Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
-
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
-
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
-
Има ли причина да избягвате пикантна храна по време на бременност?
-
Кои са препоръчителните места и лекари за проследяване на бременност в България?
Наслаждавайте се на всеки ден от този прекрасен период от живота ви. Миналата година по това време решихме, че искаме бебе и в началото на август е станало нашето прекрасно чудо, което в момента сладко, сладко, като жабче спинка в легълцето. Аз с умиление си спомнят този период за всяко сладко неразположение, за свитото сърце преди всеки преглед и за радостта след него, за очакването да порасте коремчето, за очакването на първото ритниче........невероятно е. Толкова е хубаво, че искам пак да съм бременна.
Опитвам се да се успокоявам с красиви мисли 
Успех и се надявам след 2 седмици всичко да е още по-хубаво за теб.
Много ми е странно това изчисление от последния ( първи ден на цикъла) и по мои изчисления съм 3 седмици, а то се оказа 6..а и според терминът сега трябва да се преместя в мартенската група..
но на мен ми е хубаво тук и си мисля, че ще е априлче
и не знам дали е нормално, ама в тази страна здравеопазването е на по-ниско ниво и от БГ понякога...Казах й, че ми правеха цитонна маска на 6 юли и тя каза, че тогава няма нужда от прегледа, чак след 4 седмици пак..взеха ми кръв и урина и това беше..Поне си питах всички въпросителни, които имах..единствено за боядисването се изненадах, като ми каза, че не е хубаво поне до 2-ри месец..наистина ли е така? Направо ще съм Снежанка с корем, ако не се боядисвам 2 месеца...
Поне и за коремът се успокоих, където е толкова надут..може ли някоя бабина рецепта или ваша изпитана за запек? Благодаря на всички за прекрасните поздрави..означават страшно много. Успешни и прекрасни емоции на всички.
и аз съм в търсене на лекар, но мисля чак септември да посетя някой, та имам време да мисля
също.. сини сливи, праскови, шоколад.. казват и че няколко активии действат добре 
чудя се дали в МД на ЖК, дали в някой медицински център, но държа да е по ЗК, а пък аз си имам и друг лекар при когото ще си ходя от време на време на частно-ей така за мое успокоение.