Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 118 765
  • 1 512
# 1 260
Пак ли ще се запознаваме визуално? Laughing

Воайор такъв, само за снимки дебнеш и ти  Joy
Ако искаш пък да знаеш, аз вчера се запознах случайно с една дама от форума и вече съм я виждала дори на живоооо  Mr. Green

Ох , защо така бее много боли. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 261
Боли, Форче, боли - любовта е и болка - за справка - аналния секс!
Виж целия пост
# 1 262
Боли, Форче, боли - любовта е и болка - за справка - аналния секс!

Ако боли, значи не се прави правилно.
Виж целия пост
# 1 263
Боли, Форче, боли - любовта е и болка - за справка - аналния секс!

Ако боли, значи не се прави правилно.

 Joy Ще задълбаваме ли в тая тема?   
Виж целия пост
# 1 264
Глупости пишеш, глупости. Мъжете също са естети, поне доста от тях.

viliko, да те светна, че готината интимна прическа си е нещо много естетично и секси.
Виж целия пост
# 1 265
Глупости пишеш, глупости. Мъжете също са естети, поне доста от тях.

viliko, да те светна, че готината интимна прическа си е нещо много естетично и секси.

Готината прическа, мили – включва ли ножица, бръснач или вид епилация? Или визираш напълно рунтавото естествено окосмяване само?
Виж целия пост
# 1 266
Е, стига с тези букли, по-добре за аналният да се дълбае... то пА...
Виж целия пост
# 1 267
Да, добре, само секунда, това искам да ви покажа

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 268
На последния ред по средата вЕрно си е чудовище.  Shocked
Виж целия пост
# 1 269
Готината прическа, мили – включва ли ножица, бръснач или вид епилация? Или визираш напълно рунтавото естествено окосмяване само?

Включва. Нали прическа казах, а не оставена да расте на воля.
Виж целия пост
# 1 270
Да, добре, само секунда, това искам да ви покажа

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Ама пък загар имат...
Виж целия пост
# 1 271
Готината прическа, мили – включва ли ножица, бръснач или вид епилация? Или визираш напълно рунтавото естествено окосмяване само?

Включва. Нали прическа казах, а не оставена да расте на воля.

Тогава какво се опитваш да ми обясниш? Някъде написах ли нещо различно от епилация ?

Загар, Форче - постарали са се да са фризирани и в приличен вид, нали  Joy
Виж целия пост
# 1 272
Да, добре, само секунда, това искам да ви покажа

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Ама пък загар имат...
Малиииииии, аз от вчера бях спокойна - нали само с първата буква - моята е лесна - "О". И сега в къв филм ме ФкарАхте?
Виж целия пост
# 1 273
Оправяйте се, дами - аз изчезвам, че ми направиха бележка. Явно съм единствената списваща ...в тон с другите  Hug
Виж целия пост
# 1 274
Оправяйте се, дами - аз изчезвам, че ми направиха бележка. Явно съм единствената списваща ...в тон с другите  Hug
И кой да ни оправи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия