

а и обувките в тия малки панелки си е трагедия .

Да са ви здрави и много щастливи!

Возихте ли се на корабче да видите манастирите .... или май е излишно да питам ?

Какво му даде наистина жената там за ротавирус?Много е неприятен този вид...
Аз не съм се вълнувала и гледам само градини.Благодаря:)
А за македноците какво да кажа , те нали все са "по" , явно и в това



а и не ми се занимава. Искам да го направя някак хитро, парите нямат значение... 



Нека много папка, спинка и се радва на вниманието на цялото семейство
Повърна млякото с бисквити, което й дадох за вечеря, заспа гладна и се чудя дали по някое време да не й дам пак от шише или да я оставя и ако сама си поиска през нощта да й дам

.

От София до Сандански и на следващият ден от Сандански до Халкидики и на връщане пак така. Иначе , Гоги просто щеше ни стъжни живота и пътуването щеше да бъде кошмар. Използваме времето когато той спи, което е между 12:30- 15:30 и досега е сработвало.
Малкия е с 2 платнени чифта и както казваш, ако утре свие студ ще се чудя какво да го правя. Каката качи 2 номера за едно лято
Пък нали е момиченце, гледам да има различни цветове, не да ми ходи с червена рокля и розови сандалки примерно
Пак се започна новата вълна вируси. След 5 месечната ни зимна одисея с хрема бях забравила какво е. Но ето от вчера Гоше се обзаведе, чакам включване и от сестра му. Тъкмо щяхме да тръгваме на късно море, но може и да поотложим. Хладилникът ми е пълен с лекарства, половин сак ще напълнят. Този път ще взема всичко, а не в 00ч да търся нощна аптека. 


... много ме изкефи поста ти как Гоги ходи и се социализира, браво на момчето. Толкова е сладък, сигурна съм ,че приказва още по -сладко и е още по-чаровен
)
)) а иначе където и да отидем още първия ден се оглеждам къде са аптеките. При нас нито един от летните вируси не ни подмина, дори мога да твърдя ,че ни повтори ... 
много съм вързана в ръцете ама нямах избор, избродирах му от вътрешната страна инициалите и да ти кажа се получи. Където имаше етикети и аз писах с маркер ,но по пинцип режа всичко що е етикет,че не дразни , така че повече бродирах. Дори сега на някои блузки, които извадих на Алекс за лятото има бродерийка от брат му Препоръчани теми