

попиках се да се смея ви казвам
Обаче верно не съм погледнала, че той е тогава
Всъщност май хич не съм поглеждала коя дата ще е 

на всички. Аз отивам на тонове след малко

Тя си мисли, че така си играят и е много забавно. Ама майките не мислят така
И аз де. Ами какво да правя - обяснявам, извиняваме се, опитваме да оправим пораженията, стоя на 1 метър от нея да не мери и ако все пак няма ефект, просто си тръгваме. Сега й правим пясъчник при баба й и се надявам там да му се понасити и да увладеем правилото, че пясъка е за игра, а не за мерене в домашни условия. 

а си умирам точно за такива коктейлчета. И хич не е битов алкохолизъм това
а си е правилно отношение към безобразните жеги, нервите от малчуганите и т.н... Пийни си едно и за мен...дзън!!!

Като я питам - ти кака ли си или бебе, тя гордо отговаря винаги - БЕБЕ!
Аз нашите и три месеца да ги оставя,все тая. Но Софи прибира де, просто трябва да сме заедно, иначе се прави на приятно разсеяна.


Да расте будно, умно и послушно дете.
.Наздраве с ментичка или бира, кои каквото пие.
)))Препоръчани теми