Хубаво де, ама садомазото и бабофилията са си доброволни.
Е, и? Аз съм мазохистка, женя се за мъжа ми садист, правим садо-мазо секс. Как това се отразява на детето ни, което си гледаме както всички останали хора? Или мислиш че, мазохистите и гейовете правят секс пред децата си?
Не става дума за секс пред децата, става дума, че другите сексуални малцинства си го правят тихо и кротко, без никой да знае и по това приличат на нас, хетеросексуалните, дето не разказваме какво правим в леглото си нощем. А хомосексуалните правят паради, навират ни своята сексуалност непрекъснато по телевизия, филми, вестници и т.н. Ако искат да ги третираме като другите, нека просто да млъкнат и да си правят секс кротко някъде, а ние не искаме да знаем как и с кого си го правят. Ако се справят някак да имат деца, добре, но и на децата не виждам смисъл да се обяснява, защото те един ден питат за секса и в училище учат за половите органи и за начина на възпроизводство. И в учебниците половото общуване е издигнато до възвишената цел да се създаде живот. В християнството, пък е единственото правилно и позволено между двама души, свързани в свещен брак. А хомото какво ще каже на детето си? Пъхам си някои неща където не трябва за кеф?! Или близкам се с тази леля, щото я обичкам?! Интересно ми е как ще им го обясните.
Интересно, ти какво казваш на детето си, относно близкането с баща им?

. 
Аз, лично, не виждам (хомосексуалните) с какво ни пречат, на нас хетеросексуалните