Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 285
значи може днес да няма...
Виж целия пост
# 286
Вчера говорих с една позната и тя каза,че не е подала документи за детски,защото близнаците навършили 18 години.
Защо мисля,че докато са ученици пак се получава някаква сума - сега ще са 12 клас.
Или греша ?
Виж целия пост
# 287
Детски се получават докато децата учат,но не по късно от 20 години.Така ,че трябва да подаде документи.
Виж целия пост
# 288
Мамо Цоцоланке, какво е инфото за Благоевград?
Виж целия пост
# 289
Детски се получават докато децата учат,но не по късно от 20 години.Така ,че трябва да подаде документи.
Благодаря.
Тя вече е пропуснала  два месеца,но сега ще и се обадя.
Виж целия пост
# 290
В Шумен ще имаааа!
Виж целия пост
# 291
разград ЦКБ има !!!!имам СМС
Виж целия пост
# 292
Някой инфо за София,Младост? Hug
Виж целия пост
# 293
някои знаели за Варна дали има
Виж целия пост
# 294
Димитровград -казаха от социалните ,че парите са преведени .
Виж целия пост
# 295
Днес в Бургас ще има детски.Информацията е от Инвестбанк.
Виж целия пост
# 296
Пощенска Люлин някой да е проверявал?
Виж целия пост
# 297
някои знаели за Варна дали има
няма още
Виж целия пост
# 298
За Пловдив   http://news.plovdiv24.bg/374655.html   Hug
Виж целия пост
# 299
благодаря за инфо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия