добър гинеколог в софия

  • 156 669
  • 73
# 45
Благодаря ти, но Овча купел ми е много далеч.

Най-удобно  ми е да сляза до центъра , няма ли добри гинеколози при всички тези болници там?
Виж целия пост
# 46
Здравейте. Лятото миналата година ми беше открита ендометриозна киста на левия яйчник и се наложи да се оперирам. Октомври месец ми беше операцията и от тогава всеки месец ми бият инжекции Золадекс. Остава ми още една инжекция и ще трябва да мина на преглед. Тъй като има много голяма вероятност ендометриозата да се появи отново и вследствие на това да не мога да имам деца (на 22 години съм) трябва да ходя на прегледи веднъж на 3 месеца. Та въпросът ми е .. Някоя от вас до сега да се сблъсквала с този проблем и да знае някой добър гинеколог в София, който да разбира от този проблем? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 47
За Бойка Живкова Петровска от Токуда какво мислите?

Аз не съм доволна, първото, че беше ужасно арогантна и второ не ме излекува. Само се влоших..
Виж целия пост
# 48
Аз силно препоръчвам д-р Валери Гергов. Той ми прави абразио и след като забременях отново се следих и родих (секцио) при него. Много добър специалист, изписва само необходими лекарства. Работи частично със ЗК. Може с направление да преглежда, но ако има процедури се доплаща, защото болницата в която работи е частна (МБАЛ "Сердика" на центъра се намира). Отделно си преглежда и в частния кабинет "Геримед" . Занимава се доколкото ми е известно и с онкологични проблеми. Дано съм била порезна. Simple Smile
Виж целия пост
# 49
Бих Препоръчала д-р Рени Ковачева от Тина Киркова. Има и частен кабинет. АЗз раждах при нея и от тогава тя ме следи. Много съм доволна. Само малко трудно се стига до нея, защото има много пациенти - чака се. Ако някой иска мога да дам телефон за записване.
Може ли кординати ?
Благодаря
Виж целия пост
# 50
Здравейте,

Искам да попитам дали може да препоръчате гинеколог, който е помогнал на някоя от вас с диагноза "поликистоза на яйчниците", съпътствана със завишени мъжки полови хормони.

От ходене по мъките - от лекар на лекар, чрез пресяване от бели и черни списъци, вече останах без крака (и пари).
Постоянно ми изписват контрацептиви, които не дават резултат, затова си мисля, че не попадам на точните лекари. Затова ще съм признателна, ако има някоя от вас, мили дами, която е излекувана от конкретен лекар и може да даде референция.

Предварително благодаря на отзовалите се.

Виж целия пост
# 51
Поликистоза на яйчниците не се лекува, целта е да можеш да забременееш, и да имаш овулация , такова нещо като пълно излекуване като една настинка няма. Общо взето се счита като хормонален проблем , пиши ми на лични  Coma325, но за лекар, ами д-р Гергана Коларова, на мен много ми помогна, но тя е на частно , ул Ангел Кънчев 34, ет.1 София.

Пила съм противозачатъчни на 2 или 3 пъти.
Винаги съм се питала защо изписват противозачатъчни при липса на овулация . Контрацептивите подтискат яйчниковата функция -
т.е, ако има ПК-за яйчниците се изчистват /най-просто казано/ и не се образуват нови фоликули.
Малките дози Естрогени и прогестерон  нормализират нивата на хормоните /особено, ако има повече мъжки хормони/
Когато се спре контрацептивен препарат би трябвало да няма проблем с овулацията поне първите 2-3-4 МЦ.


Виж целия пост
# 52
Трябва ми гинеколог в София, при който да отида с направление и без да ме преглежда или да се дърпа - да ми даде направление за хормонални изследвания. Mr. Green За предпочитане кв. Младост или Ст. град. И ако може да не се чака много за час, защото направлението ми трябва до понеделник
Виж целия пост
# 53
Здравейте, дами! Имам нужда от вашата помощ. Търся добър и изпитан гинеколог, който да се занимава с лечение на HPV и да работи със здравна каса. Ако може локацията да е център или кварталите: Красно село, Красна поляна... Много Ви благодаря предварително!
Виж целия пост
# 54
Повечето наистина добри такива не работят с касата-напр.д-р Ганчева, д-р Дянкова, д-р Карагьозов.Аз ходя при д-р Станков в Шейново, но и той не е по каса.И за другите съм чувала от познати много добри отзиви. Hug
Виж целия пост
# 55
Повечето наистина добри такива не работят с касата-напр.д-р Ганчева, д-р Дянкова, д-р Карагьозов.Аз ходя при д-р Станков в Шейново, но и той не е по каса.И за другите съм чувала от познати много добри отзиви. Hug

Така е, но от години се боря с този проблем и много пари набих вече. Нямам възможност повече. Доскоро ходех при д-р Иванов в Доверие, който работи със здравна каса, но при въпроса ми какъв имуностимулатор да пия, той ми отговори:' Виж в аптеката, има мн видове!". В пълен потрес съм от такива лекари. Надявам се да има някоя дама, решила проблема при нормален и кадърен лекар, който работи по каса....
Виж целия пост
# 56
Препоръчвам д-р Жекова и д-р Елица Иванова двете работят в екип и съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 57
Повечето наистина добри такива не работят с касата-напр.д-р Ганчева, д-р Дянкова, д-р Карагьозов.Аз ходя при д-р Станков в Шейново, но и той не е по каса.И за другите съм чувала от познати много добри отзиви. Hug
Д-р Ганчева е много добър специялист .Ходила съм два пъти при нея,изключително компетентна и отговаря на всичките ти въпроси,внимателна и спокойна.Препоръчвам я!
Виж целия пост
# 58
Препоръчвам д-р Ризова в Торакс(на Стамболийски).
При все че съм ходила и при други специалисти през годините, които все ми начукват излишни изследвания за по 200 лв, д-р Ризова по мое мнение си е съвестен човек. Отделно е с огромен опит и според мен цените за частно са си нормални.  Peace
Виж целия пост
# 59
Здравейте мами и момичета. Помогнете със съвет или мнение.
 Имам хормонален проблем с повишен андростендион и поликистозни яйчници. От две години (а може и повече) пия контрацептиви с надеждата да го регулирам хормона. Последните ми изследвания пак бяха с повишени стойности (а тъкмо ги бях свалили на горната граница) и се питам дали правилно се лекувам. Търся гинеколог, който да е добър в хормонални проблеми. Ако някой има добри отзиви моля да препоръча, много ще съм благодарна. Търся си гинеколог за второ мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия