  Peace
Виж целия пост
# 38
Боже, как можах да пропусна ТО???  ooooh! ooooh! ooooh!
Пълен срам!
"То" е не просто книга, това е КНИГАТА на Кинг!

На мен ми е на-най-любимата!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 39
Здравейте.
Кали, благодаря за новата тема.
Елфичка, добре дошла!
За мен екранизациите по Кинг (с изключение на Зеленият път, Изкуплението Шоуншек и Капан за сънища донякъдe), не могат да се сравняват с удоволствието да прочетеш книгите.

Аз прочетох Вихър от мечове и сега чакам да върнат Пир за врани.
Всички суперлативи, които съм чувала или чела за поредицата са си напълно заслужени.
Виж целия пост
# 40
Започнах "Четири след полунощ" и се оказа, че нищичко не си спомням от нея.  Mr. Green
Все едно нова книга чета, голям кеф.
Виж целия пост
# 41
Момичета..."Четири след полунощ" свързани ли са частите?
Защото намерих повечето от едно момче,но "Четири след полунощ" май има само втората част  Thinking Какво да правя  newsm78
Виж целия пост
# 42
Елфи, това е сборник с разкази, но когато са решили в България да го издават са го разделили на два пъти по 500. Разказите не са свързани.
Горе долу всички книги на Кинг с около 1000 страници биват разделени на две.
Виж целия пост
# 43
Елфи, това е сборник с разкази, но когато са решили в България да го издават са го разделили на два пъти по 500. Разказите не са свързани.
Горе долу всички книги на Кинг с около 1000 страници биват разделени на две.
Hug Мноого ти благодаря.

Поръчах го,добре,че така направих  bowuu

Нямам търпение.Още утре ще са при мен  Party
Виж целия пост
# 44
"Ланголиерите" и " Библиотечна полиция" са ми  любими  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия