


С ММ всичко ще си дойде на мястото, а ти не се престаравай, работата няма да избяга. Сега му е времето да ни е позволено да сме повече майки и по-малко домакини

Той си е наумил, че щом има деца никъде не трябва да ходим и ето на - нито на плаж ни води, нито на почивка ще ходим тази година, че и за риба не иска. На мен пък ми е скучно в този скапан град и имам огромна нужда от почивка, която тук не получавам. Но пък той не ме пуска 
При мен наистина втория път стана бързо, пожелавам ти го и на теб.







. Оставих ги и по голи дупета - няма да казвам какво ми направиха къщата
. И най-необяснимото за мен - като ходим на плаж и са без памперс държат винаги да се изпишат на хавлията, върху която лежа, все едно си маркират територията
. Вкъщи се правят на неразбрали, а на плажа - веднага си набелязват хавлията ми.
. Ние, големите, бързо се възстановихме, но мъниците още си влачат последствията. Препоръчани теми