Бебчета сладки и засмени през АПРИЛ 2013 ще са в "Родени" :)

  • 32 807
  • 692
# 15
Лека бременност и от мен и много щастливи мигове!!  Hug
Виж целия пост
# 16
Добре дошли Априлки 2013 и от мен. Пожелавам ви едни прекрасни 9 месеца и да знаете, че няма нищо по—хубаво от това да гушнеш своете бебче:-)  Ние АПрилки 2012 ви приветстваме с добре дошли бъдещи майки newsm07 lovekiss
Виж целия пост
# 17
Добре дошли, момичета.  bouquet Желая на всички ви най-леката, красива и щастлива бременност. Най-хубавото предстои...
Виж целия пост
# 18
Мили бъдещи мамчета, на първо място ЧЕСТИТО!
Предстои ви едно вълшебство - насладете му се!
Бъзете здрави и се пазете, за да гушкате на финала своите малки, пролетни чудеса!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 19
Априлки 2013,желая ви много лека и прекрасна бременност.Насладете й се докрай,това е вълшебен период:)И април месец нека бъде  най-щастливият за вас:)Желая ви да намерите много добри приятелки тук,както стана с нас!  bouquet
Виж целия пост
# 20
Добре дошли, Априлки 2013   bouquet
Пожелавам на всичики ви прекрасна бременност и много пухкави бебета да ви донесе АПРИЛ 2013   bouquet
Виж целия пост
# 21
Добре дошли,Априлки 2013!Желая ви едни безпроблемни и леки девет месеца,изпълнени с много трепети и щастливи мигове! newsm51
Виж целия пост
# 22
Добре дошли Априлки 2013 Желая ви лека и безпроблемна бременност и живи и здрави бебчета на финала newsm30 Радвайте се на тумбаците, че времето лети неусетно  bouquet
Виж целия пост
# 23
Добре дошли, Априлки 2013!  EFPЛеко бременеене  preggoи здрави пухкави бебенца през април.  newsm30
Виж целия пост
# 24
Добре дошли на новите априлки 2013,пожелавам ви прекрасна бременност и на пролет да сте най-щастливите мами на света:)
Виж целия пост
# 25
Добре дошли априлки 2013 лека и безпроблемна бременност и на финала здрави и пухкави бебчета  bouquet
Виж целия пост
# 26
Добре дошли и от мен Априлки 2013 Simple Smile Пожелавам на всички бременност без никакви страхове и препятствия и през април да сте най-щастливите и горди майки!!!  Grinning  Hug
Виж целия пост
# 27
Привет бъдещи априлки 2013 Heart Eyes Пожелавам ви прекрасни бременни дни и още по-прекрасни моменти с малките човечета на пролет  Grinning Hug
Виж целия пост
# 28
Ето я темичката Wink Толкова много искам да се запиша...Предстои ми процедура  ИКСИ тези дни и ако  е всичко е наред ще стана част от темата толкова много искам!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 29
 Здравейте и от мен момичета!
 Вероятно някои от вас вече надничат в този подфорум с надеждата да се запишат в тази тема, други сигурно вече правят първите си тестове, а трети дори не подозират какво чудо се случва в тях! Добре дошли на всички ви, нека месеците на трепетно очакване минат леко и приятно изпълнени с приятни емоции и много усмивки! Пожелавам ви лека, безпроблемна и красива бременност и малки, сладки, пухкави бебенца през Април 2013! Споделяйте си, вълнувайте се и се подкрепяйте в дните на очакване и след това, надявам се да създадете много нови приятелства тук и ще очаквам първите престрашили се да се разпишат!  Hug Предстои ви най-прекрасното нещо, изживейте го пълноценно, защото всяка една от вас създава поне по 1 малко чудо!  Grinning  bouquet

Ванесссса, силно стискам палци!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия