Майки лесбийки?

  • 91 679
  • 1 718
# 510
Защо е толкова трудно да се разбере, че не може да се поставя равенство между хомосексуалност и педофилия? Елементарно е - при едното и двамата участници в секса са осъзнати и участват доброволно, при другото става въпреки нежеланието на единия или въпреки неосъзнатостта му. Така че стига, моля ви се, с тия смешни изказвания, че щом се женят гейовете, трябва да се женят педофили за бебета.  ooooh!

Хубаво де, ама садомазото и бабофилията са си доброволни.

Е, и? Аз съм мазохистка, женя се за мъжа ми садист, правим садо-мазо секс. Как това се отразява на детето ни, което си гледаме както всички останали хора? Или мислиш че, мазохистите и гейовете правят секс пред децата си?

Не става дума за секс пред децата, става дума, че другите сексуални малцинства си го правят тихо и кротко, без никой да знае и по това приличат на нас, хетеросексуалните, дето не разказваме какво правим в леглото си нощем. А хомосексуалните правят паради, навират ни своята сексуалност непрекъснато по телевизия, филми, вестници и т.н. Ако искат да ги третираме като другите, нека просто да млъкнат и да си правят секс кротко някъде, а ние не искаме да знаем как и с кого си го правят. Ако се справят някак да имат деца, добре, но и на децата не виждам смисъл да се обяснява, защото те един ден питат за секса и в училище учат за половите органи и за начина на възпроизводство. И в учебниците половото общуване е издигнато до възвишената цел да се създаде живот. В християнството, пък е единственото правилно и позволено между двама души, свързани в свещен брак. А хомото какво ще каже на детето си? Пъхам си някои неща където не трябва за кеф?! Или близкам се с тази леля, щото я обичкам?! Интересно ми е как ще им го обясните.
Виж целия пост
# 511

Не става дума за секс пред децата, става дума, че другите сексуални малцинства си го правят тихо и кротко, без никой да знае и по това приличат на нас, хетеросексуалните, дето не разказваме какво правим в леглото си нощем. А хомосексуалните правят паради, навират ни своята сексуалност непрекъснато по телевизия, филми, вестници и т.н. Ако искат да ги третираме като другите, нека просто да млъкнат и да си правят секс кротко някъде, а ние не искаме да знаем как и с кого си го правят. Ако се справят някак да имат деца, добре, но и на децата не виждам смисъл да се обяснява, защото те един ден питат за секса и в училище учат за половите органи и за начина на възпроизводство. И в учебниците половото общуване е издигнато до възвишената цел да се създаде живот. В християнството, пък е единственото правилно и позволено между двама души, свързани в свещен брак. А хомото какво ще каже на детето си? Пъхам си някои неща където не трябва за кеф?! Или близкам се с тази леля, щото я обичкам?! Интересно ми е как ще им го обясните.

Кои са другите сексуални малцинства, които приличат на нас, за разлика от хомосексуалистите?  newsm78 Интересно, ти какво казваш на детето си, относно близкането с баща им?
Виж целия пост
# 512
като опрете до библията и вече тотално ме губите за спора. А да не би всички хетеросексуални да правят секс само с възвишената цел да се размножават? Или пък само, ако се сключили брак? Stop
Виж целия пост
# 513

Не става дума за секс пред децата, става дума, че другите сексуални малцинства си го правят тихо и кротко, без никой да знае и по това приличат на нас, хетеросексуалните, дето не разказваме какво правим в леглото си нощем. А хомосексуалните правят паради, навират ни своята сексуалност непрекъснато по телевизия, филми, вестници и т.н.

Хаха, да бе изобщо не се говори за хетеросексуален секс около нас.
Няма ближи си сладоледа, голи какички по билбордовете и т.н.
Ти къде изобщо живееш се чудя Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Както се казва:

Виж целия пост
# 515
Вселена,  newsm10 .
Виж целия пост
# 516
За секса децата колкото по-късно научат, толкова по- добре за тях.
абе не съм съгласна ... ама това е една съвсем друуууууууууга тема ... също доволно дълга и спорна Wink

Така да бъде, след като трябва да толерираме различния секс, ще взема да стана и аз толерантна.
Подкрепям всеки брак между хомо, хетеро, зоофил и козичка, педофил и бебе, геронтофил и баба, садист и мазохист и тяхното право да си осиновяват деца. На децата Бог да е на помощ!

за зоофила и козичката и аз го подкрепям, стига козичката да дойде до гражданското и да каже "ДА"  Mr. Green

геронтофил и баба - туй пък кога е било забранено?! особенно в часта си геронтофилка и дядо - си е доста често срещано ... и право пропорционално на банковата сметка на дядото  Mr. Green

БДМС (ако не знаеш какво е това - провери в гугъл) - също не страда от рестрикции. Това е сексуално поведение присъщо и на хетеро и на хомосексуални. В часта си за доброволно участие - не виждам какво изобщо го споменаваш?! Или и те нещо ти пречат?  Mr. Green

Виж педофилията ти си я толерирай - аз не сматям да правя такова нещо  Mr. Green

p.s. Моля те прави разлика между възрастни (пълнолетни) хора, доброволно споделящи и практикуващи предпочитанията си от една страна и насилствени действия спрямо хора, които не могат да се защитят, от друга страна.
И пази и се моли за тези които имат нужда, а другите остави да си живееят живота  Peace Аз, лично, не виждам (хомосексуалните) с какво ни пречат, на нас хетеросексуалните  Peace
Виж целия пост
# 517
Не ми пречат изобщо. Но не разбирам защо искат да се женят и да имат деца и какво правят в сайт за майки с деца. А и това за утробата под наем си е направо чудовищно. Някое бедно момиче ще се прежали за пари, ще усеща животът как расте в нея, ще изтърпи родилните мъки, ще даде на някой друг със сълзи на очи рожбата, която не може да си позволи да има. Настръхва ми косата направо.

Иначе за хетеросекса ние изобщо не трябва да обясняваме. Учи се в училище и това стига. Като пораснат достатъчно ще открият всеки за себе си по още нещо. Както сме го открили ние.

За хетероголотиите, в България изобщо манията по голотии вече придоби прекалени размери. Абитуриентските балове ни направиха за резил пред цял свят. Хетеро или хомо, простотията май няма нито пол, нито сексуална ориентация. Имам приятели гейове, но те не се държат така. Нито се разголват, нито искат да си играят на омъжени. Карат си живота и това е.

Попитахте къде живея. Живея в малко италианско градче. Тихо и спокойно. Тук нищо не се случва и голотии няма даже и по будките за вестници. Ако има гейове, то те не се отличават по нищо от другите.Хората се женят и ходят на църква. Има басейн и банските са с горнище. Като България едно време. Харесва ми. Искам да отгледам тук детето си, и тя да има и детство, както го имах аз.
Виж целия пост
# 518


Иначе за хетеросекса ние изобщо не трябва да обясняваме. Учи се в училище и това стига. Като пораснат достатъчно ще открият всеки за себе си по още нещо. Както сме го открили ние.


Скоро не бях чела нещо по-комично от това. Презервативът да пази детето ти. Съжалявам, не се сдържах.
Виж целия пост
# 519
Не ми пречат изобщо. Но не разбирам защо искат да се женят и да имат деца и какво правят в сайт за майки с деца. А и това за утробата под наем си е направо чудовищно. Някое бедно момиче ще се прежали за пари, ще усеща животът как расте в нея, ще изтърпи родилните мъки, ще даде на някой друг със сълзи на очи рожбата, която не може да си позволи да има. Настръхва ми косата направо.

Иначе за хетеросекса ние изобщо не трябва да обясняваме. Учи се в училище и това стига. Като пораснат достатъчно ще открият всеки за себе си по още нещо. Както сме го открили ние.



Не е нужно ти да разбираш защо те искат или не скат нещо. Важно е правата да са равни за всички. И не знаеш ли, че до услугите на сурогатни майки прибягват и хетеросексуални двойки? А наистина ли смяташ, че сексуалното обучение в училище е всичко, което трябва да бъде обяснено на едно дете за секса?  ooooh!

Във форума има регистрирани потребителки, които все още нямат деца, и тях ли да изгоним от него, наред с лесбийките?
Виж целия пост
# 520
Точно така, обясненията в училище стигат. До осемнайсетгодишна възраст на едно дете не му трябва да знае много за секса, нито да го прави, така че темата за презерватива е излишна. Аз го направих за пръв път на 19 и не ме е срам от това. Не съм и загубила нищо от това. С родителите си не съм говорила на тази тема. Не съм гледала порно като дете, не съм знаела нищо за видовете извратености и не виждам причина и детето ми да научава за това твърде рано. Сега, обаче, в България това се натрапва и на децата. Голотии и мърсотии ги заливат от всички медии.

Rois, та ние имаме равни права. Аз съм човек, те също. Като такива, правата ни са равни, само че те освен човешки права искат и допълнителни привилегии да променят закона божи и природен. Но няма как.
Виж целия пост
# 521
Не видовете извратености трябва да се обясняват на децата, а начините за предпазване от забременяване и венерически болести( и изобщо пък никой не говори да пускаме на децата си порно или да им показваме голи снимки). Това, че ти си правила секс за първи път на 19, не значи че така ще процедира и дъщеря ти, колкото и да се пънеш да й обясниш, че преди 18 не трябва, доста деца са неконтролируеми в тийнейджърска възраст, дори родителите им да са били с възможно най-висок морал. Да, би било добре да изчакат до 18, но колко от децата изчакват всъщност? И не е ли по-добре да знаят  някои неща, отколкото хем да правят секс, хем да не са наясно как да се предпазят?

Кои природни закони искат да променят гейовете(божиите ни най-малко не ме засягат и вълнуват)? Пак ли за ин витро и сурогатни майки говорим? А когато това се прилага от хетеро двойки пак ли е нарушение на природните закони?
Виж целия пост
# 522
Еййй, не ги оставихте хомотата и те глътка въздух да вземат. Тц, тц... убихте ми фантазиите, като ви чета.
Виж целия пост
# 523
Да бе, нека да разчитаме на училището да ни обучи децата, на секс само за размножаване и след 18 години. Че моите ще завършат училище на 16 години, да ги пратя в колеж със стискане на плаци викаш.

Само да припомня, че Жулиета е била на 13 години, в тая чиста и непорочна Италия. Добре че сега е дошло времето на свободната любов.
Виж целия пост
# 524
Ех, съжалявам, че не си спомням в кое точно предаване гледах интервю с Мариус Куркински, за да ви го препоръчам. В него Мариус прекрасно обясни защо гейове и лесбийки НЕ трябва да осиновяват деца. Шапка му свалям, страхотен е! В общи линии говореше, че "техния" свят е по-различен и според него за децата би било ужасно да живеят в такава обстановка, в която поведението на възрастните е зависимо от най-долни страсти. Съжалявам, че не мога да дам линк, за да го гледате в оригинал!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия