Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 118 747
  • 1 512
# 1 320
Не е смешно Вили засрами се Laughing, травмирала си детето от несъобразителност и не взети превантивни мерки Naughty
Виж целия пост
# 1 321
Не беше особено травмиран, освен малко разочарован, защото не му обясних защо каката лапа пишката на мъжа, иначе каза, че за сексовете е наясно. Но случват се инциденти, то човек се учи - докато е жив  Wink
Виж целия пост
# 1 322
Ето на, децата в българската съвременност гледат порно от 5-годишни, пак съм изостанала с мойто.
Виж целия пост
# 1 323
... Oх  Laughing Една продавачка на зеленчуци нещо не хареса поведението на сина ми и почна по бабешки да му нарежда: "А бе, ти нали войник ще ставаш, мъж! Ще имаш и булка, требва да изкарваш пари и да ги даваш на булката, че булката като каже "искам да ям..."
А моето си върти едно малко човече от Лего в ръката, гледа в земята и тихичко отговаря: "Тази булка много скоро ще бъде умъртвена. Умъртвената булка."  

Oх, това е велико. Умъртвената булка.  Joy

Как стана логическия скок на мисълта от интелектуалната хигиена до порното? 
Виж целия пост
# 1 324
Мойта щерка гледа Картун и не мож я откъсна.Кви Уинкс,кви 5 лева Joy
Със сексовете не е наясно,порно на компа нямаме,че да гледа.Ама е на 4г де.Като стане на 5 ще я образоваме Joy
Виж целия пост
# 1 325
Ето на, децата в българската съвременност гледат порно от 5-годишни, пак съм изостанала с мойто.
Сега ако излезе, че и мъжът ти не е естет, а ти не си нагласена като преслава на участие, мисля че губите каквито и да е шансове за българско съвременно семейство.
Виж целия пост
# 1 326
И слава богу, Рокси  Grinning
Виж целия пост
# 1 327
Ето на, децата в българската съвременност гледат порно от 5-годишни, пак съм изостанала с мойто.
Може именно поради този факт твойто да не развие фобия към интимните косми. То вече знае ли човек кое е по-добро - да гледа от малко, за да знае да се обезкосмява и да се не запуща, или да не гледа, че да не се префини. newsm78
Виж целия пост
# 1 328
Абе с тея косми...има посрно и с космати горили Peace Не идва от порното това обезкосмявае.Аз не бях гледала порно преди да започна да се обезкосмявам в интимата зона
Виж целия пост
# 1 329
То вече знае ли човек кое е по-добро - да гледа от малко, за да знае да се обезкосмява и да се не запуща, или да не гледа, че да не се префини. newsm78
А, то понеже порното е едно фино, фино  Mr. Green
Нещо друго си мисля по тоя повод -  че днешните деца, закърмени с порно, получават грешен модел и след години ще правят кофти секс (щото порното е кофти секс, каквото и да си говорим).
Виж целия пост
# 1 330
Нещо друго си мисля по тоя повод -  че днешните деца, закърмени с порно, получават грешен модел и след години ще правят кофти секс (щото порното е кофти секс, каквото и да си говорим).

 Peace Да, това е доста обезпокоително. Практики, предназначени за напреднали, но и отегчени сексуващи се, с дълъг навъртян километраж, се вменяват едва ли не като норма за начинаещи.   Като пробваш още в първите няколко месеца от началото на сексуалния си живот всичките там писинги, скуиртове, анални фистинги, бондиджи и прочие, какво се прави по-натам? 
Виж целия пост
# 1 331
Не само практиките за напреднали, дори и обикновеното, простичко порно - то се прави основно за мъже и целта му е да е зрелищно. Но това хамалско ръгане определено не е най-добрият начин да доставиш удоволствие на една жена (освен ако няма путка от гьон).
Виж целия пост
# 1 332
И потърпевши ще са най-вече неопитните девойки, които си лягат с пикльо, млад на години, също така неопитен, но с много изгледани филми и стройна представа кое кога и след кое. Ето на - детето на viliko вече е виждало как лапа паца.
Виж целия пост
# 1 333
Като пробваш още в първите няколко месеца от началото на сексуалния си живот всичките там писинги, скуиртове, анални фистинги, бондиджи и прочие, какво се прави по-натам? 

Значи има една тема в "родители в чужбина" как след пренасищане от живот в консуматорското общество, следващата фаза е малко по малко преминаването към минимализъм, та така и бъдещите поколения ще преоткриват мисионерската. Laughing
Виж целия пост
# 1 334
Значи има една тема в "родители в чужбина" как след пренасищане от живот в консуматорското общество, следващата фаза е малко по малко преминаването към минимализъм, та така и бъдещите поколения ще преоткриват мисионерската. Laughing

И аз мисля така  Simple Smile особено децата, които сега са малки. Самите родители промениха възгледите си, защото се пренаситиха, връщаме се назад към по-естественото хранене, по-примитивните игри, даване на шанс на старите мебели, вместо лъскавите боклуци и т.н. Което не изключва ползването на благата на нашето време, но вече не им се отдава такова значение.
За секса - сега сякаш е скъсена дистанцията дете-родител, та и от нас зависи представата им за него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия