София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 110
  • 738
# 255
Аз съм ходила при Въгленова, но след бременността. Доволна бях тогава, но то и от 3 пъти няма как да се разбере всичко.

Е то при теб има време, аз си търсех спешно да се запиша някъде, че беше дошло време за първите изследвания... и след като ми отказаха от много кабинети се записах при Велева от Св Лука, защото само там имаше място.

Виж целия пост
# 256
а Левски В приемате ли?
Виж целия пост
# 257
Разбира се.  Hug
Виж целия пост
# 258
ами тогава да цопна при вас:)Имам си чудна принцеса на 4 години, казва се Светлана.
Виж целия пост
# 259
ами тогава да цопна при вас:)
квартала се събуди  Mr. Green, добре дошла!
Виж целия пост
# 260
а, аз просто не знаех, че има поквартални теми:) иначе отдавна да съм цопнала
Виж целия пост
# 261
Момичета, здравейте.Радвам се, че открих такава тема.Аз живея в кв.Левски В и имам момченце на 3 г. и половина,чакам и второ бебче през септември.За съжаление местата за разходки и развлечения в нашия квартал са много ограничени и ще се радвам,ако има и други мами, с които можем да да се запознаем и направим по-забавни дните си.Моят син уикенда обикновено го водя в парка Заимов, просто в квартала няма къде.
Ако има и други мами, които имат деца на сходна възраст и нужда от нова компания, ми пишете на лични. Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Здравей, julturka, аз също съм от Левски В, бл.10. Тъй като ходя на работа, вечерно време се събираме пред блока с голямата аптека. 3-4 майки сме, но сме забавни:)Само че в момента чакаме да се оправи времето. Иначе след 17,30 сме на линия
Виж целия пост
# 263
Момичета, здравейте.Радвам се, че открих такава тема.Аз живея в кв.Левски В и имам момченце на 3 г. и половина,чакам и второ бебче през септември.За съжаление местата за разходки и развлечения в нашия квартал са много ограничени и ще се радвам,ако има и други мами, с които можем да да се запознаем и направим по-забавни дните си.Моят син уикенда обикновено го водя в парка Заимов, просто в квартала няма къде.
Ако има и други мами, които имат деца на сходна възраст и нужда от нова компания, ми пишете на лични. Simple Smile

Аз съм кандидат за компания с новите бебета Mr. Green, понеже и аз чакам бебе през ноември. Не съм особен фен на безцелното обикаляне по улиците, но сигурно ще ме стегне шапката като родя...
Виж целия пост
# 264
Здравейте, може ли да се присъединя и аз към  темата. Казвам се Галя и съм от Левски Г. Имам момче на 4 и юли месец чакаме второ бебче Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Добре дошла koteto_f  Hug.Писах на лични.
Виж целия пост
# 266
Само от Левски ли има тук мами? От Хаджи Димитър само аз ли съм?
Виж целия пост
# 267
Е, има и в Хаджито. Simple Smile Ние сме в 33-ти блок (високите с/у Герена). Скоро трябва и ние да бутаме количка. Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Аз да си призная, че отдавна съм изтървала темата, но ще се цопна пак, та да увелича с една мамите от ХД. И да питам, посещавали ли сте новия детски магазин в ХД, в новата сграда до ШЕЛ-а, да споделите мнение. /Не знам дали го обясних добре, преди време имаше сладкарница в тази сграда, но сравнително бързо я затвориха./ Отвън изглежда  лъскав и напудрен, дали и цените му са такива?
Виж целия пост
# 269
Аня ще бутаме заедно, на мен ми предстои юли да гушна вторият си син, живи и здрави!   Hug

Малвина аз ходих в този магазин добре е зареден. Направи ми впечатление цените на комплекчета за бебета 3-6 месеца варираха между 20 и 30лв (и то за лятото). Сториха ми се много. Но може и аз да бъркам, все пак такива дрешки купувах за баткото преди 10 години, та всичко се променя. Персонала е мил и всичко ще ти покаже и обясни. Има играчки, памперси, пюрета, всякакви дрехи, и всичко за бебето като почнеш от креватчето и свършиш с количката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия