Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 375
hrek,Уникредит София Красно село ги пуснаха днес следобяд към  14ч.
Виж целия пост
# 376
Пловдив, ОББ - преведени  детски, проверих  преди малко , с нет банкиране съм Grinning
Виж целия пост
# 377
Детските са преведени още следобяд!Става въпрос за Монтана-Пощенска банка
Виж целия пост
# 378
ОБЩИНА ИЛИНДЕН СЪМ
Виж целия пост
# 379
Сливен - Райфайзен - има дет

Интересно аз защо нямам още като съм на същата банка............. Thinking
Виж целия пост
# 380
Вчера детски нямаше,става въпрос за София Младост към ОББ Rolling Eyes
ще съм благодарна някой за днес ако може да ми даде инфо,когато има Hug
Виж целия пост
# 381
И аз чакам инфо за Красна поляна-Пощенска банка! Praynig
Виж целия пост
# 382
София -Младост -Експресбанк,току що вече има Peace
Виж целия пост
# 383
София-Младост-ДСК - ИМА
Виж целия пост
# 384
Ей сега вече се притесних. Уникредит Младост -нямам. Този месец трябва да подам документи. Чудя се дали не съм объркала месеците и да е трябвало да подам миналия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 385
Здравейте Hug
От какво зависи кога ще имам превод? От общината ли, от банката ли? Аз съм община Радомир, банка Пиреос, а все още нищо няма Sad
Виж целия пост
# 386
Ако мога да съм полезна- днес ходих по друг повод в Социалните и там имаше доста майки, разтревожени да не им е изтекъл срока на детските, защото не са ги получили още. Служителката обясняваше, че преводи ще има от днес, защото предните вчера имало сериозен срив в системата и не са правени никакви преводи. Дали се отнасяше само за Люлин не зная обаче.
Виж целия пост
# 387
Не знам твоята община с кои други върви.Следи за общината, а не за банката.Защото майки с твоята банка може и да имат, но вероятно са към друга община.Ето ние вчера от Слатина имахме.Аз лично съм към ПИБ, но майки от Младост към същата банка нямат-давам го като пример.Надявам се разбра какво искам да ти кажа.
Виж целия пост
# 388
Аз да дам малко прясно инфо за подаване на документи. Значи копия на акта за раждане със сигурност не се искат. За мамите, които са били на борсата и са получавали обезщетение - носете си заверената от НОИ книжка, иначе трябва да се разхождате пак като мен Simple Smile
Виж целия пост
# 389
София, Красна поляна, общ. Възраждане, ПИБ - има превод
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия