Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 435
Не ви разбирам,според таблицата във ВС 34Б е равно на 70Ц ...  аз определно не съм за чашка Ц въпреки че има малко подплънки банския който съм харесала.

най-добре използвайте калкулатора на VS, а не таблицата. имат доста комбинации на обиколка и чашка.
аз лично нося 36B или 34C, единствената разлика между тези 2 размера, е че 36B е съвсем малко по-свободен в гръдната обиколка.
същото е за 34B и 32C, отново разликата е само в по-малката  гръдна обиколка на 32C, чашките са еднакви.
Виж целия пост
# 436
ДОбре благодаря,тогава ще си поръчам 34Б а някоя от вас ще пуска ли поръчка да се комбинираме ?
Виж целия пост
# 437
Здравейте!
Има ли някой,който да чака пратка от 11 май?Моята е изпратена тогава и още не е пристигнала.Много съм притеснена вече!Това нормално ли е,да се бави толкова?Пътува по пощата и трекинга,който са ми дали,не работи.
аз чакам една от 9 май,от 15май,и 16 май.Понякога наистина много се бавят.Да ви се похваля,че ще пазарувам и мистове до месец.Хванах връзка нещата да ми пътуват с кораб. Hug Hug Hug
anito24 ,твоите пратки пристигнаха ли?Моята още я няма  Sad
Виж целия пост
# 438
Alekssia парадокс голям.пристигна ми тази от 16 май,чакам от 9 и 15май. ooooh!
Виж целия пост
# 439
Alekssia парадокс голям.пристигна ми тази от 16 май,чакам от 9 и 15май. ooooh!
Леле,кога ли ще дойдат?!Много странно,пристигнала е само последната Rolling Eyes
Виж целия пост
# 440
Здравейте,
Много искам да направя поръчка от ВС. Прочетох по-голямата част от тази тема, както и от сайта на ВС, но единственото, което постигнах е тотално объркване по въпроса с доставката, мита, ДДС и изобщо целия процес. Предполагам, че ако се задълбоча за няколко дена ще схвана горе-долу как стоят нещата, но проблема е, че трябва да поръчам възможно най-скоро, понеже искам да направя подарък. Питането ми е дали някой има планове да направи поръчка скоро? Много ще съм благодарна ако ме вземе под крилото си и да си комбинираме поръчките, тъй като изобщо не вярвам да се оправя, още повече пък навреме. Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 441
Здравейте, да питам знаете ли къде е локацията на ВС? Тоест с колко часа са назад? За да мога да преценя кога изтича кода, който е обявен за край довечера в БГ време  bowuu
Виж целия пост
# 442
Не съм убедена къде точно са, но минимум 7 часа назад е разликата с нас. Бих казала между 7 и 10 часа.
Виж целия пост
# 443
Благодаря ти!
За по-сигурно ще я пусна поръчката тази вечер още Simple Smile
Виж целия пост
# 444
Искам да попитам, някой има ли идея как  е-шоп си калкулират таксичките?
Виж целия пост
# 445
Искам да попитам, някой има ли идея как  е-шоп си калкулират таксичките?

Аз съм ги питала 3-4 пъти , как , кое колко - отговор никакъв  #Cussing out
Виж целия пост
# 446
Искам да попитам, някой има ли идея как  е-шоп си калкулират таксичките?

Аз съм ги питала 3-4 пъти , как , кое колко - отговор никакъв  #Cussing out

това ми отговориха днес -

Duty is calculated based on the Product (HS Code)
VAT is calculated based on the Product (HS Code) and the Duty Amount at the Import VAT rate of 23%
Import Clearance Fee: 11.00
Виж целия пост
# 447
това ми отговориха днес -
Duty is calculated based on the Product (HS Code)
VAT is calculated based on the Product (HS Code) and the Duty Amount at the Import VAT rate of 23%
Import Clearance Fee: 11.00

И на теб става ли ти ясно от това обяснение? Wink
Най-голямата въпросителна е на какъв exchange rate сменят от долари към евро и обратно! Ирландския митнически курс е много по малък от техния "курс". Всеки път като ги питам не могат да ми отговорят - било актуалния за съответния ден при обработката на пратката - ДА БЕ, ама какъв точно е той? - нали е точно число! Не знаят!
Виж целия пост
# 448
Може ли да ми пратите профила на ФБ групата, да се присъединя към вас?
Виж целия пост
# 449
Бих искала и аз да се присъединя . Много искам да си поръчам едни неща. Дали скоро ще се прави поръчка? Ако може да се включа? Simple Smile)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия