Пейпал - помощ! - 7-ма тема

  • 52 850
  • 740
# 120
Ако са минали 45 дни от датата на плащането не можеш да пуснеш диспут.
не са-броих ги 41дена са минали
Виж целия пост
# 121
45 календарни става въпрос.
Но все пак направи скрийншот на това, което виждаш като отвориш трансакцията. Само си замажи личните данни и го качи някъде, а после дай линк.
Виж целия пост
# 122
45 календарни става въпрос.
Но все пак направи скрийншот на това, което виждаш като отвориш трансакцията. Само си замажи личните данни и го качи някъде, а после дай линк.
О,значи по-малко са от 41 дена.А изобщо не съм наясно как да направя скрийншот.Ох,открих го ,но като стигнах до описване кое да избера:
Missing parts that prevent item from being used
или
Missing quantity
И трябва ли да сложа линк на стоката,като е сега на по-ниска цена.В съобщение до продавача какво да пиша?
Виж целия пост
# 123
 Laughing  Hug Алекс, то въпросът по-скоро беше имам ли аз карта там или нЕмам, а тайната мисъл, ако имам и има пари ихууу  Joy `ма реалността е, че нЕма нищо, един гол акаунт, няма да си правя и труда да го мисля  Crossing Arms
Виж целия пост
# 124
45 календарни става въпрос.
Но все пак направи скрийншот на това, което виждаш като отвориш трансакцията. Само си замажи личните данни и го качи някъде, а после дай линк.
О,значи по-малко са от 41 дена.А изобщо не съм наясно как да направя скрийншот.Ох,открих го ,но като стигнах до описване кое да избера:
Missing parts that prevent item from being used
или
Missing quantity

По-скоро второто - липсващо количество.

Laughing  Hug Алекс, то въпросът по-скоро беше имам ли аз карта там или нЕмам, а тайната мисъл, ако имам и има пари ихууу  Joy `ма реалността е, че нЕма нищо, един гол акаунт, няма да си правя и труда да го мисля  Crossing Arms

Бе сетих се аз каква ти е тънката мисъл...  hahaha
Виж целия пост
# 125
Благодаря,Алекс,справих се  bouquet
Виж целия пост
# 126
Аз да попитам отновао-кога се налага ескалиране след пуснат диспут в ПП?
Виж целия пост
# 127
Ако продавачът не ти отговаря, ако не можете да стигнете до споразумение, ако ти е писнало да се разправяш с него и смяташ, че няма смисъл...
Ескалирайки диспута, прекратяваш комуникацията с продавача и оставяш Пейпал да реши диспута в полза на едната от страните.
Можеш да ескалираш когато ти се появи бутон отстрани за ескалиране, обикновено 10 дни след пускането на диспута.
Виж целия пост
# 128
Отново Благодаря !!! МНОГО!!!
Виж целия пост
# 129
Привет момичета!
Много полезна тема, особено за човек, който не е на "ти" с английския.
Ще помоля за малко помощ: имам Refund от търговец. Виждам сумата в ПП и според мен трябва да отиде в картата ми, но сега се загледах и не знам какво точно означава това:
Status:    
   Pending until Tuesday, August 14, 2012
Виж целия пост
# 130
Означава, че ще иде към картата ти след 14-ти август. Това пък значи, че около 18-ти август ще ги видиш в картата ти.
Виж целия пост
# 131
Алекс1, много благодаря за отговора. Аз не трябва нищо да правя нали?
Защо  от 07.08. до 14.08. паричките трябва да стоят в ПП?
Виж целия пост
# 132
Нищо не трябва да правиш.
Не знам защо стоят, но понякога така става.
Виж целия пост
# 133
Алекс1, безкрайно благодаря!!!
Виж целия пост
# 134
 Crazy Не знам откъде да почна и да търся причина, но да питам първо тук.
1. Картата (Виза електрон), към която е акаунта ми изтича този месец. Казахте ми откъде (от Профил) да добавя новата карта.
Направих го.
Дори новата карта (тази ми е втора различна от първата, но на същата сметка, имах 2, а не е подменена първата карта), та добвената я направих да е Праймъри, т.е. с нея плащам по подразбиране, нали??!!

Да, ама не...влизам сега да видя какво става, че нещо от Фотобокса, където се олях да пускам снимки на приятелки и да плащам и от този акунт, но там ми излиза, че имам проблем с плащането
SERVICE STATUS: 13 Aug 2012 16:10:16: Unfortunately, our payment provider is experiencing technical issues which they are working to resolve promptly. Meanwhile, you can still pay via card on PayPal. We apologise for any inconvenience caused.
Реално в ПП плащането го дава завършено, при самото плащане не ми дава, че има някакъв проблем, ако съм правила опит да платя с карта или ПП акаунт, в който нямам пари ми пише, че не може и поръчката не минава...но до тук всички от дадения акаунт са минали.

Сетих се, че не съм верифицирала втората карта  Blush ooooh! ... така пуснах там "желание" да я верифицирам, но пък и до тук, след въвеждането и едва ли имам направени плащани, които да са над 100 $ ... а и като преглеждам плащанията при тях пише, че са с номера на старата карта  #Crazy

Бъркам ли някъде нещо и какво?
Най-важното как тази "новата" карта да се зачита като Праймъри, въпреки, че в ПрофилІКарти тя е на първо място и пише Primary под нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия