Бебчета сладки и засмени през АПРИЛ 2013 ще са в "Родени" :)

  • 32 807
  • 692
# 60
Поздрави за всички бъдещи Априлки 2013 и от мен,с пожелание за лека и прекрасна бременност и успешно гушване на малки сладки и здрави бебчета през Април 2013-повярвайте,няма по-прекрасно нещо от товА!!!!
Виж целия пост
# 61
Аз съм от априлки 2012 и минавам да пожелая на новите априлки 2013 лека и безпроблемна бременност и на финала - здрави и пухкави бебенца. Късмет, момичета!  Simple Smile Наслаждавайте се на всеки ден от този прекрасен период от живота ви. Миналата година по това време решихме, че искаме бебе и в началото на август е станало нашето прекрасно чудо, което в момента сладко, сладко, като жабче спинка в легълцето. Аз с умиление си спомнят този период за всяко сладко неразположение, за свитото сърце преди всеки преглед и за радостта след него, за очакването да порасте коремчето, за очакването на първото ритниче........невероятно е. Толкова е хубаво, че искам пак да съм бременна.   bouquet
Виж целия пост
# 62
Благодаря на всички мами за хубавите думи  Heart Eyes Опитвам се да се успокоявам с красиви мисли Simple Smile Днешният втори тест беше също с доста бледа втора чертичка, но стискаме палци всичко да е наред и ще видим след две седмици какво ще каже доктора Simple Smile
Хубав и успешен ден на всички  Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Да кажа и аз : Добре дошли априлки 2013! С пожелания за лека и безпроблемна бременност и едни сладки и пухкави бебчета на финала! Това е много важен период от живота на всяка жена - наслаждавайте му се и бъдете заредени само с положителна енергия!
Виж целия пост
# 64
Искам и аз да пожелая на Априлки 2013 много положителни емоции и да се наслаждават на всеки миг в очакване на най-голямото щастие на земята да станат майки на едни прекрасни малки бебечета. Безпроблемно бременеене и на пролет с добри новини.
Виж целия пост
# 65
aguto цяла бременност следях в Токуда, при д-р Колева - изключително много съм доволна Simple Smile предвиждаше всичко още преди да се случи и благодарение на нея стигнах 36 г.с. Родих пак там, но при друг док. (д-р Корсачки), понеже нея я нямаше, а трябваше да се действа  Peace



Доста добри мнения събрах за д-р Колева.. можеш ли да ми кажеш как се процедира с плащането там? Минава ли по ЗК, какво минава... какво не?
И другото нещо, което ми криви душата е, че бих искала да родя в МД, а не в Токуда.. това дали би било проблем за д-р Колева?
Виж целия пост
# 66
aguto има отделна тема за Токуда  Peace плащането - можеш изцяло платено, може и по ЗК... аз докато не зазлях много, нищо не плащах... после си плащах и ехографите, тоновете, престоите в болницата за задържане... иначе касата си поема стандартните неща за следене на бременност  Peace предполагам няма да е проблем да родиш в МД, но се губи смисъла да ходиш там да си следиш бременността (поне на мен така ми се струва)... иначе по някое време те питат дали там ще раждаш, но за мен е логично, щом там съм си следила всичко, там да родя. Всеки решава обаче  Peace другото -  в МД определено ще ти излезе по-евтино или безплатно направо  Peace
Виж целия пост
# 67
Безпроблемна, спокойна и щастлива бременност ви пожелавам. Радвайте се и бъдете добри, очаквайте с чисти сърца и души най-хубавото нещо на света - появата на вашите деца. Успех!
Виж целия пост
# 68
Здравейте  Simple Smile

Честито Колд айс Simple Smile и аз преживявам подобните първични емоции още, макар и вече да е 1 седмица от  EFP  newsm44 Успех и се надявам след 2 седмици всичко да е още по-хубаво за теб.
Аз днес имах 1-ви преглед и се оказа, че бебчо е на 6 седмици и 1 ден newsm76 Много ми е странно това изчисление от последния ( първи ден на цикъла) и по мои изчисления съм 3 седмици, а то се оказа 6..а и според терминът сега трябва да се преместя в мартенската група.. newsm78 но на мен ми е хубаво тук и си мисля, че ще е априлче Simple Smile Не ме преглеждаха  Sad и не знам дали е нормално, ама в тази страна здравеопазването е на по-ниско ниво и от БГ понякога...Казах й, че ми правеха цитонна маска на 6 юли и тя каза, че тогава няма нужда от прегледа, чак след 4 седмици пак..взеха ми кръв и урина и това беше..Поне си питах всички въпросителни, които имах..единствено за боядисването се изненадах, като ми каза, че не е хубаво поне до 2-ри месец..наистина ли е така? Направо ще съм Снежанка с корем, ако не се боядисвам 2 месеца... newsm62  Поне и за коремът се успокоих, където е толкова надут..може ли някоя бабина рецепта или ваша изпитана за запек? Благодаря на всички за прекрасните поздрави..означават страшно много. Успешни и прекрасни емоции на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 69
mamence1 Браво Simple Smile за проблема - круши, киви, прясно мляко, повече течна храна  Peace
Виж целия пост
# 70
Здравейте  Simple Smile

Честито Колд айс Simple Smile и аз преживявам подобните първични емоции още, макар и вече да е 1 седмица от  EFP  newsm44 Успех и се надявам след 2 седмици всичко да е още по-хубаво за теб.
Аз днес имах 1-ви преглед и се оказа, че бебчо е на 6 седмици и 1 ден newsm76 Много ми е странно това изчисление от последния ( първи ден на цикъла) и по мои изчисления съм 3 седмици, а то се оказа 6..а и според терминът сега трябва да се преместя в мартенската група.. newsm78 но на мен ми е хубаво тук и си мисля, че ще е априлче Simple Smile Не ме преглеждаха  Sad и не знам дали е нормално, ама в тази страна здравеопазването е на по-ниско ниво и от БГ понякога...Казах й, че ми правеха цитонна маска на 6 юли и тя каза, че тогава няма нужда от прегледа, чак след 4 седмици пак..взеха ми кръв и урина и това беше..Поне си питах всички въпросителни, които имах..единствено за боядисването се изненадах, като ми каза, че не е хубаво поне до 2-ри месец..наистина ли е така? Направо ще съм Снежанка с корем, ако не се боядисвам 2 месеца... newsm62  Поне и за коремът се успокоих, където е толкова надут..може ли някоя бабина рецепта или ваша изпитана за запек? Благодаря на всички за прекрасните поздрави..означават страшно много. Успешни и прекрасни емоции на всички.  bouquet

Не съм спирала да се боядисвам  Peace
Виж целия пост
# 71
Аз съм от майските мами 2012, но моят прекрасен мъник се роди в края на април.

Така че мили бъдещи априлски мами, пожелавам ви една безпроблемна и щастлива бременност и догодина пролетта - пухкави и здравички бебчета! Наслаждавайте се на всеки един момент от този прекрасен период, бъдете позитивни и добри, бебчетата ви имат нужда от положителни емоции   bouquet
Виж целия пост
# 72
 Здравейте мили майчета, май дойде време и аз да се запиша при вас. Видях заветните  EFP на втория ден от закъснението и незнам дали съм за тук или за съседната тема. По изчисленията на калкулатора предполагаемия термин е за 31,03,2013, но си мисля че ще е през април.
 Все още ми е много объркано всичко и не мога да се ориентирам кой лекар да избера за ЖК, ако имате добри впечатления от някой лекар в район Възраждане или Център ще се радвам да ги споделите  smile3525
Виж целия пост
# 73
lastname -  Hug и аз съм в търсене на лекар, но мисля чак септември да посетя някой, та имам време да мисля
mamence - сладко от рози действа безотказно Wink също.. сини сливи, праскови, шоколад.. казват и че няколко активии действат добре  Party

вие нали пиете фолиева киселина, да не сте забравили Wink
Виж целия пост
# 74
  Simple Smile как да забравим най-важното....аз като видях теста и на другият ден веднага бях в аптеката  Laughing но си взех някакви витамини за бременни, които съдържат и необходимата доза фолиева киселина.
А за лекаря....не мога да трая до септември  Thinking чудя се дали в МД на ЖК, дали в някой медицински център, но държа да е по ЗК, а пък аз си имам и друг лекар при когото ще си ходя от време на време на частно-ей така за мое успокоение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия